Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mivel mossam fel a fényes járólapot, hogy ne legyen csíkos és csillogjon? fórum

Mivel mossam fel a fényes járólapot, hogy ne legyen csíkos és csillogjon? (tudásbázis kérdés)


9. Jánváriné Icus (válaszként erre: 1. - Bdc5febfdb)
2011. aug. 5. 20:44
Ha 10 lit. felmosóvízbe kb. 1 dl. szalmiákszeszt teszel + egy kis sampon. Csodálatos hatást fogsz elérni.A szalmiákszeszt minden háztartási munkánál használhatod. Mosogatásnál csillogó edényeket fogsz kapni tőle.
2009. febr. 21. 16:18
Ablakmosó nagyon bevált!!! Köszönöm a tippeket!
2009. febr. 11. 10:21

Léteznek kifejezetten laminált lapra való padlótisztítók, ilyet kell a felmosó vízbe tenni, de nem túl sokat. És jól ki kell nyomni a felmosóból a vizet, mert ha túl vizessel mosod, akkor is foltos vagy csíkos lesz, úgy fog megszáradni.

Arra nem árt odafigyelni, hogy a laminált lapod műanyag borítású, vagy fa. A fára oda kell figyelni, hogy ne ázzon fel, tényleg jól ki kell csavarni a felmosót. És a fát lehet utólag csiszolni és újralakkozni, mint a parkettát, sokkal tovább tart.

2009. febr. 11. 09:59
Domestos vagy Ajax FloralFiseta, de a lehető legkisebb mennyiségben, hogy ne legyen a lötty nagyon habos.
2009. febr. 11. 09:38
Szia, én ara figyelek,hogy meleg vizzel mossak és ne legyen sok a tisztitó szer,mert attól marad csikos.
2009. febr. 11. 09:37
forró víz és domestos csodákra képes, nálam bevált, a padlóm is szép fényes és tiszta
2009. febr. 11. 09:35

Szia!


Egy kis ecetes víz csodákra képes!

2009. febr. 11. 09:32
Én ablak tisztitót szoktam tenni a fölmosó vizbe.
2009. febr. 11. 09:29
Mivel mossam fel a fényes járólapot, hogy ne legyen csíkos és csillogjon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook