Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik köröm-haj-bőr regeneráló készítmény a legjobb( calcium-kovaföld kapszula, Revalid stb.)? fórum

Melyik köröm-haj-bőr regeneráló készítmény a legjobb( calcium-kovaföld kapszula, Revalid stb.)? (tudásbázis kérdés)


2015. jún. 2. 06:37

Ricinusolajat a fejbőrbe, növesztő hatása van ( állitólag, nagyon ritkán kentem be hajmosás előtt )

Csipet élesztőt nem gáz ha eszünk. Néhány konyhából származó cuccal jó kis pakolást csinálhatunk. Persze ezt is hajmosás előtt. Módszerről, alapanyagokról sokhelyen irnak.

Citromot inni limonádénak. de a hajmosás végén, hígítva vízzel " közömbösítí " a hajmosás utáni öblítést a legvégén. Mert a sok sampon maradvány se jó a hajnak...

20. 5847448901 (válaszként erre: 19. - Salvatore)
2015. máj. 31. 13:53

citrom, élesztő, ricinus;


Citrom : Ha megiszod sok lehet a savad és még fancsali képet is vágsz .


Élesztő : Felpuffaszt és sokat fogsz fingani ,viszont elmúlnak a pattanások .


Ricinus : Nos ott egyértelmű hogy befosol .

19. salvatore (válaszként erre: 16. - A14deb9047)
2011. ápr. 23. 12:52
Melyiket kenjem a hajamra és melyiket igyam meg?
2011. márc. 15. 16:14
A kovaföldből a kapszula vagy a por a hatásosabb? Próbálta már vki??
2011. márc. 15. 16:13
Nekem a biovanne-től inkább csak a körmöm nőtt! :(
2010. márc. 11. 20:16
citrom, élesztő, ricinus;
2009. ápr. 14. 20:23
Biovanne. A hajam úgy nő tőle mint a bolondgomba:)
14. 46c3a74386 (válaszként erre: 13. - 7934d1ac97)
2009. febr. 12. 09:17
jéé de jó.ezt viszont nem is tudtam hogy még a csontok és izületeknek is jót tesz.az is rám fér.
2009. febr. 10. 16:19

Ezt találtam a kovaföldről, nem hangzik rosszul lehet én is megpróbálom:


"A kovaföld egy természetes anyag, mely sokféle, jelentős mennyiségű ásványi anyagot és nyomelemet tartalmaz – köztük a legkiemelkedőbb a szilícium tartalma. Sok millió évvel ezelőtt az őstengerekben éltek a kova-moszatok, melyek nagy mennyiségű szilíciumot, kalci-umot, vasat, káliumot, magnéziumot és egyéb nyomelemeket szűrtek ki a vízből, és építették be a sejtjeikbe. Az evolúció során ezek a szilícium-dús algák elhaltak, és a tenger fenekére süllyedve fehér, pórusos, üledékes kőzet, kovaföld keletkezett belőlük, amely legnagyobb százalékban szilícium-dioxidot tartalmaz.


A szilícium és vegyületei az élőlények szervezetében a legfontosabb támasztóelemek közé tartoznak, melyek az emberi test kötőszöveti sejtjeinek szerkezeti intenzitásához járulnak hozzá. Az emberi kötő- és támasztószövetek, a bőr, a haj és a köröm ugyanis igen nagy mennyiségű szilikátot tartalmaznak. Mivel a szövetek vízkötő képessége, feszessége a szilíciumtartalomtól is függ, ennek hiánya a csontok, az izmok és bőr rugalmasságának csökkenéséhez vezethet. A bőr lehámló, elhalt hámsejtjeivel, a széklettel és a vizelettel nap mint nap szilikátot veszítünk.


A szervezetnek a csontképződéshez és a fogzáshoz is szüksége van szilíciumra, melynek hatására csökkenhet a csontok törékenysége, fokozódhat az inak, izmok, ízületi porcok és porckorongok rugalmassága, illetve felgyorsulhat a sebek és törések gyógyulási folyamata. A szilícium a szervezet felépítésében egyszerre biztosítja a keménységet, a szilárdságot, ugyanakkor javítja a rugalmasságot is. Fontos szerepet játszik a haj, bőr és köröm állapotának javításában. Hatására a törékeny haj erős és dús lesz, a repedezett köröm rugalmas, míg a petyhüdt, ráncosodó bőr ismét feszessé, fiatalossá válik.


Tekintettel arra, manapság táplálékaink még nyomokban is alig tartalmaznak szilíciumot, ennek az értékes – szépségünk és egészségünk szempontjából létfontosságú – nyomelemnek a rendszeres pótlása vitathatatlan előnyökkel jár szervezetünk számára."

12. 46c3a74386 (válaszként erre: 11. - 5e48d37001)
2009. febr. 10. 14:00
köszi a receptet :)
11. 5e48d37001 (válaszként erre: 7. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 10. 13:10

Gondolom nem feltételezed,hogy valaki azért nyit egy forumtémát,mert segítséget szeretne kapni és nem azért,hogy az ilyen és hasonló bunkó megjegyzéseket olvasgasson.Még ha egyáltalán tudnád miől van szó... de a TE lelki szemeid előtt csak egy födet zabáló nő képe lebeg..


Forcapil reggel 2 szem,este cink+ c vitamin és heti 4 alkalommal Alpicort F hajszesz,de ezeket csak bőrdoki írja fel.A forcapilt lehet kapni recept nélkül is.Sok sikert!:)

2009. febr. 10. 12:48
szoptatás alatt a gravidát szedtem.az egész addig bejött,de most szoptatás után nem tudom mi lenne jobb.
9. 46c3a74386 (válaszként erre: 7. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 10. 12:47
szerinted az ásványianyagokat tehészarból nyerik?
2009. febr. 10. 11:05
Nekem a revalid jött be.
7. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 6. - 46c3a74386)
2009. febr. 10. 10:14
Te se voltál épp kitűnő biológiából meg kémiából.Nem neked írtam hanem olyannak aki fel tudja fogni a képtelenséget.
6. 46c3a74386 (válaszként erre: 4. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 10. 10:05
inkább maradnál csöndben
2009. febr. 10. 09:45
EUROVIT szépségvitamin. A harmadik hónap után megállt a hajhullásom,hogy a bőrre és körömre van- e hatása nem tudom, mert ez kifejezetten csak hajra ajánlott. Ami még fontos lehet, az ára is teljesen megfizethető. :o)
2009. febr. 10. 09:17
Kovaföld.Mit nem etetnek meg a hiszékenyekkel?
2009. febr. 10. 09:09
a revalid semmi sem használt sem nekm sem pedig az unokatesómnak. nekem zsírododott tőle a hajam, az uncsinak pedig továbbra is hullott
2009. febr. 10. 08:59
Forcapil kapszula és hajszesz- lassan befejezem a kúrát.:-) Több hajam lett és (kicsit) gyorsabban nő.:-) A bőröm és a körmöm is szebb....Próbáltam már korábban a Revalidot és a Biovanne-t is. A Revalidtól az étvágyam nőtt csak, a Biovanne a körmömre és a bőrömre volt pozitív hatással inkább.
2009. febr. 10. 08:29
Melyik köröm-haj-bőr regeneráló készítmény a legjobb( calcium-kovaföld kapszula, Revalid stb.)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook