Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismama vagyok és görcsöl az oldalam, mi lehet ez? fórum

Kismama vagyok és görcsöl az oldalam, mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 11. 10:52
Köszi a hozzászólásokat
2009. febr. 11. 10:42

Hát ha nagyon idegesít inkább kérdezd a védőnőt,vagy a nőgyógyászod szerintem!

jobb rá szánni erre plusz 5 percet a következő gondozáson,mint hogy aztán tényleg valami gond legyen...

10. pussycatgirl (válaszként erre: 9. - Vikó 26)
2009. febr. 11. 10:33
De olyan nyilalló fájdalmat éreztem.De engem görcsre emlékeztet talán.De a szalagok nyúlására meg inkább a szurkálós érzést mondják nem? Hát én már nem tudom,bonyolult dolog ez a más állapot, irigylem akinek abszolút semmi kérdéses érzése nem volt.
2009. febr. 11. 10:13

Szia lehet az is hogy nyulnak azok az inak amik a hasadban vannak oldalt!

Készül a hely a babádnak!

Nekem is volt hasonló,mintha futás után bele nyilalna az oldaladba!

Nem ilyesmire gondolsz?

2009. febr. 11. 10:07
Ja és bal oldalt
7. pussycatgirl (válaszként erre: 6. - Holly)
2009. febr. 11. 10:05
Annyira nem lent a medence csont környékén és elöl.
2009. febr. 11. 09:44

Szia,

le tudod írni, hogy pontosan hol érzed? Elől bal oldalon mennyire lent?

5. pussycatgirl (válaszként erre: 4. - Enikoke)
2009. febr. 11. 09:33
Nekem inkább izomgörcsnek tűnt. Amikor lepihentem nem fájt, de ha ismét felálltam akkor megint mintha görcsölni akart volna. De mindenképp oldalt éreztem. Ezért is aggódom mert ez az ötödik hónap környéke még veszélyes időszak. Eddig minden vizsgálati eredményem jó volt, igaz a hetekkel még kicsit összevissza állunk, hogy pontosan hány hetes is vagyok.
2009. febr. 11. 09:07

Nem tudom hogy pontosan mit éreztél, izom görcsöt vagy a csontod fájt. Mert azt mondod hogy medencecsont környékén.

Én a 32-ik hétben vagyok, és már egy jó ideje, úgy a 20-ik héttől szokot fájni hátul a medencecsontom, és mint Te is említetted, attól függően hogy pont hogyan ülök. Pontosabban, mikor fel akarok álni, akkor kap el néha nagyon a fájás. De mondom, én hátul érzem, mikor középen, mikor pedig picit jobbra és biztos hogy a csontot.

Ezt úgy értettem hogy teljesen természetes, mert kezd már a test felkészülni a terhességre, és kezd tágulni a medence.

Ha úgyanezt érzed, akkor nem kell aggódnod.

3. pussycatgirl (válaszként erre: 2. - Debóra)
2009. febr. 11. 08:56
Lent balra, úgy a medencecsont környékén.
2009. febr. 11. 08:00
Szia. Hol göcsölt oldalt?
2009. febr. 11. 07:37
Sziasztok. Tegnap tapasztalt először. Üldögéltem egy darabig és amikor felálltam mintha görcsölt volna az oldalam úgy húzott, vagy nem is tudom, de fájt, ha mászkáltam akkor egy kicsit jobb volt, de ha ujból leültem,és feláltam ugyanolyan kicsit görcsös érzés volt, nagyon megijedtem hogy akkor most a hasam görcsöl vagy mi, hazasiettem lefeküdtem és reggelig fel sem keltem. Most úgy mászkálok mint egy mozgássérült nehogy megint ilyen érzés legyen. Tud erre nekem valaki tippel szolgálni? A dokim pénteken rendel azon gondolkodom el kéne menni.22 hetes aggódó kismama

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook