Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
11733. asparagus (válaszként erre: 11730. - Guruljka)
2017. nov. 25. 21:17

Mi van közel?

Járja az országot és Bp-en is vannak rendszeresen előadásai.

Belépő díj változó, én 500 Ft-ot kérek.

11732. Guruljka
2017. nov. 25. 21:12

Nálunk a helybeli boltokban évek óta nem láttam. Van sütemény, ami savóval készül. Megoldottam joghurt lecsöpögtetésével.


(Hasonló az effektus, mint az ilyenolyan joghurtokkal.. holott a joghurt előállításának nincs sokféle módja, esetleg a tej minősége, ami határoz. Én mindig magyar joghurtot veszek, finom, krémes és olcsó.)

11731. Guruljka
2017. nov. 25. 21:10

Már amelyik paraszt ehetett szalonnát. Néha napszámba kapta fizetségként, vitte haza az asszonynak, hogy tudjon főzni. lehet Móriczot, Tömörkényt is úgy olvasni, hogy a hátteret is érzékeljük. Messze nem volt általános a disznóvágás.

Sok ezren végezték az aratás iszonyat nehéz munkáját zsiradék nélküli ételen. Mással nem is lehettek tele, mint regenorral? Talán inkább elkeseredéssel.


Az étrend, amint itt valaki jól megfogalmazta már, csak olyan ételekből áll, ami nem kiváltója egyik tipikus étel-érzékenységnek sem.


Hogy miként lehet megoldani, hogy csak a saját dolgaim szerepeljenek a google-találatok oldalain, gondolom, megoldható számítástechnikailag. Kell hozzá néhány ember... de megoldható.

11730. Guruljka (válaszként erre: 11728. - Asparagus)
2017. nov. 25. 20:58

Köszönöm a kedves invitációt, de nekem Baja nagyon messze van. Sem utazási kedvezményem, sem szállásra való pénzem nincs, mert nem tudnám egy nap alatt megjárni.


Az elődadásaira van belépti díj?

11729. Guruljka (válaszként erre: 11727. - Zhu89)
2017. nov. 25. 20:56

Lényegében és bevallottan tejsavó, minimális grapefruitmag-kivonattal.


Régebben a boltokban lehetett fillérekért venni a tejsavót, sokan szerették. És miért ne is lenne egészséges?


Kell valami fizikai dolog is, ami megtámogatja a szöveget.

11728. asparagus (válaszként erre: 11726. - Guruljka)
2017. nov. 25. 20:23

Ha ennyire érdekel, kérdezd meg tőle:

[link]

Amúgy szinte minden előadásán elmondja.

Legközelebb én látom vendégül jövő szombaton, Baján, sok szeretetttel várlak téged is!

11727. Zhu89 (válaszként erre: 11726. - Guruljka)
2017. nov. 25. 20:17

Természetesen értem,hogyan manipulálják a laikusokat,nem csak ezzel de sok minden egyéb dologgal kapcsolatban is.A hozzá nem értő elfogadja amit egy nagyobb tudású ember állít,voszont a fórumokon kívül sehol sem olvasni cáfolatokról.

A regenor étrendkiegészítő viszont egyre csak terjed elégedett fogyasztókkal.

Aláírom a diéta hatásosságát,de valóban semmiben nem segít a folyadék?Nem tisztít,nem segít a méregtelenítésben?

Ez tényleg ennyire egyértelmű lenne?

11726. Guruljka (válaszként erre: 11725. - Zhu89)
2017. nov. 25. 20:08

Az én feltételezésem az, hogy elkezdi ezt a fehérjeláncos szöveget, és a rendezvényeken résztvevő tömeg, mivel nem orvos, hanem laikus, ezt elfogadja.


Talán hallottál már arról a tömegpszichológiai elméletről, hogy amikor Krisztus büntetéséről kérdezte Pilátus a tömeget, egyénileg mind azt mondta: Engedd el! - a tömeg viszont azt zúgta: Feszítsd meg!


A feltaláló nagy pszichológus, az tény.


Nekem az is fura, hogy a névre rákeresve még annyit sem lehet megtalálni, hogy hol járt általánosba, nemhogy a végzettségeiről. Bennem ez is gyanakvást kelt. Ha legalább annyit írna, hogy saját és családja érdekében álnevet vett fel, még azt is elfogadnám.

11725. Zhu89
2017. nov. 25. 19:53

Szimpatikus a te álláspontod is.Érdekes amit írtál korábban,bevallom elbizonytalanított az itallal kapcsolatban.Úgy vélem kell egy támasz amiben hihet az ember,de ha tényleg 100%-ban hatástalan nem csak a fogyást illetően,hanem egyéb jótékony hatása sincs a méregtelenítésben akkor bizony tényleg drága játék.

Viszont ha ennyire egyértelmű a dolog akkor egy egyszerű hozzáértői véleménnyel(mint a tiéd is) a feltaláló felé ezt le lehetne fektetni.Sok rendezvény van ahol megjelenik és nyilatkozik.Miért áll meg még mindig az ő álláspontja?

Tényleg érdekel a véleményed ha tudsz segíteni. :)

11724. Guruljka (válaszként erre: 11723. - Zhu89)
2017. nov. 25. 19:41

Én nem trollkodó szándékkal hitetlenkedtem, hanem mert nem értem, értelmes embereket hogy lehet nagyon csőbe húzni. Nem hiszek abban, hogy egy kreált nevű embert kellene gazdagítani, de mivel tényleg nem trollkodni akartam, elhallgattam.

Nem itt olvastam először a "rendszer"-ről, már régebben is utánanézegettem.


De adok a dolognak egy esélyt, ezért kérdeztem, mi a lényege ennek az epecsorgatásnak.

11723. Zhu89 (válaszként erre: 11719. - Guruljka)
2017. nov. 25. 19:08

Elvileg ezért jött létre ez a fórum,hogy az ilyesmit megoszthassuk egymással és ezt hiányolom én is.Igazából ilyesminek indulhatott az elején csak egynéhány hitetlenkedő,okoskodó személy beletrollkodott a hozzászólásokban ugyebár

... :)

Nem feltétlen,mint szerről kell beszélni,a diéta ami a lényeg!

11722. Zhu89 (válaszként erre: 11718. - 29f7b1d19f)
2017. nov. 25. 19:05

Köszönóm a bátorítást,lényegében egyetértek veled,nem alapozok 100%-ban a regenorra.Fogyasztom,mintegy támpontként,de természetesen elismerem,hogy az étrend ami egyértelműen a hatásos hiszen a legtöbb diétában is az alap dolgok ezek.Igenis megdolgozunk az elért eredményért kőkeményen a lemondások betartásával.

A folyadék,mint egy mankó ami támogatja azokat az emberek akik nincsenek teljesen tisztában az összetevőkkel és hatásukkal,beleértve engem is. :)

11721. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11720. - Asparagus)
2017. nov. 25. 19:03

Tényleg érdemes, már az elején ott a lényeg:D


"14. micimacko72 2009-02-18 19:05

én még csak egy hete használom. Nem tudom meddig fogom szedni. De azt mondják 3-4 hónap ajánlott. Nekem sem nagyon van rá pénzem, majd meglátom. Ha csatlakzol akkor sokkal olcsóbban tudod megvenni. De a belépés ugy tudom 25 ezer :-((( igaz termékeket adnak érte"



Tipikus mlm beszervezés, és a kedves hozzászólónak fogalma nem volt, hogy a tejsavót adták el neki sok ezerért... (Persze akkor még nem írták rá a palackra, hogy 99% tejsavó) Na erről beszélek :)

11720. asparagus (válaszként erre: 1. - Zani)
2017. nov. 25. 18:53
Itt indul a fórum. Érdemes végigolvasni!
11719. Guruljka (válaszként erre: 11717. - Zhu89)
2017. nov. 25. 18:40
Arra, hogy az elmélet magyarázatán kívül nem nagyon látok valódi személyes tapasztalatot. Pl. az étrendhez való hozzászokásról. Ki mit szeret vagy utál benne, hogyan sikerül hozzászokni, tartani, ilyesmi.
11718. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11713. - Zhu89)
2017. nov. 25. 18:32

Ha már odáig eljutottál, hogy hónapokig képes vagy tartani a cukormentes étrendet, jó úton jársz, csak így tovább!


Türelem és akaraterő kérdése a fogyás, (sportolással lehet rajta gyorsítani.) Kis odafigyelés kell, hogy ne dőlj be butaságoknak (a zsír gyorsítja a fogyást, a tejsavó fogyasztó szer, stb., amit egyes forgalmazók mondanak)


Erről írtam a minap: 11699.


Ez a fajta diéta amit csináltok, az egyik legnépszerűbb világszerte. Milliók fogytak már le így, ebben nincs új (Atkins diéta/low carb diet különböző variációi, ketogén különböző variációi) Hogy mennyire egészséges az relatív...


Szépséghiba, hogy a regenornak semmi szerepe nincs a fogyásban. Ha az étrend nincs rendben, hiába iszod, egy dekát sem fogsz fogyni, ha pedig rendben van az étrended és fogysz, megint csak teljesen mindegy, hogy iszod-e.

11717. Zhu89 (válaszként erre: 11716. - Guruljka)
2017. nov. 25. 18:18
Pontosan most mire is gondolsz?
11716. Guruljka (válaszként erre: 11715. - Zhu89)
2017. nov. 25. 18:10
Érdeklődéssel olvasnám, habár vannak fenntartásaim. Nem sokat találtam eddig.
11715. Zhu89 (válaszként erre: 11714. - Guruljka)
2017. nov. 25. 17:53
Dehogy a regenor előnye a mérlegelés.Csak leírtam,hogy másodszorra próbálok kevesebbet,mert tényleg nem jó ha mindig nézegeti az ember,mert bárhogy diétázol is lesz ingósúly (+-) ami néha elkeserítő is lehet.Persze,hogy az elhatározás a legfontosabb és nem a regenor az egyedüli diéta amitől fogyhatunk,de ez egy olyan fórum ahol az ezzel kapcsolatos tapasztalatokat osztjuk meg. :)
11714. Guruljka
2017. nov. 25. 17:46

Az is a reg-e-nor előnye, hogy ritkábban mérlegelsz? :D


Minden diétához kell elhatározás. Ez nem szempont.


A folyamatos epecsorgás indokára viszont tényleg kíváncsi vagyok.

11713. Zhu89
2017. nov. 25. 17:38

Én már 2. nekifutásra csinálom.Tavaly az elsőt sajnos feladtam,pedig 5hét alatt 5kg lement.Sajnos az állandó mérlegelés hibájába estem és az ingósúly ami normális mégis feladásra kényszerített.

Most nagyobb eltökéltséggel és havi 1×i mérlegeléssel indultam újra!Az első hónapban szintén lement 5kg.Jövőhéten telik le a 2hónap és reménykedem,hogy a mérleg is jót mutat. :)

11712. Zhu89 (válaszként erre: 11691. - Kör0)
2017. nov. 25. 17:33
Pontosan ezért jöttem ide én is.
11711. Guruljka (válaszként erre: 11710. - Kör0)
2017. nov. 25. 17:33

Neked is legyen a te hited szerint. :D


Mi az indoka, hogy az epehólyag folyamatosan ürüljön? Van erre valami magyarázat?


Laikusként arra gondolok, hogy a tárolási funkció nyilván nem véletlenül "teremtődött". Ahogy a húgyhólyagnál is van záróizom. Az epehólyagnál is van, az elnevezése Oddi-féle záróizom-gyűrű.

Akkor ez csak teremtési felesleg?

11710. Kör0 (válaszként erre: 11705. - Asparagus)
2017. nov. 25. 17:27
Segíteni kellene neki megtalálni a savós gyógyszerét - biztos jó messzire gurult :P
11709. Zhu89
2017. nov. 25. 17:23

Sziasztok.

Nem lehetne inkább friss tapasztalatokról beszélgetni,mintsem a termék elméletbeli hatékonyságáról 2 tábborra szakadva?Beszéljenek a gyakorlati tapasztalatok. :)

11708. asparagus (válaszként erre: 11707. - Waltraud)
2017. nov. 25. 13:55
Legyen a te hited szerint :)
11707. Waltraud (válaszként erre: 11704. - 29f7b1d19f)
2017. nov. 25. 13:52
Koszonom, kicsit jobban utananeztem, es azt hiszem ertem mi a lenyege a regenornak. Ez egy nagy marhasag egy egeszsegtelen etrenddel.
11706. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11705. - Asparagus)
2017. nov. 25. 13:40

1. Tény: A tej tiltott. (gondolom a cukortartalma miatt) A regenorban ugyanannyi cukor (laktóz) van mint a tejben, amiből készült. (~5g/100ml)


2. Tény: Sajtgyártáskor pont a Szigfrid szerint olyan hasznos fehérjék (hosszú láncú aminosavak, polipeptidek) nagy részét és a tejzsírt (ami jobban serkenti az epetermelődést mint az állati zsírok/szalonna) szűrik ki tejből, ezek kerülnek a sajtba.


Ami hátra marad, gyakorlatilag 93% víz + tejcukor = tejsavó, egy melléktermék, nincs benne olyan összetevő ami a tejben ne lenne. Ezt isszátok a zsír alapú, cukormentes diéta közben, mint csodás fogyasztószert.


3. Tény: A növényi olajok és olajos magvak tiltottak, mert Szigfrid szerint nem nyitják ki a Vater papillát. Ez az elmélet téves.


4. Tény: Te mint regenor forgalmazó azt írtad, hogy minél több zsírt fogyasztunk a kúra alatt, annál gyorsabb lesz a fogyás. Ez hatalmas baromság.


5. Tény: Regenor összetevők: tejsavó (99%)

[link] Tény.


6. Tény: Ezt árulod, hiába a duma. Ha nem így lenne, hidd el nem "savóznék":)

11705. asparagus (válaszként erre: 11704. - 29f7b1d19f)
2017. nov. 25. 12:52

Mondomén, hogy gőzöd sincs az egészről!!

Nem azért tilos a tej, mert nem nyitja ki a kiskaput, hanem egész más miatt..

Írtam, hogy a ghi megengedett... tudod mi az, vagy magyarázzam el?

A tojás meg kimondottan ajánlott :D

De savózz csak, magadat égeted :D

11704. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11702. - Waltraud)
2017. nov. 25. 11:22

Szia!


Az epehólyag ürítésére ugyanúgy alkalmasak a növényi olajok mint az állati eredetű zsír, a tejzsír még jobb, a tojás zsírja pedig a legalkalmasabb rá. Teljesen értelmetlen a regenoros tiltás, miszerint csak állati zsírt szabad fogyasztani.


"Már Egy doboznyi 20 %-os tejföl is jól kiüríti az epehólyagot, és a jó ütemű visszatelődés a máj számára is kellő ingert jelent a további epetermelésre" /Dr. Légrády Péter: Tojás, táplálkozás, egészség/


Itt a lényeg, hogy vedd meg a regenort = tejsavót, aminek semmi köze nincs is az imént leírtakhoz :)


Ha emésztési gondjaid vannak, elsősorban a magas rostbevitelre érdemes törekedni. Zöldségek, gyümölcsök fogyasztása javallott.


[link]


[link]

❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook