Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
12123. Beus2
2018. máj. 21. 08:07

Sziasztok!

A Regenort tegnap kezdtem el használni. 3x5 ml, étkezésenként 10 gr szalonnát eszek. Ma reggel egyszer volt hasmenésesebb székletem. Mitől lehet ez és meddig tart? Asparagus esetleg tudsz erre válaszolni? Köszönöm

12122. tengerkek2 (válaszként erre: 12121. - Asparagus)
2018. máj. 20. 18:23

szia,én is enzim hiányra gondoltam, vagy gyomorsavhiányra. Sok zöldséget eszem,uborka, retek,paprika,tömöm magamba, + Msm-c vit.por-citromlé-víz,+sózok is rendesen,Dipankrint , Digestet is veszek be mellé,akkor könnyebb ha Rowacholt veszek be.-mintha a májamnak ez jót tenne.

A cukorértékem éh.reggel 6-os, a koleszterinem magasabb mint a határérték. algát,immunsupremet is szedek,és d3-at. köszönöm h válaszoltál.

12121. asparagus (válaszként erre: 12118. - Tengerkek2)
2018. máj. 20. 12:34
Szia, mennyi zöldséget ettél? Mert ha a zöldségektől nem termelődik elég emésztőenzim, akkor sajnos hiába minden, átmegy rajtad a regenor is, a zsír is :(
12120. streamline:) (válaszként erre: 12118. - Tengerkek2)
2018. máj. 20. 12:32
Szia, lehet egy teljes vérkép nem ártana. Esetleg orvossal konzultálni. Abból baj nem lehet.
12119. streamline:) (válaszként erre: 12093. - Judit6006)
2018. máj. 20. 12:31
Szia, milyen magra gondolsz?? Mert az olajos magok úgy tudom tiltólistások. Akkor inkább saját készítésű pattogatott kukorica :)
12118. tengerkek2 (válaszként erre: 12103. - Asparagus)
2018. máj. 19. 23:38
Asparagus, segíts kérlek,tudom h te nagyon régi hozzáértő vagy itt. többször is elkezdtem már a regenort, de mindig az van hogy a májam megnagyobbodik, a hasam is kikerekedik még jobban, és zsíros ételek után hányinger van, szinte nem megy az emésztése.. és sajnos fogyás sincs. egyszer csináltam 11 hónapig és csak 9kg ment le,de a hasam sosem volt lapos.. a májam csak azután könnyebbült meg mikor abbahagytam a kurát.
12117. gabrielsi
2018. máj. 18. 20:13

Szia Judit6006 :-)

Én az édességkívánalom ellen szoktam rá a frissen csavart citrom levével és 2-3 Pötyi ízesítésével készült friss limonádéra,abból bemegy bármennyi(nem is kívánom soha az édességet és gyümölcsöt,de komolyan!)

Aztán piszok jó "koktélokat lehet készíteni az MSM-C porból,na abban nagyon sok C vitamin löket van.

Azt hiszem,napi szinten minimum ezer milligrammot.

De ez is kevés,Szent-Györgyi Albert 93 éves koráig minden nap 4-5 ezret szedett,betegségben nyolcezret.

Volt,mikor stagnált a súlyvesztésem,persze.Akkor belül serénykedik.De a centiket érzed,amikor öltözöl.Ez jó motiváció! csak mosolyogj és kitartás!

12116. judit6006 (válaszként erre: 12115. - Gabrielsi)
2018. máj. 17. 08:58
Engem is motiválnak a szavaid, mert nagyon lassan fogyok és van, amikor abból a kevésből is visszajön valamennyi. Te mennyi C vitamint szedsz?
12115. gabrielsi
2018. máj. 17. 08:28

Letelt a kúrám május negyedikén,de folytatom.

Olyan jó a szervezetemnek,hogy meg sem fordult a fejemben,hogy rávessem magam valami édességre,hisz minden megvan,ami kell,jó tartalmas kaják,friss tiszta víz..ezt a szervezet nagyon meghálálja.

Aki még most vívódik,mi legyen,kezdje-ne kezdje,

azt mondom,ugorj bele,semmi vesztenivalód nincs,

bármit elérhetsz,ha kitartó vagy és jót akarsz a testednek,lelkednek.

Írhatsz,válaszolok:-)

12114. gabrielsi (válaszként erre: 12106. - Moooo)
2018. máj. 17. 08:15

Emeld meg a C és D vitamint,és szedj algát.

Valami igazi jó felszívódásút.

Sok tiszta víz,megvan a három liter?

A zsír mennyisége eléri az étkezésenkénti egy nagy kanálnyit? Kis dolgok visznek előre,kitartás és elismerésem a sok sétáért!

Most belül dolgozik Benned,aztán beindul látványban is.Írj,ha van kérdésed,maradj lelkes,eléred,amit akarsz!

12113. gabrielsi (válaszként erre: 12109. - Dorina.s)
2018. máj. 17. 08:10
Szia Dorina.Olvastam,amit írtál,két dolog jutott eszembe róla.Az egyik egyszerűbb,a magasságodhoz a súlyod szinte ideális,a szervezet a középértékre hangolódik,nem biztos,hogy szeretne a súlyodból veszíteni a saját tested.A másik pedig,volt,amikor hat(!) hétig semmilyen súlyt nem vesztettem,sőt,pár napig még több is voltam,de egyszerűen csak eltettem a mérleget és folytattam.Tüzetesen vizsgáld át az étrendedet,és ha minden engedélyezett,akkor csak derűsen tovább,kitartást,mindent megkapsz,amit renmélsz,csak türelem.Most belül dolgozik,ott regenerál,(láthatatlanul,)de érezhetően.
12112. Roxa7 (válaszként erre: 12111. - Anya67)
2018. máj. 16. 15:00

Szia!

Ha már egyszer megdolgoztál a sikerélt, próbáld továbbra is tartani magad, hogy ne kelljen újra fogyókúrázni :) Ez minden diétánál kúránál igaz, sajnos ha visszatérsz arra az életmódra ami a hízást eredményezte, megint ugyanaz lesz az eredmény. Szerintem a cukros ételeket legjobb örökre elfelejteni, leszámítva mondjuk egy két alkalmat (ünnepek, köszöntés stb.) de a hétköznapokban ne legyen.

12111. Anya67
2018. máj. 16. 13:47
Sziasztok ! Tavaly télen 6 hónapig regenoroztam és13 kg sikerült leadnom. Sajnos utána nem igazán tartottam az étkezést, így 11kg vissza küszott 9 hónap alatt. Az idén is 4 hónapot végig csináltam, tegnap hagytam abba, 9 kg sikerült leadnom. Azt szeretném kérdezni, hogy mi a tapasztalat, mennyire kell betartani továbbra is az étrendet? Akitől rendeltem azt mondta hogy sokan a kúra után reggel továbbra is isszák a regenort. A tapasztalatokat megköszönném.
12110. judit6006 (válaszként erre: 12109. - Dorina.s)
2018. máj. 16. 08:52
Azért elég sokan vagyunk így, ahogy a FB-os regenorosok hozzászólásait olvasom. Azt érzékelem, hogy leginkább olyanokkal történik ez, akik keveset szeretnének fogyni és nem voltak előtte komoly problémáik. Fogyásra nem biztos, hogy ez a mi módszerünk. Méregtelenítésre, lúgosításra igen. Mindenképp javult az emésztésed és ez már nagyon jó hír.
12109. dorina.s (válaszként erre: 12106. - Moooo)
2018. máj. 16. 08:18

Kedves Moooo!


Hasonló cipőben járunk.....én hat hete kezdtem el a diétát. Mindent betartok, egyszer sem csaltam, heti kétszer sportolok és egyszerűen nem történik semmi....szinte az étkezésem is ugyanaz mint Neked :) Talán annyi különbséggel, hogy nekem nagyon sokszor kimarad a második étkezés mert egyszerűen nincs rá időm....nagyon el vagyok én is szontyolodva....nekem már kezd totálisan elveszni a motivációm :( 170 centi vagyok és 65kg....5 kg-ot szerettem volna fogyni de eddig nem sikerült :( annyit azért elmondok, hogy érdekes módón sokkal jobban érzem magam a bőrömben. Nagyon sokszor égett a nyomrom, puffadtam és olyan érzésem volt az étkezések után mintha malter képződött volna a gyomromban. Ezek megszűntek :) Ez kecsegtető de a nem meginduló súlvesztés az viszont nem :D

12108. judit6006 (válaszként erre: 12106. - Moooo)
2018. máj. 14. 09:55
Hasonló helyzetben voltam én is, nagyon lassan indult el a fogyás és keveset adtam le. Most tarok a 10. hétnél és az eltervezett 7 kg-ból még csak 3 ment le.Mások ezt 1 hét alatt produkálják, de az persze víz általában. Én nem vizesedtem előtte, így ez kilőve. Viszont amit tanácsolnék: Szedj emelt mennyiségű D vitamint. nem árt az alga tabletta is, mert az sok egyéb jó hatása mellett gyorsítja az anyagcserét. Én már 57 vagyok, ez is oka lehet, hogy nem olyan gyorsan fogyok, mint fiatalon. Csináltattam egy vércsepp analízist. Ott is előjött pár dolog, ami nem okozott problémát még, de hátráltathatja a méregtelenítést, fogyást. Arra is iszom gyógyteát és szedek probiotikumot és vitaminokat. Szóval ne add fel. Türelmesnek kell lennünk. Van, aki szintén nem túlsúlyos, csak pár kilót akart fogyni és az alapból ajánlott 4. hónap után indult be a fogyás nála. de kitartott. Megértem, hogy a sok sikertörténet kapcsán elszomorodsz, hogy te miért nem, vagy nem olyan iramban fogysz. Én is így voltam és vagyok, de nem szabad feladnunk. Ja, és ne mérd magad túl gyakran.Én 6 hét után az alga szedése előtt mértem magam, aztán 8 hét után.(akkor 2 kg 10 deka volt az összfogyás)
12107. Roxa7 (válaszként erre: 12106. - Moooo)
2018. máj. 13. 21:30

Szia!

Ha a kúra előtt is figyeltél az étrendre és sokat sportoltál akkor lehet, hogy nálad azért nem indul be a fogyás mert nincs akkora változás, mint azoknál akik előtte rendszertelenül ettek és esetleg nem is sportoltak semmit. Meg ugye akinél több a túlsúly, könnyebben megy a fogyás mint aki csak néhány plussztól szeretne megszabadulni. Nem mindenkinek ez az ideális diéta. A sok hal és a saláta jól hangzik, persze fő a változatosság :) Szerintem ha kimondottan fogyás a célod és ezzel a diétával szeretnéd elérni, szereted a magyaros ételeket, akkor egyszerűen csökkentsd egy kicsit a napi adagot, mindenből picit kevesebbet, és folytasd még pár hétig.

12106. moooo
2018. máj. 13. 14:51

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem....vagy lehet, hogy csak egy kis megerősítésre.

Ma van 5 hete,hogy elkezdtem a reg-enor kúrát.

Az étrendem:

reggeli:2 vékony szelet teljes kiörlésű rozskenyér pirítva kacsazsírral és sok nyers zöldség(paradicsom, paprika,s.répa)

Ebéd:Valamilyen húsféle ( libatepertő, disznósajt,grillezett csirke, oldalas, hurka) és a reggelihez hasonlóan sok nyers zöldség.

Vacsora: ugyanaz mint az ebéd picit kisebb mennyiségben.

Mellette természetesen iszom a regenor-t, sok vizet iszom és édesítővel készített teákat.

Heti 3-szor 13km tempós gyaloglás.

Az 5 hét alatt egy dekát sem fogytam és nehéz elhinnem, hogy ekkora gond lenne a szervezetemmel,mert előtte is mozogtam ( évek óta sokat gyalogolok, és az étrendem is sok salátát tartalmazott csak mellé sovány sajtot, túrót , halakat ettem)

Kérlek segítsetek, hogy mi lehet a baj vagy tényleg ezek után fog csak beindulni....kezdek nagyon elkenődni, pedig olyan lelkesen kezdtem bele!

12105. Rubikonhome (válaszként erre: 12070. - Seby_ke)
2018. máj. 12. 07:37
Sziasztok! A Regenor mellékhatása a fogyás! Ha valaki nem ugyfogyahogy szeretné akkora Regenor a szervezetedet tisztítja rendbe hozza a belsődet. Ne add fel egy idő után már látni fogod a hatást:)
12104. judit6006 (válaszként erre: 12103. - Asparagus)
2018. máj. 10. 10:26

Kedves Mindenki!

A február jó része azzal telt, hogy ezt a fórumot visszaolvastam, jegyzeteltem és persze a youtube-on megnéztem Szabó Szigfrid videóit. A fórumból nagyon sok jó dolgot tanultam, ötleteket merítettem. A lötyit egy tanácsadótól rendeltem, mert úgy olcsóbb volt. A második 3 üveggel már egy másik forrásból. A tanácsadóm finoman jelezte, hogy ha nem tőle rendelek, ne számítsak rá a kérdéseimmel. Maradt a fórum és a FB-os oldalak, ahol szintén nagyon sok jó dolgot olvashatunk.

4 hónapig csinálom a kúrát. Most a 9. hétnél tartok.Lassú a fogyás, de elindult. "Csak" 7 kilót szeretnék leadni. Különösebb panaszaim nem voltak, talán ezért sem érzem azt, hogy mintha kicseréltek volna. Ha néha el is kenődöm, hogy csak ilyen lassan fogyok másokhoz képest, elismerem, hogy ez a kúra mindenképp jót tesz a belsőmnek.Semmi cukor, kevés szénhidrát stb.


A lényeg:Nem tartom fontosnak egyáltalán a kúravezetőt. Ha van kitartásod a fenti oldalakat átnézni és a feltalálót meghallgatni, minden olyan tudást megkapsz, ami kell ehhez a kúrához.

12103. asparagus (válaszként erre: 12102. - Dzsudzsa)
2018. máj. 9. 15:50

Regenoros természetgyógyász és orvos?

Talán Bp-en van, akit mernék ajánlani..

A kúravezető kifejezést nem tudom, ki találta ki, én elég nagyképű elnevezésnek tartom részemről.

Ha már, akkor szerintem semmi köze egészségügyi végzettséghez, sőt, talán jobb is, ha nincs.

Az egyetemen egészen mást tanítanak.

Nem létezik például olyan tantárgy, hogy megelőzés.

Márpedig a vitaminok és étrendkiegészítők - köztük a REG-ENOR is - éppen a megelőzést szolgálják.

Ha már baj van, akkor baj van, az már nem ez a kategória.

Mi azért dolgozunk, hogy ne legyen baj.

Visszatérve a kúravezetésre, magamat elég tapasztalt "kúravezetőnek" tartom, hátam mögött több száz regenorossal.

Pedig közgazdasági végzettségem van.

Mégsem tartom magam felelőtlennek, mert az utóbbi 4 évben több hasznos képzésen vettem részt, mint talán az eddigi életemben összesen, pedig nem keveset koptattam a padokat.

De ez én vagyok.

Ami viszont szintén tény, hogy amikor én regenoroztam - minden szavam visszaolvasható itt, ebben a fórumban - akkor még olyan kevés információ volt a regenorról, hogy nem tudtam összezavarodni. Amit itt olvastam és ami az útmutatóban volt, azt betartottam, sikeres volt a kúra és erről sokaknak beszéltem.

Így lett ez mára már a főállásom.

A mostani káoszt a sok okoskodó okozza, akik mindenféle alternatív megoldásokkal próbálják a bizonytalanokat beterelni a karámjukba. Nap mint nap tapasztalom, hogy olyan blődségeket kérdeznek, hogy a falat kaparom!

Kérdésemre, hogy ezt honnan veszi, a válasz, hogy a neten olvasta, persze arra már nem emlékszik, hol, kinél?

Ebben a fórumban is nagyon sok vita, veszekedés volt már, mégis azt gondolom, talán az egyetlen fórum, ami visszaolvasva igazán tud segíteni azoknak, akik komolyan változtatni akarnak az életükön.

Én mindenkinek jó szívvel ajánlom, hogy olvassa vissza a hozzászólásokat, még ha több napot is vesz igénybe.

Sok sikert!

12102. dzsudzsa (válaszként erre: 12101. - Roxa7)
2018. máj. 9. 14:57
Igen, erről én is meditáltam. Illetve nem tudom ki lehet kúravezető? Már bocsánat, de egy tanító, egy eladó, egy fodrász vagy egy közgazdász, ha elvégez egy pl. 30 órás (nem tudom mennyi) tanfolyamot, hogyan ad tanácsot egy pajzsmirigybeteg vagy egyébb problémával küzdő diétázónak. Én, személy szerint biztosan nem mernék kúravezető lenni egészségügyi végzettség nélkül. Felelőtlenségnek tartom. A diéta nálam is működik a neten fellelhető alapelvek szerint. Ha vakinél nem indul meg a fogyás, vagy egyéb eü. problémája van, inkább egy regenoros természetgyógyászt vagy orovost keressen fel. (saját vélemény)
12101. Roxa7
2018. máj. 8. 10:44

Ha valaki elég elszánt és betartja az étrendet akkor szerintem felesleges a kúravezető. Maximum ha nincs ideje, nem szeretne utána olvasni a dolgoknak akkor jön jól egy tanácsadó.

[link]

12100. Epri (válaszként erre: 12099. - Manamy)
2018. máj. 8. 09:31
Szia, megkérdezhetem, hogy kúravezető nélkül miért nem ajánlod?
12099. manamy
2018. máj. 2. 11:24

Most találtam erre az oldalra és nagyon örülök, mert én is érintett vagyok. Januárban kezdtem a kúrát és már 8 kiló ment le... minden mozgás nélkül. Én azt hittem komoly edzőterem nélkül soha nem fogok fogyni, bár jártam terembe és akkor sem történt semmi. Persze kell a mozgás, de így is sokkal de sokkal jobban érzem magam.

Ami fontos kúravezető nélkül ne kezdjetek bele, és lehetőleg olyat válasszatok aki folyamatosan elérhető és nemcsak addig vagy érdekes neki amíg vásárolsz. Én a fb-on az FVK csoportot választottam, mert azt egy természetgyógyász vezeti, több ismim is csatlakozott már hozzá. Hajrá mindenkinek!

12098. asparagus
2018. ápr. 25. 14:51
A nevemről jut eszembe (Asparagus officinalis), ma esszük az első idei spárgát, a legegyszerűbb és szerintem legfinomabb elkészítési módja kisujjnyi darabokra felvágni, 4-5 darabot körbetekerni egy szelet baconnel és minden fűszer nélkül úgy ahogy van megsütni.
12097. Ágnes1994
2018. ápr. 22. 10:03
Köszönöm. Minden képpen felveszem a kapcsolatot Vele. :)
12096. judit6006 (válaszként erre: 12095. - Ágnes1994)
2018. ápr. 21. 21:30

A FB-on keress rá a regenorra és több tanácsadó oldala is előjön.

Én Laczkó Zsókát ajánlom: Regenerálódj Fogyj Jóllakottan! az oldala címe. Ott vedd fel vele a kapcsolatot.

12095. Ágnes1994
2018. ápr. 21. 20:50
Sziasztok. Valaki segitene nekem, hogy honnan vegyek regenort olyat ami tuti nem hamisitvány?? Még kezdő vagyok ebben a témában.
12094. Timi985129
2018. ápr. 19. 10:31

Sziasztok!

Április 8-án kezdtem el a Regenort inni.

Eddig csak jó tapasztalatom van vele. Nem puffadok már az első naptól kezdve. Érdekes az édességet se hiányolom annyira mint vártam pedig azt hittem ez kibírhatatlan lesz, de egyáltalán nem az :)

Vissza olvastam a fórumot az elejétől olyan volt mint egy jó könyv alig bírtam letenni érdekes volt ki hogy éli meg ezt a kúrát:) Tényleg aki az elejétől elolvassa mindenre válasz kap. Sok sikert kívánok mindenkinek:)

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook