Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
12663. Roxa7 (válaszként erre: 12661. - Maryland)
2023. febr. 28. 09:44

Szia,

Én csak annyit tudok javasolni, nem szabad bedőlni az ilyen és hasonló csodálatos "szereknek". Az egyik fő probléma az, hogy az egész egy üzlet, ahol "kúravezetők" mindenféle szaktudás nélkül adnak tanácsokat, és árusítják a terméket haszonszerzés céljából. A regenor kúra esetében egy magas zsír/alacsony zsírbevitelen alapuló cukormentes/ketogén típusú diétárol van szó. Ez valakinek beválik, másoknak a mellékhatások és értelmetlen tiltások miatt kevésbé. Azonban a "kúra" sikerességben magának a regenor nevű lötyinek (ami szimpla tejsavó) semmi jelentősége.

12662. Maryland
2023. febr. 18. 08:49
Így visszaolvasva úgy látom néhol érdekesen írtam :-D Az lemaradt, hogy én 100%-ban betartottam mindent és nem bűnöztem egy falatot sem!
12661. Maryland
2023. febr. 18. 08:43

Sziasztok!

Nagyon sok a hozzászólás még nem értem a végére, de úgy látom nem túl aktív a csoport. A saját tapasztalataimat szeretném megosztani. Januárban kezdtem a kúrát. Vaciláltam a paleo és a regenor között. Régen paleóztam és nagyon sok pozitív változást hozott az életembe, de sajnos vissza jöttek a kilók ahogy elkezdtem újra egészségtelenül enni. Most a regenor mellett döntöttem, mert igazán sejtszintű méregtelenítés megy végbe a szervezetedbe, ha úgy van, ahogy írják. Bár szerintem az előbbire is igaz :-) Szóval az első két hétben voltak mellékhatások...émelyegtem, hányingerem volt, fájt a fejem, székrekedéssel küzdöttem. Ezek a harmadik héttől rendeződtek. Nem volt bajom az étkezéssel, nem voltam éhes. Viszont, ami a negatív dolog volt az az, hogy a negyedik héten elkezdett emelkedni a vérnyomásom. Szedek vérnyomáscsökkentőt. Mivel akkor megjött a mensesem a fejfájást és a szédelgést annak tudtam be, de amikor napokon belül még rosszabbul lettem, akkor már gondoltam, hogy ezt nem az okozza. A vérnyomásom folyamatosan magas volt vagy ingadozott én pedig egyre szarabbul lettem. Annyira, hogy már orvossal is beszéltem, hogy nagyon nem érzem jól magam. Estére vennem kellett be +1 gyógyszert, de így sem oldódott meg a probléma teljesen.

Volt, hogy hazajöttem munkából, mert nem bírtam létezni a szédüléstől. Ekkor kezdtem jobban olvasgatni a fórumokon a tapasztalatokról, ami igencsak vegyes volt. Bár mondták már páran előtte, hogy lehet ilyen átmenetileg. Kb. másfél hétig bírtam ezt az állapotot elviselni. Jeleztem a kúravezetőmnek a problémát, aki utánajárt és a regenor csökkentését javasolta, amíg megszűnik a probléma. De nem lett jobb sajnos. Ugyanúgy magas volt a vérnyomásom és vennem kellett be estére gyógyszert, hogy tudjak létezni másnap valamennyire. Ekkor volt az a pillanat, hogy abbahagytam. Szóltam neki, hogy hogy döntöttem. Másnap már nem vettem be regenort és csak az ebédhez használtam egy minimális zsírt. Délután kezdett múlni a fejfájásom. Nem volt tökéletes, de estére jóval nagyobb volt a különbség az előző naphoz képest. Másnap már normális volt a vérnyomásom, itt is csak ebédre ettem minimális zsírral készült ételt. Még beszéltek velem a második regenor mentes este, hogy nem attól van, mert nem okozhat ilyet, ez hozzátartozik a szervezet öngyógyító folyamatához, meg átmeneti. Nincs is ebben kétségem, mert tudom gondolom úgy működik, mint a homeopátia, hogy először kijönnek a problémák, felerősödnek, majd rendeződnek, de valahogy én mégis rosszul éltem meg ezt a másfél hetet és nem bírtam tovább a rosszullétet. Meg, hogy a neten sok hülyeség kering...hát ezzel viszont nem tudtam egyetérteni, hiszen a negatív tapasztalatok ugyanúgy szükségesek, mint a pozitívak, hogy az ember egyáltalán eltudja dönteni, hogy elkezdi-e. A kúrázók nem tudják megosztani a negatív tapasztalatait, mert nem lehetséges egy regenoros csoportba, hiszen ott csak a sikersztorik vannak feltéve. Én sosem olvastam még negatív dolgot ilyen csoportokban, fórumokon viszont igen. Szóval ennek ellenére nem vonom kétségbe a hatását, mert 4 és fél kilót fogytam, de nekem nem tényleg nem biztos, hogy mindenkinek ugyanúgy jó.

Kicsit hosszú lett, de igyekeztem mindent leírni, hátha valaki hasonló tüneteket érez magán. Lehet kicsi idő kellett volna még, hogy helyre álljon a vérnyomásom, de én nem bírtam tovább.

12660. Katinka60
2023. jan. 18. 15:17
Sziasztok! Új vagyok ebben a csoportban, örülök, hogy köztetek lehet és esetleg véleményt cserélhetünk. Én egy hónapja kezdtem el a Reg-enor kúrát és tanácstalan vagyok az étrendet illetően. Nem tudom befőzött gyümölcsöt lehet-e enni. Egyébként én még nem vettem észre változást. A napi adagom előbb 5 ml volt, majd 3 napja 10 ml-re emeltem.
12659. Csilluka2
2023. jan. 16. 09:19
Sziasztok kúrázók. Örülök, hogy itt lehetek. Én még nagyon új vagyok itt és a kúrában is új. Holnap lesz egy hete, hogy belevágtam. Nagyon határozott vagyok. Eddig nagyon jól megy. Tudom tartani és be is tartok minden írott szabályt, ami a kúrához tartozik. Sokat sokat olvasgattalak benneteket, sokat segített a kúrámban a fórum.80,1 kg-al kezdtem a kúrát, vagyok a hatodik napon és éppen most mértem magam 77,2 kg-nál tartok, ez normális, hogy ilyen hamar beindult a fogyás? Olvasgatva visszafele lassabb folyamatnak kellene lennie. Köszönöm, ha válaszoltom. Szép napot nektek!!! :)
12658. bambobaba
2023. jan. 1. 11:13
Sziasztok Èn jövöhèten kezdem el a Reg-enor fogyozàst.Remèlem bevàllik.Nektek milyen volt a kezdet?
12657. Roxa7 (válaszként erre: 12655. - Vegas01)
2022. nov. 1. 18:20
Pontosan :)
12656. asparagus (válaszként erre: 12655. - Vegas01)
2022. okt. 22. 22:44

12654 hozzászólás van ebben a fórumban.

Olvass vissza és megtudod, hogy mi rakja helyre.

12655. Vegas01
2022. okt. 17. 13:52

És mi rakja helyre?

A tejsavó, ami a regenor összetételének 99%-át adja?

Akkor már inkább veszek egy liter tejsavót 600 forintért, mint fél liter regenort nyolcezerért...

12654. Adeline28
2022. szept. 23. 09:02

Sziasztok.


A regenor nem fogyasztószer elsősorban, lehet sokan itt rontják el. Ez inkább helyre rakja a szervezet működését, a fogyás csak egy mellekhatás.

Akinek nincs egészségügyi problémája és csak fogyni szeretne, annak a Slim40et érdemes kipróbalni

12653. asparagus (válaszként erre: 12652. - Kingi7)
2022. jún. 17. 23:56
Azt meg hogy? Ez a kis jelentéktelen savó? Ne vicceljünk már!!
12652. kingi7
2022. jún. 12. 19:16

Véletlenül találtam erre a topikra, nem bírtam kihagyni 😊


Tapasztalat? Soha senkinek!!

Kicsinálta a majamat, borzalmas máj fájdalom, 3 fokú zsirmaj, emésztésem tönkre ment…

12651. magdi22 (válaszként erre: 12650. - Asparagus)
2022. jún. 12. 05:00

Most a Slim 40 et csinálom.Szeretnék 10 kilót még leadni,de a nyári gyümölcsöket is szeretem.

Nekem egy diéta sem volt okyan hatásos mint a regenor.

12650. asparagus (válaszként erre: 12649. - Magdi22)
2022. jún. 11. 19:14

Gratulálok!!

Személy szerint azért sajnálom ezt a fórumot, mert 10 évre visszamenőleg minden betűmet vissza tudom olvasni, olyan, mint egy napló! Végtelenül büszke vagyok, hogy ezalatt a 10 év alatt több ezer embernek tudtam segíteni, hogy jobban érezze magát a bőrében. Igen, ezalatt azt is megtanultam, hogy erre büszke lehetek az itt kapott pofonok ellenére is :)

12649. magdi22 (válaszként erre: 12648. - Asparagus)
2022. jún. 8. 06:46

Igen szerintem is.


15 kilót sikerült leadom.

12648. asparagus
2022. jún. 3. 16:42
Kár ezért a fórumért...
12647. K-né Zsóka (válaszként erre: 12646. - Channa*)
2022. febr. 19. 10:16
Teljesen egyetértek :)
12646. Channa* (válaszként erre: 12645. - K-né Zsóka)
2022. febr. 19. 09:01

Valamikor régebben írtam, hogy egy 60 éves férfi ismerősöm szedte a regenort és betartotta az étrendet. Fogyott 30 kg-ot néhány hónap alatt.

Egy másik 24 éves lány, csak az étrendet tartotta és fogyott 15 kg-ot.


Mind a kettő kb. ennyit szeretett volna fogyni.


Minden fogyasztószerre rá van írva, hogy a szedés mellett kell mozogni és diétás étrendet tartani.

Én erre szoktam mondani, hogy mozgással és diétás étrenddel is le lehet fogyni, ehhez nem kell drága tabletta, stb.

2022. febr. 19. 08:45
Látom, hogy már kihalt ez a fórum, de gondoltam azért leírom a tapasztalatomat. Használtam előírásszerűen a Reg-enort és fogytam egy hónap alatt 3 kg-ot. Egy hónap, azaz nem is, mert pontosan 5 hét után elhagytam a Reg-enort és csak az étrendet tartottam be és fogytam 2,60 kg-ot újabb egy hónap alatt. Igaz, hogy ebben a hónapban minden reggel megengedtem magamnak egy dl. tejet. Ezek után hajlamos vagyok azt hinni, hogy a Reg-enor placebo módon működik.
12644. Roxa7
2021. okt. 30. 16:11
Hm, ami azt illeti nem egy nagy tudomány fél l tejsavóba belehinteni pár mg c-vitamint, ellenben biztos nem tenném, mert minek :D
12643. asparagus (válaszként erre: 12642. - Roxa7)
2021. okt. 30. 13:31
Ügyes! De ennyiből még nem tudod előállítani azt az xy terméket, csak zárójelben jegyzem meg :D
12642. Roxa7 (válaszként erre: 12641. - Asparagus)
2021. okt. 30. 10:21

Ez már egy jobb példa, valamivel összetettebb :)

Itt ahogy a regenornál a tejsavó (99%) a növényi koncentrátum (2%) amiről tudjuk, hogy hány %-át teszi ki a folyadéknak. Viszont egyenként nincs részletezve, hogy a 2%-ból melyik növény mennyi. + A végén probiotikum, ami pontosan fel van tüntetve.


Mit tudunk leolvasni a cimkéről? (mennyiség szerint csökk. sorrendben)

1. összetevő víz, 2. melasz (cukor) 3. a növényi koncentrátum 4. probiotikum. A növényi konc. 2%-a az egésznek, tehát a víz és a cukor együtt 98%.


Hogy kiderítsük a 98%-ból menyni víz és mennyni cukor, el kell olvasni a tápértékeket. Megnéztem: Tápérték 30ml-ben: Energia: 7,5kJ / 1,8 kcal, Fehérje: 0g, Zsír: 0g, Szénhidrát: 0,45g. Tehát 100ml-ben ~ 1,5g szénhidrát van, ami a melaszból származik. Ebből kiderül, h. kb 2-3g melasz lehet benne.


A regenornál a képlet ennél egyszerűbb, nem kell matekozni. Tudjuk h . 99% tejsavó / 1% egyéb : ízfokozó, tartósítószerek, c-vitamin, grapefruitmag kivonat, és utóbbi kettőnek a pontos mértéke, mg-ban meghatározva.

12641. asparagus (válaszként erre: 12640. - Roxa7)
2021. okt. 29. 23:25

Ó, értelek, akkor ez egy étrendkiegészítő:

Összetevők: Víz, melasz és cukornádmelasz, gyógynövény és növényi koncentrátum (2%) (ánizs, bazsalikom, áfonya, kapor, édeskömény, gyömbér, grapefruit, szőlőmag-kivonat (O.P.C.), oliva levél, oregano, borsmenta, ananász, málna levél, kömény, párlófű, rozmaring, zsálya, fekete köménymag, édesgyökér, kakukkfű és pecsétviaszgomba), élő probiotikus mikroorganizmusok 3,0 x 107 kbE.

Ebből mit tudsz kihozni? :D

12640. Roxa7 (válaszként erre: 12639. - Asparagus)
2021. okt. 29. 10:41

Ne csináld:) Az oroszkrém torta természetesen szintén nem étrend-kiegészítő. Ennél a receptnél nincsenek megadva a mennyiségek, míg a regenornál rá kell írni a cimkére, anélkül nem lehetne legálisan forgalmazni.

1.: Tejsavó (99%), tehát 500ml-ből 495ml-t tesz ki a palackban a tejsavó. Nehezen tudom eldönteni, hogy szándékos-e részedről az értetlenkedés.

12639. asparagus (válaszként erre: 12637. - Roxa7)
2021. okt. 28. 23:12

Hát jó, akkor nézd ezt:

Összetevők: fehér tönköly királybúzaliszt, teljes őrlésű tönköly királybúza liszt, nádcukor, növényi margarin, kukoricaitalpor, kukoricakeményítő, Schlagfix növényi tejszín, mazsola, rizstej (jázminrizs, víz), mandula, napraforgó étolaj, Rapunzel bio kandírozott narancshéj, pálmazsír, karobpor, 100 %-os bio citromlé, foszfátmentes sütőpor, citromolaj, narancsolaj, kurkuma, kristályvanilin, Himalája só, szűrt víz, napraforgó lecitin

Azt is elárulom, hogy ez az oroszkrémtorta összetétele.

Így tudsz oroszkrémtortát készíteni?

2021. okt. 26. 21:01
Valakinek elado?
12637. Roxa7 (válaszként erre: 12636. - Asparagus)
2021. okt. 22. 21:15
Óh, ez egy elég rossz példa volt. A parfümök nem étrend-kiegészítők, ellenben a regenorral. Utóbbinál kötelezően fel kell tüntetni az összetevőket, mennyiség szerint csökkenő sorrendben. Ezért van ott a dobozon, hogy "tejsavó:99%" "c-vitamin 200mg/100ml" stb, valamint a tápértékek is. Azért ilyenekkel nem árt tisztában lenni ha valaki étrend-kiegészítőt árul.
12636. asparagus (válaszként erre: 12632. - Roxa7)
2021. okt. 22. 19:18

Hajtogatod csak a magadét :D

Mellesleg csak egy példa: a parfümök összetevőit is tudjuk, mégsem tudunk parfümöt csinálni!

Így már érted, miért működik a Reg-Enor (a te legnagyobb bánatodra)? :D

12635. Roxa7 (válaszként erre: 12634. - Vancsa1977)
2021. okt. 20. 13:25
Pont ez a vicces ellentmondás, mivel a regenor maga is tejtermék, amiben tejcukor (laktóz) van. Mindkettő tiltólistás a "kúra" alatt ugyebár. Az étrend egy ketogén típusú, alacsony szénhidrát / magas zsírtartalmú diéta, milliók alkalmazzák világszerte, nem újdonság. Aztán, hogy mellé valaki iszik-e napi pár ml regenor címkével ellátott tejsavót az már lényegtelen. Nincs hatása a folyamatra, de legalább nem káros, max ha valaki extrém mód laktózérzékeny :)
12634. Vancsa1977 (válaszként erre: 12632. - Roxa7)
2021. okt. 20. 12:32

Én soha nem fogytam le eddig 2 kilónál többet életemben.Most meg -11 kilónál tartok,derékban meg -13 centinél 2.5 hónap alatt.

A tejtermékek egáltalán nem hiányoznak,meg vagyok nélkülük.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook