Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
11763. Kör0
2017. nov. 30. 13:26
:)
11762. Sapienta (válaszként erre: 11760. - Asparagus)
2017. nov. 27. 21:49
mivel nem a laktózra vagyok allergiás, ez sajnos nem igaz. a laktózérzékenyeknek segít az enzim.
11761. Sapienta
2017. nov. 27. 21:47

az valóban tanulságos... megvette a szennaleveles cuccot, szétf.ssa majd magát, és örül, hogy kevesebbet mutat a mérleg. a beleit meg tökreteszi. sajnálom szegényt.

van az ismeretségi körben egy hölgy, évtizedekig hashajtó kúrák, hánytatta is magát állítólag, most meg ki van vezetve a bele egy csövön, cserélgetheti a zacskókat...

11760. asparagus (válaszként erre: 11759. - Sapienta)
2017. nov. 27. 21:44
Fogyaszthatod, csak kell hozzá enzim.
11759. Sapienta (válaszként erre: 11757. - Zhu89)
2017. nov. 27. 21:30

tökre egyetértek veled :)

az ismerôsömet meg sem próbálom lebeszélni, tudom, hogy neki is kell a lelki támogatàs, amit a csodalötty ad. szépp lenne, ha magában hinne mindenki, de nem egy ideális világban élünk.

nekem amúgy azért volt fontos nagyon utánaolvasnom, mert tejallergiám van (persze gyôzködtek, hogy ezt akkor is ihatom, ami azért nem igaz)

tényleg csudajó cucc a tejsavó, sajnálom, hogy én nem fogyaszthatom.

11758. Zhu89
2017. nov. 27. 20:35

Olvasgatom én azokat is,de miért ne lehetne most is ezekről beszélgetni amiért nyílt is ez a fórum?

Csak a negatív kritika aktív az utóbbi időben,ezért írtam be,hogy aktivizáljam a regenort használó tagokat,de helyette beszippantott engem is az "ellenző" tábor,akiknek ugyan köszönöm a "felvilágosítást" mert tanultam belőle,viszont még mindig ámulatba ejt a használók sikere így mellékes a többi,hogy szerrel vagy anélkül,tejsavóval vagy regenorral... :)

11757. Zhu89 (válaszként erre: 11756. - Sapienta)
2017. nov. 27. 20:26

Szia.

Egyáltalán nem bánom a "kidobott" pénzt,mert igenis volt haszna ahogy írtad is.Én még most sem szólom le a regenor szert,mert ha más haszna nem is,de lelki támogatást igenis nyújt.A tejsavóról olvasván viszont egyéb jótékony hatása is van,amit a regenoréról állítanak,tehát még a gyakorlatban is hatásos mégiscsak ami tényleg ad egy löketet az embernek. :)

Szóval csak annyit vontam le a fórumos aktivitásomból,hogy megismertem különböző nézőpontokat és talán megpróbálkozok az olcsóbbik verzióval,talán kiegészítem egyéb dolgokkal a diétát ahogy te is írtad.

Az étrendhez már teljesen hozzászoktam,valóban eltelít.A pirítóst szeretném egy picit még csökkenteni,a mozgás is tervben van.

Nekem aztán mindegy,hogy ki a feltaláló a diétának vagy a szernek,hatásos és betartható. :)

11756. Sapienta (válaszként erre: 11741. - Zhu89)
2017. nov. 27. 18:26

Szia :)

bocs, hogy belekontárkodok, de elkezdtem olvasni a fórumot, meg sok minden mást, ami reg-enorral kapcsolatos, mert egy ismerôsöm áradozva próbál berántani a rendszerbe...

Amit találtam, az alapján sose bánd, hogy kiadtál pár ezret erre a "csodaitalra" ;) enélkül lehet, hogy nem kezdted volna el a változtatást. De nyugodtan cseréld le olcsóbb tejsavóra, vagy tejsavó fejérjére a reg-enort, szedj c-vitamint (akár grapefruit mag cseppet is, ártani nem fog, bár a béres szerintem jobb immunerôsító, a gombákkal való riogatás meg kamu).

Ha megnézed az mlm oldalait, látni fogsz egy csomó dagadt embert - a forgalmazók vagy nem isszák a csodalöttyöt, vagy nem bírják tartani az amúgy egyszerû diétát, vagy mindkettô. A diéta azonban hatásos (mint a ketogén vagy az Atkins - hisz lényegében azt másolja), csak hosszú távon nem egészséges (köszvény, magas koleszterin stb).

És az állati zsíros megkötés hülyeség. Teljesen jók a növényi olajok, zsírok (ha nem hidrogénezettek).

Ja, és nyugodtan egyél gyümölcsöt is, csak lehetôleg reggel, vagy a délelôtt folyamán. És mozogj! Ha mást nem, legalább napi 20-30 perc sétát... ha nem akarsz úgy kinézni, mint egy amôba és egy tál tortazselé szerelemgyereke (bocs, de az mlm-es csopotfotókra ez volt az asszociációm 😃)

Remélem, segítettem :)

11755. Kör0
2017. nov. 27. 06:04
Ügyes vagy :) Végre foglalkozol a TAPASZTALAT szóval - értelmezd csak tovább mit is jelent!!!
11754. Guruljka
2017. nov. 27. 00:52

Célszerű lenne.


Úgy látszik, amiért pénzt (vagy akár sok pénzt) adunk, az hatásosabb... illetve mindenáron annak akarjuk érezni.


Gyakran tanácsolom, hogy akinek ízületi gyulladása van, próbálja ki a kurkumát mint fűszert. Ez van a drága kapszulában is - ha mégsem hat, akkor mégsem több ezret bukott, hanem csak százvalahány forintot, ami a fűszer ára.


Ritka, aki valóba kipróbálja, inkább megveszi mégis a kapszulát, harmincszoros áron. Ezen már nehéz segíteni...

11753. Zhu89
2017. nov. 26. 22:58
Nekem már az is elég lenne ha a diétával kapcsolatos beszámolókat olvashatnám,hiszen az a lényeg valóban.Azzal küzd az ember és ér el eredményeket.Mindegy ezesetben Atkins vagy Regenoros diétának neveznénk...😌
11752. Guruljka
2017. nov. 26. 16:27

Az, hogy valaki fogyott, az nem elégséges és nem releváns tapasztalat.


A fogyás egyik alapelve, hogy az étkezésre odafigyelünk. A Reg-enor diétát csak nagyon odafigyelve lehet csinálni.


Az lenne inkább meggyőző, ha pl. éppen ízületi panaszok szűnnének meg, ha javulna a karbamid szint, és nem ezek gyógyszeres kezelése miatt kellene a savószedést megszakítani. (Amit nyugodtan lehetne folytatni is, lásd Pálcika 11762. alatti, szóról szóra igaz érvelését.)

11751. Kör0
2017. nov. 26. 16:17
A fórum tartalmaz minden lényeges információt a REGENOR TAPASZTALATOKRÓL 2009-től! Lényeges értelmezni a "tapasztal" szót, mint viszonyítási pontot - tapasztalok egyes szám első személy > tapasztal egyes szám harmadik személy > tapasztalatok többes szám harmadik személy = tehát, sok sok sok sok sok tapasztalatról lehet olvasni!
11750. Guruljka (válaszként erre: 11740. - Kör0)
2017. nov. 26. 15:13

Sajnálom, hogy ilyengondokkal bajlódsz.


Én nem szedek semmilyen gyógyszert, mert nincsenek panaszaim. Pár évvel ezelőtt az orvos vérnyomás-gyógyszert rendelt, de miután leadtam 25 kilót, ez feleslegessé vált.


Aztán ahogy elkezdtem a tanulást, és a munkám is egyre több lett, visszajött három év alatt 10 kiló, de nyilvánvalóan a rendszeres mozgás elhagyása és a gyorsan megehető ilyen-olyan kenyér miatt. De a vérnyomásommal továbbra sincs probléma, és az ízületi problémákat szó szerint csak hírből ismerem. Nem befolyásol tehát a gyógyszerészet. Hamarosan betöltöm a 60-at.

11749. Guruljka (válaszként erre: 11739. - Kör0)
2017. nov. 26. 15:01

Hiába mérgelődsz, várom a saját tapasztalatod arról, mit tapasztaltál azóta, hogy folyamatosan csorog az epéd odabent. mert nyilván ezt teszi, hisz mindent megtettél ennek érdekében.


Az orvosi egyetem nem érdekel, nem akartam soha ennyire közel kerülni betegekhez.

Jó nekem a bölcsészkar is. Itt is kiválóan tudom olvasni, amit írtok. Fel is tudom kutatni a lehetőleg orvosi véleményeket pro és kontra. Habár eddig még pro, azaz mellette, nem találtam.

11748. Kör0 (válaszként erre: 11746. - Zhu89)
2017. nov. 26. 14:40
Pontosan, hogy értelmesen olvastam amit írtál > "Persze tudom,hogy a gyenge,mondhatni tudatlan embereknek van szüksége "támaszra,hitre" akár egy ilyen diétához,amivel egyaránt be kell tartani az adott étrendet,tehát így is a kitartáson van a hangsúly,de sokunknak így könnyebb." Olvasd el Te is amit írsz - roppant érdekes a stílusvonal, nem tudom mennyire lehet szórakoztató saját magaddal társalogni "szobahőfok"...de nem is akarom tudni!
11747. Zhu89
2017. nov. 26. 08:59

Nincsenek emésztési gondjaim,ez csak egyike a számos jótékony hatásának.Lényegében ugyan abban hatékony amiket a regenorról is írtak.Jó a vérnyomás,izületi gyulladások,epe és máj működés serkentésében.Valóban jót tesz a bőrnek.Kitűnő fehérjeforrás ami segít a diétában.És még egy pár megegyező dolog a regenorral kapcsolatban.

Ezek szerint nem kitaláció,csupán felnagyított,kiszínezett dolog,hogy eladható legyen ez a már feledésbe merülő "melléktermék".Egy jól eladott,kivitelezett termék lett belőle amit valóban többszörös áron forgalmaznak.A hatása viszont valóban hasonló,nem hazugság.

Így viszont igaza lehet annak aki koppintásnak nevezi,és az is megnyugodhat aki fogyasztja. :)

11746. Zhu89 (válaszként erre: 11744. - Kör0)
2017. nov. 26. 08:36

Ha értelmesen elolvasnád amiket írtam és értelmeznéd is akkor talán nem írnál ilyen kritikusan és lekezelően felém,ilyen stílust megütve.

Pont én vagyok az aki akarja fogyasztani a regenort,mert rengeteg pozitív dologról olvastam!

Amiről viszont az ellene posztolók írnak egy értelmes ember nem mehet el mellette,mivel nem hülyeség!

Ugyanúgy képesek alátámasztani a véleményüket,mint a mellette érvelők.

Én negatívat nem írtam a regenorról,hiszen fogyasztom.Viszont tény,hogy javarészt valóban tejsavó aminek viszont meg vannak a pozitív hatásai,szinte megegyezik a regenoréval,azóta erről olvasok!

Tehát nem értem a felháborodásodat irányomban,egyszerűen látok rációt abban amit a többiek írnak.Sőt,ők lényegében csak annyit mondanak,hogy tejsavó nem pedig csodaszer ami valóban fel van tüntetve az üvegen.Miért venném meg akkor többszörös áron?Viszont nekem is,mint a legtöbb embernek kell egy pont ami rendszert vihet a diétába,csupán ennyit írtam!Kell egy támasz és lehet ez akár a buta emberek ismérve,(beleértve magam is),de szükség van rá!Csupán ennyit írtam!:)

Nem vagyok ellene,ezt nem olvashatod ki az írásomból,egyszerűen csak próbálok nem elfogult lenni a szerrel kapcsolatban.Azt tényleg csak egy primitív ember gondolhatja,hogy nem a diétától érnek el ekkorra eredményeket!Ezt te sem gondolod így ebben biztos vagyok. :)

11745. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11741. - Zhu89)
2017. nov. 26. 07:55

Nézd a jó oldalát!

Volt erőd betartani egy elég szigorú tiltásokkal járó diétát - pár hónapon keresztül. Erre szerintem nem sok ember képes - és lett is eredménye. Nehogy feladd, a legjobb úton haladsz, ha megérted, hogy a fogyáshoz semmiféle "szer", se koplalás nem kell. Étrend + mozgás és kitartás. Csak mindig legyen egy cél, ami motivál (rövid és hosszútávú is), ennek a hiánya miatt adják fel sokan.

11744. Kör0 (válaszként erre: 11742. - Zhu89)
2017. nov. 26. 07:46
Ha ennyire tudatlannak tartasz itt minket, és Te ennyivel, meg annyival intelligensebb vagy Tőlünk, akkor légy oly kedves megtanulni intelligensen hallgatni, nem irogatni bődületes baromságokat - szerintem itt senkit nem érdekelt az 1 napos tapasztalatod...Részemről ennyi "szobahőfok"...
11743. Kör0
2017. nov. 26. 07:38
A tudatlanság nézőpont kérdése - kapaszkodj az elefánt ormányába (ez csupán hasonlat, mert aki csak az egyik részét tapogatja vakon az elefántnak, az ormánya és a fara közti különbséget nem érzékeli /bocsánat a vakoktól, ez csak hasonlat/...) Nagyon átlátszó irományok lentebb - valaki bezárhatná már a Jó Isten állatkertjén a kaput, ez már sok ami kijön rajta :P
11742. Zhu89
2017. nov. 26. 06:53

Persze tudom,hogy a gyenge,mondhatni tudatlan embereknek van szüksége "támaszra,hitre" akár egy ilyen diétához,amivel egyaránt be kell tartani az adott étrendet,tehát így is a kitartáson van a hangsúly,de sokunknak így könnyebb.

Nem szeretnék ebbe a témába belemenni,de hasondó dolog pl. Isten létezése.Hívhatjuk Allahnak,Buddhának vagy a Természetnek,bárminek,de az embereknek kell egy biztos pont amibe kapaszkodhat és erőt ad.Kell a hit,legyen az bármivel kapcsolatos.Így vagyunk beállítva!:)

11741. Zhu89
2017. nov. 26. 06:34

Én feladom...mármint az álláspontom.Pontosabban összezavarodtam!:)

Teljesen logikus érveket írtok ellene,amiket alá is tudtok támasztani.Eddig nem figyeltem oda az ilyen álláspontokra,de mivel így olvasva,alátámasztva teljesen értelmezhető,logikus dolog így beadom a derekam.

Eddig sem voltam teljesen elfogult az itallal kapcsolatban,soha semmilyen más hasonló terméket nem szedtem,nem dőltem be,kivételesen ennek az egynek adtam esélyt mivel a környezetemben vannak emberek akik hatalmas eredményt értek el vele.

Mivel természetes alapú és a méregtelenítésben van szerepe így mertem belevágni.

Mikor olvastam az ellene szóló étveket tőletek bevallom elkeseredtem,mert akartam,hogy legyen valami fizikai pont ami az elszántságon kívül is segít és támogat,és ennek hiányában megtorpantam egy pullanatra,hogy most akkor hogyan tovább?Olyan jól haladtam...

Persze eddig is tudtam,hogy a diéta ami igazán számít,de mégis jó volt ez a pont amire támaszkodhattam.

Most ott tartok,hogy tanulmányozom a tiszta tejsavó hatását a szervezetre ami lényegében valóban hasonló a regenorhoz és valóban segít az emésztésben és egyéb jótékony hatása is van és szintén kúra szerint alkalmazták már az ókorban is. :)

Egy kis pozitív dolog ami mégis adhat egy kis támpontot,rendszerességet a diétához,viszont lényegesen olcsóbb! :)

Ehhez mit szóltok?😶

11740. Kör0
2017. nov. 26. 05:49
Sziasztok! Saját tapasztalat! Még 2016 februárjában kezdtem el a Regonor kúrát - egy év alatt 21 kg adtam le. Idén májustól (eper szezon kezdete :P ) egy kicsit felfüggesztettem a kúrát, de magát az étrendet nem hagytam el. Mivel szeretnék még pár kilótól megszabadulni, szeptember 1-től újra kezdtem - lassan indult be, és október elejééig csupán 3 kg ment le. Mivel aktuális volt a reuma kontrollom (évente kéne, de...) elmentem a dokihoz, ahol a vizsgálatok végére kiderült, hogy 4 gerinc sérvem van megint, kis ízületi gyulladással, valamint több helyen középfokú artrozisos gyulladás is van karban, lábban. Erre kaptam az előzőekben írt "miderizone" gyógyszert, amitől allergiás reakcióim lettek :P Közben újra felfüggesztettem a Regenort (minek pocsékoljam a toxikus mérgekre :) de a diétát folytattam, és a kezdeti 1 gyógyszer helyett már 4 féle gyógyszert szedtem - a súlyom stagnál, maradt a szeptemberi 3 kg mínusz. Kb. két hete az összes gyógyszert letettem, mert bepipultam az újabb receptekre, és felírattam a dokival azt a gyógyszert amivel annak idején helyre tették a sérveimet(kb. 10 éve). Mellette járok gerinc, és csípő tornára, mert ezekben jobban hiszek mint a fizikoterápiában. Most itt tartok, a regenros étrendet nem hagytam el (arra ügyelek, hogy gyümölcs után kb. 1 órával 1 szelet zsíros pirítóst egyek), mellette csalán és a diófalevél teát iszom. Januárban újra kezdem a Regenort is :) Regenoros Szép Napokat :)
11739. Kör0 (válaszként erre: 11711. - Guruljka)
2017. nov. 26. 05:23
Mi van???!!!! Azt hiszem nem szóltam hozzád, ha meg annyira érdekelnek az Oddi-féle záróizom-gyűrűk, akkor menj az egyetemre doktori oktatásért - vagy vegyél egy orvosi szakkönyvet (Baross utcában jókat lehet kapni) Rossz helyen kopogtatsz nálam!! Itt REGENOR TAPASZTALATOK-ról van szó. Vedd a fáradtságot, és olvasd vissza a fórumot 2009-ig, mindenki akit tényleg komolyan érdekelt az alternatív lehetőség,ezzel kezdte...Megtalálhatod az én bejegyzéseimet is a személyes tapasztalataimról...És, ha esetleg, talán végig olvasod, megteremtheted a disszertációd tartalmát... Próbáld ki, és oszd meg a TAPASZTALATAIDAT! Négy hónap, havi szinten kb. 11-12e forint - ennyit hülyeségekre, és egyéb baromságokra is elkölt az ember észrevétlenül - mert az csak 2e ft, a másik csak 500 forint, majd hónap végére kiderül, hogy majdnem 20e forintot is elköltögetett az ember... Tapasztalatokról kérdezz, és közben olvasd vissza a fórumot!
11738. Kör0 (válaszként erre: 11733. - Asparagus)
2017. nov. 26. 05:06
Lehetne szembe állítani a Regenorral, hogy mekkora tömeghipnózist hajtanak végre a gyógyszergyártó cégek a rengeteg gyógyszerrel- alul maradna a Regenor ebben :P Ugyanakkor fejtsük már ki, hogy mi a hatásmechanizmusa a "miderizon" gyógyszernek - vagy épp magyaráztassuk már el a dokival, hogy milyen kellemetlen hatás, még kellemetlenebb mellékhatás, mellékhatás mellékhatásaira adott + gyógyszerek lehetségesek a kezelés végére...vagy magyaráztassuk el a patikussal, hogy milyen funkciók szerint hat a "farbatrombitál" - eszünkbe se jut, csak próbálgatjuk milyen a hatása, és közben nem vesszük észre, hogy mi vagyunk a fehér nyúl az üregben....van akinek a szemüveg is kevés,hogy tovább lásson az orránál :P
11737. Guruljka
2017. nov. 26. 00:18

Itt egy dietetikus, képzettsége megadásával:

[link]


És itt az alapos, forrásokat is feltüntető cikke a címszereplő készítmnényről és diétáról.

[link]


A Google-keresés 10. oldalára kattintottam.

11736. Guruljka
2017. nov. 25. 21:25

És várok egy tapasztalati beszámolót is.


Meggyőzhető vagyok, ugyanakkor szeretek élettani kérdésekkel bíbelődni.

11735. Guruljka (válaszként erre: 11728. - Asparagus)
2017. nov. 25. 21:21

Ha ennyire ismered az előadásait, akkor elárulod, miért jó az epecsorgás?


Maradjunk most csak ennél a kérdésnél.

11734. Guruljka (válaszként erre: 11733. - Asparagus)
2017. nov. 25. 21:19
Az én esetemben ez történetesen keresztben lenne az országon át. Budapesti kitérővel.
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook