Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
11793. Micor (válaszként erre: 11765. - Vargzsuz)
2017. dec. 1. 12:54
Köszönöm.
11792. asparagus (válaszként erre: 11790. - Sapienta)
2017. dec. 1. 12:46

Áh..nem értesz. A víz a vivőanyag, oldóanyag, nevezzük bárminek. Ahogyan a regenorban a savó.

Senki nem vitatkozik veled, hogy az van benne, nyilvános az összetétele a regenornak, lehet utána csinálni.

Hajrá!

11791. Sapienta (válaszként erre: 11788. - Jgaabor)
2017. dec. 1. 12:12

Szia, örülök a hozzászólásodnak, és egyet is értek vele nagyrészt.

nekem senkitôl és semmitôl nincs herótom, kivéve ha alaptalanul belém kötnek - és ezen a fórumon ez történt.

Semmi bajom az mlm formával - mégis belémkötöttek, mert említeni mertem. amennyiben érdekes, hogy mlm, az annyi, hogy egy ügynök nyilván védeni fogja a terméket, mert a bevétele függ tôle.

Szigfrid diétájával sincs bajom, csak épp van benne egy oltári tévedés: az állati zsírokra való megkötés. Valamint az, ami bármilyen étrendre igaz, hogy nem való mindenkinek. Nincs olyan diéta, ami mindenkinek kivétel nélkül jó. A paleotól is sokan fogytak, én mégis személyesen ismerek olyat, aki köszvényes lett tôle. Vannak vegán élsportolók, mégis van olyan ember, aki vegán étrend mellett legyengül, megbetegszik, stb.


Szigfridet én sehol sem szidtam, sôt, személy szerint zseniálisnak tartom, amit csinált. Valahol le is írtam, vannak emberek, akik nem hisznek magukban, de valamilyen fogódzóval mégis hihetetlen változásra képesek - van, akinek kell a regenor, még akkor is, ha töredékéért az árának be tudná vinni azt a szervezetébe, ami abban van. Pont most kezd bele egy ismerôsöm a kúrába, engem is rá akart venni, ezért néztem alaposan utána. Elmondtam neki is, amit megtudtam, és azt válaszolta, ô nem fog piacra járkálni, meg külön kevergetni magànak italt az alapanyagokból, megveszi készen. És nem próbáltam

meg lebeszélni, mert ismerem annyira, hogy kell neki ez a mankó ahhoz, hogy végig tudja csinálni, amit elkezdett.

11790. Sapienta (válaszként erre: 11789. - Asparagus)
2017. dec. 1. 12:00

a pálinka nem vízbôl van, márha rendes pálinkáról beszélünk, hanem gyümölcsbôl - gyünölcspárlat. vizet csak azért adnak hozzá, mert lepárlás után még túl magas az alkoholfok.


de amúgy nem értem, miért kezdtél te is kötekedni. Kör0-Mac33-at az is zavarta, hogy azt írom, a regenor 99%-ban tejsavó. egy hamis állítást sem írtam, mégis totál felháborodott. ezért, és csak ezért írtam le az összetevôket.


vagy szerinted, amit most kezdtél, az vezet valahova?

11789. asparagus (válaszként erre: 11787. - Sapienta)
2017. dec. 1. 11:18
Oké, a pálinka meg vízből, 3-4 ft a tisztított víz literje, érted a párhuzamot?
11788. jgaabor
2017. dec. 1. 11:05

Sajnos nekem sincs annyi időm fórumozni, amennyit szeretnék, úgyhogy röviden mindenkinek, aki megmenteni próbálja az emberiséget Szigfrid világraszóló átverésétől - és közben halálra idegesíti magát, hogy egyszerű savóval ennyi pénzt keresni, micsoda szélhámosság:


Úgy működik a kapitalizmus, hogy amikor kitalálsz valamit, azzal pénzt kereshetsz (ha elég ügyes is vagy, szerencséd is van, stb.)

Amikor egy amúgy hétköznapi anyaghoz valamilyen termékelőnyt tudsz párosítani, akkor kitaláltál valamit.

Ez a termékelőny lehet az, hogy egy már önmagában is anyagcsere pörgető étrendhez javasolod egy valamilyen anyag fogyasztását, ami még jobban ráerősít arra a hatásra.


Mivel ezt az összefüggést te fedezted fel és így aki tőled veszi meg ezt a kiegészítőt, annak tudsz személyreszabott információkkal szolgálni (hogy csinálja a szükséges diétát, ha nincs sikere mit változtasson, stb.), akkor tőled fogják megvenni azt a szert, pontosan a hozzáadott érték (szolgáltatás, információ, stb. miatt).

Én szerintem különösen viszketek az MLM-től (nagy dózisban kaptam anno az Amway csodáját, tudnék mesélni :)), de innen nézve (személyre szabott információáramlás a termék mellé), azt kell, hogy mondjam, hogy nem rossz értékesítési forma a regenor mellé. (És működik is. A kúra is, a biznisz is.)


Azért nem értitek ezt, mert zsigerből herótótok van az étrendtől, Szigfrid tudománytalan figurájától, az MLM-től, a savót hatástalan vízszerű mellékterméknek tartjátok, stb.


Időnként persze felmerül egy egy hivatkozás, hogy valóban vannak jó élettani hatásai a savónak, meg hogy nem Szigfrid volt az első, aki felfedezte, hogy felpörög az anyagcsere, ha kizárjuk a növényi zsírokat és csak állatiakat fogyasztunk kúraszerűen, de ez titeket nem zavar, mert nem a ti igazatokat támasztja alá.


Azt hajtogatjátok, ami szerintetek a ti igazatokat támasztja alá.

Nincs ezzel baj, általában így vitatkoznak (sajnos...) az emberek.

11787. Sapienta (válaszként erre: 11786. - Asparagus)
2017. dec. 1. 10:29
senki sem fél a savótól, csak többek között ezért kötöttek belém, mert azt állítottam, a regenor savóból van. pedig abból van. 100 ft/l a piacon amúgy.
11786. asparagus
2017. dec. 1. 09:56

Aki fél a tejsavótól, igyon pálinkát, abban víz van :D

[link]

11785. Sapienta
2017. dec. 1. 08:08

[link] az öszetételen kívül itt van hatóanyag táblázat is.


Összetevők: tejsavó (99%), savanyúságot szabályozó anyag (almasav), L-aszkorbinsav, tartósítószer (kálium-szorbát), grapefruitmag-kivonat, mentaolaj, citromolaj.


na, ki nem hiszi el, hogy 99% tejsavóról van szó? ki állított valótlant?

11784. asparagus (válaszként erre: 11783. - Guruljka)
2017. nov. 30. 23:21

Most jár képzésre.

Máskérdés?

11783. Guruljka
2017. nov. 30. 23:18

Mi a fenének jársz olyan edzőhöz, akinek nincs képzettsége?


Nekem nincs edzőm. Lehet, ha órákon át rábeszélnék sok embert valami kétes készítmény megvásárlására, több pénzem lenne, de nekem nincs érzékem a csupán anyagi haszon iránt.

11782. Sapienta
2017. nov. 30. 21:46
köszi :)
11781. vargzsuz (válaszként erre: 11780. - Asparagus)
2017. nov. 30. 21:44
Köszönöm szépen, Neked is minden jót kívánok! :-) Van, aki szerint agymosottak vagyunk, de jól vagyunk!!! Hát nem ez a lényeg? Aki nem egészséges, tudja miről beszélek.
11780. asparagus (válaszként erre: 11779. - Vargzsuz)
2017. nov. 30. 21:00

Ezt alá tudom támasztani, 5 éve azért kezdtem a kúrát, mert már annyi bigyót-bogyót kellett szednem, hogy nem fért a markomba és nem hogy jobban lettem volna, hanem egyre rosszabbul, és akkor találtam rá a regenorra, abban az állapotban, hogy rosszabb úgyse lesz, mert olyan már nincs...és itt vagyok tök egészségesen.

Hogy mi van benne, nem érdekelt, mert addigra már annyi jó tapasztalatról olvastam itt, ezen a fórumon, hogy kétségem sem volt, hogy ez nekem is használni fog.

Így is lett.

Mindent úgy csináltam, ahogy itt leírták, innen vittem ételrecepteket is, mert akkor még sehol nem volt hivatalos oldal, és ötleteltünk, kísérleteztünk itt mindannyian, vissza lehet olvasni, érdemes.

Sok sikert a továbbiakhoz is!

11779. vargzsuz (válaszként erre: 11771. - Guruljka)
2017. nov. 30. 20:45
Csak hogy nyugodtan aludj: az epecsorgásról: én a nyáron olívaolaj és kókuszzsír mellett úgy begörcsöltem és rosszul lettem, hogy összeestem. Besűrűsödött az epefolyadék, mert nem ürült. Azóta Regenorozom és jól vagyok.Hasi ultrahangon elötte voltam - negatív volt.
11778. Kör0 (válaszként erre: 11777. - Asparagus)
2017. nov. 30. 20:24
Ez nagyon guszti - még jó,hogy holnap nálam is hasonló lesz :)
11777. asparagus (válaszként erre: 11776. - Asparagus)
2017. nov. 30. 20:22

Ilyen:

[link]

11776. asparagus (válaszként erre: 11775. - Kör0)
2017. nov. 30. 20:17

Szeretnék, de majd nyugdíjban :)

12 halbolt van Baján, szerencsére nem szenvedünk hiányt halban :)

Lehet, hogy sült hal is lesz. Persze zsírban, ropogósra.

Régen volt, legalább egy hónapja.

11775. Kör0 (válaszként erre: 11773. - Asparagus)
2017. nov. 30. 20:12
Akkor Ti is pecások vagytok :) Szintén zenész :) Halból nem lehet sokkkk :)
11774. Kör0
2017. nov. 30. 20:11
:D :D :D
11773. asparagus (válaszként erre: 11772. - Kör0)
2017. nov. 30. 20:09

Nálunk halászlé lesz.

Bajaiasan :)

11772. Kör0
2017. nov. 30. 20:01

Regenoros Lányok-Fiúk :) Ki mit főz holnap? Hétvégére?

Nálam rántott hal lesz, fokhagymás-korianderes bundában, és kipróbálom Jemie salátáját hozzá + zsíros pirítós :) (Saláta > édeskömény, piros retek zöldjével együtt apróra szeletelve, só,bors, citromlé - az olaj helyett olvasztott zsír :)

11771. Guruljka (válaszként erre: 11769. - Vargzsuz)
2017. nov. 30. 19:52

De ha valamit venni akarsz, csak egy reklámot nézel meg?

Nem nézel több oldalon utána?

Tudod: Tapasztalatok! Engem már vertek át, azóta jobban és alaposan tájékozódom.

11770. Kör0 (válaszként erre: 11764. - Micor)
2017. nov. 30. 19:52

Szia :) Másolom ide Asparagus kenyérpirításhoz fűzött 11668 hsz. "Az a pirítás lényege, hogy magas hőfokon elpusztulnak a kenyérben maradt vagy a sütés óta újratermelődött élesztőgombák."

Én használok időnként fehér lisztet is, a rántással megpirítod - de vegyítem a BL55-öst kukorica liszttel, vagy rizsliszttel is - attól függően, hogy mit csinálok belőle. A rizslisztnél előfordul, hogy szemcsésebb hatása van az ételben (ha főzeléket sűrítek esetleg, akkor inkább a kukoricaliszttel csinálom, az állaga miatt) az ízük minimálisan változik, de nem kellemetlen.

Nálam most sláger - káposzta, hagyma, répa jó vékonyan, citrommal és édesítőszerrel lé rá, rozsos pirítós zsírral, és füstölt pirospaprikával megszórva - nyáron szárítottam paradicsom, még ezzel megkínálom :) Nagyon finom így együtt - és nem unalmas a téli szezon sem :) Regenoros Szép Napokat :)

11769. vargzsuz (válaszként erre: 11767. - Guruljka)
2017. nov. 30. 19:48
Miért kellene pártatlannak lennünk? Nem a bíróságon vagyunk! Tudod, tapasztalatok...
11768. vargzsuz
2017. nov. 30. 19:42
Jaj de nagyon okos vagy! Ezt már olvastuk. Valaki vagy követi a Szigfrid tanácsait, vagy ne Reg-enorozzon.Savózzon egy másik oldalon veletek.
11767. Guruljka (válaszként erre: 11766. - Vargzsuz)
2017. nov. 30. 19:07
Mert nem pártatlan anyagokat mutattok neki, hogy maga dönthesse el, csatlakozik-e vagy sem...
11766. vargzsuz
2017. nov. 30. 18:38
Hmmmm....úgy legyen!Csak mikor ír egy érdeklődő, valahogy mindig rögtön lecsap rá valaki. Remélem ennek is vége.
11765. vargzsuz (válaszként erre: 11764. - Micor)
2017. nov. 30. 17:17
Szia, üdv a táborban :-) A kenyeret az élesztő miatt kell pirítani. Én csakis rizslisztet használok mindenhez, az ízhatásban semmi különbség nincs, és gluténmentes.
11764. Micor
2017. nov. 30. 15:16

Sziasztok!

A mai napon vettem 2 üveg regenort, de sehol nem találok olyat, hogy pontosan mit is és mennyit lehet enni. Találtam egy receptes oldalt, de abban a rántást liszttel sűrítették. Most akkor kenyeret csak pirítva, de rántást liszttel lehet készíteni? Tökre össze vagyok zavarva. Holnap kezdeném.

❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook