Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kapsz egy dobozt, mi van benne? :) fórum

Kapsz egy dobozt, mi van benne? :) (fórumjáték)

1 2 3 4 5
2017. dec. 26. 13:06
időgép....:)
135. Kajati
2014. nov. 1. 16:38
Sok szerencse és bodogság amit a lányaimnak adok!
2014. nov. 1. 15:38
Kiveszem a rád gondolok folyamatot, és teszek bele emlékezést és hálát.
2010. okt. 16. 17:47
Szeretet képzeletbe kiveszem és rád gonolok.
2010. okt. 8. 08:18
Kiveszem a piperecikkeket és a babafürdetéshez szükséges dolgokat és szeretetet teszek bele.
2010. aug. 22. 07:53

Kiveszem a Hulló csillagom című könyvet,érdeklődéssel forgatom,nem hallottam eddig róla.


Beleteszek a dobozba piperecikket és babafürdetéshez szükséges dolgokat.

130. cel (válaszként erre: 129. - Cel)
2010. aug. 14. 22:16

Na még egyszer, mert úgy vélem késő van már:


Megtaláltam a dobozt, amiben van egy jó gyerekorvos, radír, egy szakácskönyv, egér, wakeboard deszka, kismama farmer, a testbeszéd, térkép, pár kiló súlyfelesleg, egy babamérleg, és sok-sok napsütés, hűsítő zápor és esernyő.


Kiveszem a "jó" gyermekorvost és beleteszem: D.S. Hulló csillagom című könyvét és mosolyt, sokat.

129. cel
2010. aug. 14. 22:13

Megtaláltam a dobozt, amiben van egy jó gyerekorvos, radír, egy szakácskönyv, egér, wakeboard deszka, kismama farmer, a testbeszéd, térkép, pár kiló súlyfelesleg, egy babamérleg, virág, és sok-sok napsütés.


Kiveszem a virágot, mert a régit ma kidobtam, és teszek bele egy hűsítő záport, meg egy esernyőt.



Kiveszem a "jó" gyermekorvost és bele teszem D.S. Hulló csillagom című könyvét és mosolyt, sokat.

128. krinya5
2010. aug. 14. 21:36

Megtaláltam a dobozt, amiben van egy jó gyerekorvos, radír, egy szakácskönyv, egér, wakeboard deszka, kismama farmer, a testbeszéd, térkép, pár kiló súlyfelesleg, egy babamérleg, virág, és sok-sok napsütés.


Kiveszem a virágot, mert a régit ma kidobtam, és teszek bele egy hűsítő záport, meg egy esernyőt.

127. kevian
2010. aug. 13. 07:00

Megtaláltam a dobozt, amiben van egy jó gyerekorvos, radír, egy szakácskönyv, egér, wakeboard deszka, kismama farmer, a testbeszéd, térkép, egy bögre, pár kiló súlyfelesleg és egy babamérleg.

Én kiveszem a bögrét, mert úgy innék egy teát.

Teszek bele sok-sok napsütést, mert abból most van bőven és majd télen nagyon jól jön.

2010. ápr. 26. 12:42

Megtaláltam a dobozt, amiben van egy jó gyerekorvos, radír, egy szakácskönyv, monitor, egér, wakeboard deszka, kismama farmer, a testbeszéd, térkép, fél napsütés, egy kis szeretet, Jade szomszédjának a kiskutyája, és a mamája sütije és húslevese, a napfelkelte, egy bögre és egy nagy puszi.


Én pedig kiveszem belöle a maradék fél napsütést és a napfelkeltét, helyette meg beteszem a pár kiló súlyfeleslegemet. :)

125. Jade^
2010. ápr. 16. 19:08

megtaláltam a dobozt, amiben;

van egy jó gyerekorvos, radír, 2 szakácskönyv, monitor, egér, wakeboard deszka, kismama farmer, a testbeszéd, térkép, akvárium halakkal, nagy ölelés, napsütésből egy nem annyira extra adag, egy csomó szeretet, gyerekjáték.

huhhh. . . hát én meg kiveszem az akváriumot a halakkal, mert mindig akartam ilyet, de beleteszem a szomszéd kiskutyát, mert aranyos, de hangosan visít,

az ölelést, mert szomorú vagyok, de rakok bele egy nagy puszit cserébe,

kiveszem a napsütés felét, és a szeretetből is egy keveset, a gyerekjátékot, és az egyik szakácskönyvet, de beleteszem a mamám sütijét meg a húslevesét, meg a napfelkeltét, amit minden nap látok, és a bögrémet, mert úgyse használom. . .



Én kiveszem a nagy puszit, de teszek bele simogatást.

Veszek ki a szeretetből, és rakok a dobozba a mai főztömből, annak aki éhes. (csirkemájas rizottót)

2010. febr. 16. 16:04

megtaláltam a dobozt, amiben;

van egy jó gyerekorvos, radír, 2 szakácskönyv, monitor, egér, wakeboard deszka, kismama farmer, a testbeszéd, térkép, akvárium halakkal, nagy ölelés, napsütésből egy nem annyira extra adag, egy csomó szeretet, gyerekjáték.


huhhh...hát én meg kiveszem az akváriumot a halakkal, mert mindig akartam ilyet, de beleteszem a szomszéd kiskutyát, mert aranyos, de hangosan visít,

az ölelést, mert szomorú vagyok, de rakok bele egy nagy puszit cserébe,

kiveszem a napsütés felét, és a szeretetből is egy keveset, a gyerekjátékot, és az egyik szakácskönyvet, de beleteszem a mamám sütijét meg a húslevesét, meg a napfelkeltét, amit minden nap látok, és a bögrémet, mert úgyse használom...

123. kevian
2010. jan. 26. 12:14

Megtaláltam a dobozt, melyben:

jó gyerekorvos, radír, 2szakácskönyv, monitor, egér, egy wakeboard deszka, kismama farmer, testbeszéd,térkép, akvárium halakkal,nagy ölelést,napsütésből egy extra adagot a hűvösebb napokra, egy csomó szeretet, szuper gyerekjáték.

Kiveszek a napsütésből picit :)

122. Lenke.
2009. szept. 21. 08:38

A jó gyerekorvost lecserélném Dr. Csernus Imrére.

A radírt tollra.

A 2 szakácskönyvet írólapokra.

Monitort egy komplett gépre, az egeret egy fogkefére.A halakat akváriumostól egy beszélő papagájra.A wakeboard deszkát, hintaágyra, a kismama farmet háncsszoknyára. A plüss játékokat sem tartanám meg, helyettük labdát vinnék.A térkép maradhat, testbeszédnek meg ott lennék én.

A napsütést megtartanám, de az ölelést kitől kapnám ? :)Megvan! Csernus doktor-biztos a tudatalatti lépett működésbe :)

2009. júl. 21. 22:50

Megtaláltam a dobozt, melyben:

jó gyerekorvos, radír, 2szakácskönyv, monitor, egér, egy wakeboard deszka, egy csomó plüssjáték, kismama farmer, Testbeszéd, térkép, akvárium halakkal, bele teszek egy nagy ölelést, mert az mindenkinek jól esik. A napsütésből egy extra adagot a hűvösebb napokra. ;))

Én pedig kiveszem a plüssjátékot és beleteszek egy csomó szeretetet:)

2009. júl. 21. 16:03

Megtaláltam a dobozt,melyben:

jó gyerekorvos, radír, 2szakácskönyv, monitor, egér, egy wakeboard deszka,egy csomó plüssjáték, kismama farmer, Testbeszéd, térkép,akvárium halakkal és egy nagy doboz pisztácia fagyi;


Ez utóbbi rögtön kiveszem,hogy el ne olvadjon és megeszem,mert szeretem! :)Cserébe bele teszek egy nagy ölelést,mert az mindenkinek jól esik.A napsütésből egy extra adagot a hűvösebb napokra. ;))

119. Aville
2009. júl. 21. 15:22

Akkor a dobozban jelenleg van (ha jól követtem :D)jó gyerekorvos, radír, 2szakácskönyv, monitor, egér, egy wakeboard deszka, Vérvonal, egy csomó plüssjáték, kismama farmer, Testbeszéd, egy hét szabadság, térkép


Ebből kiveszek egy hét szabadságot (ma vagyok úgyis utoljára szabin - a kis telhetetlen :D),meg a Vérvonalat, és teszek bele egy akváriumot halakkal (mert a tököm tele van vele...persze, hogy a páromé) meg egy nagy doboz pisztátciafagyit.

118. maco792
2009. júl. 4. 23:00
Jaaa! Annyiszor olvastam h észre sem vettem. Akkor ide nekem a csokit is. Had egye meg a doki. :)
117. gerduska (válaszként erre: 116. - Maco792)
2009. júl. 4. 09:33
én már kivettem a tápszert :DDD
116. maco792
2009. júl. 3. 21:45

jó gyerekorvos, radír, 2szakácskönyv, monitor, egér, egy wakeboard deszka, 1kiscica, Vérvonal, egy csomó plüssjáték, egy tábla csoki, kismama farmer


Kiveszem a doboz tápszert mert már biztos megromlott és a gyermekorvost had pihenjen. Teszek bele egy térképet és egy hét szabadságot.

2009. júl. 2. 22:04

jó gyerekorvos, radír, 2szakácskönyv, monitor, egér, egy wakeboard deszka, 1kiscica, Vérvonal, egy csomó plüssjáték, egy tábla csoki, kismama farmer



Kiveszem a tabla csokit, meg a cicat is!!!! es teszek bele egy konyvet mert en mar elolvastam (testbeszed)

2009. jún. 30. 11:53

doboz tápszer,jó gyerekorvos,radír,2szakácskönyv,monitor,egér,egy wakeboard deszka,1kiscica,Vérvonal,egy csomó plüssjáték,egy tábla csoki.



Kiveszem a doboz tápszert,a kisfiamnak jó lesz kiegészitésnek a tejcihez,és rakok be helyette egy kismama farmert.Már nincs szükségem rá,és nem is lesz...

113. Annyka
2009. máj. 19. 15:19

doboz tápszer, jó gyerekorvos, radír, 39-40-es méretű cipő, monitor, egér, egy wakeboard deszka, 1 kiscica, Vérvonal, egy csomó plüssjáték, egy tábla csoki.


Kiveszem a 39-40-e méretű cipőt (pont a méretem és ilyenre vágytam:)

teszek bele 2 szakácskönyvet

2009. máj. 19. 12:52

doboz tápszer, jó gyerekorvos, radír, alma, 39-40-es méretű cipő, monitor, egér, egy wakeboard deszka, 1 kiscica,Vérvonal


Kiveszem az almát,mert igen éhes vagyok és teszek bele helyette egy csomó plüssjátékot,mert alig férek már el tőlök itthon,meg egy tábla csokit,mert most azt nem ehetek.

2009. ápr. 28. 09:48

doboz tápszer, jó gyerekorvos, radír, alma, 39-40-es méretű cipő, monitor, egér, egy wakeboard deszka, 2 kiscica



Kiveszek 1 kiscicat es teszek bele konyvet, en mar elolvastam nekem mar nem kell (Vervonal-a konyv cime)

2009. ápr. 26. 17:47

doboz tápszer,jó gyerekorvos,radír,alma,39-40-es méretű cipő,monitor,egér,egy wakeboard deszka



Én megenném a banánt,ha nem bánjátok...

Teszek be helyette 3 kiscicát.

109. .livia
2009. ápr. 16. 08:12

doboz tápszer, jó gyerekorvos, radír, alma, banán, egy csúszásnyi hó, 39-40-es méretű cipő, monitor, egér


Nekem kell a csúszásnyi hó! :)

És teszek bele egy wakeboard deszkát.

2009. ápr. 16. 08:06

doboz tápszer, jó gyerekorvos, radír, alma, banán, egy csúszásnyi hó, 39-40-es méretű cipők, fényképalbum, monitor



Elvinném a fényképalbumot és tennék bele egy egeret. :) Hogy milyen, azt ti döntsétek el. :P

107. Dámci
2009. ápr. 14. 13:32

doboz tápszer,jó gyerekorvos,radír,esernyő,alma,banán,egy csúszásnyi hó,39-40-es méretű cipők,kiskutya


Kiveszem a kiskutyát és az esernyőt

beleteszek egy fényképalbumot és egy monitort

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook