Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi minden változott az életedben, mióta gyerekeid/unokáid vannak? fórum

Mi minden változott az életedben, mióta gyerekeid/unokáid vannak? (beszélgetős fórum)


13. duck
2009. febr. 26. 21:35

Mióta gyerekem van azóta:

1. Elmúlt egy betegségem, de jött helyette egy másik ez utóbbit azért el tudom viselni, alacsony vérnyomás, 80/50 vagy 40, akkor már, mint "Surda" kell kitalálni valamit.

2. Sokkal inkább elővigyázatosabb vagyok.

3. Nem kockáztatok annyit, mert ugye a "helyes példaadás"... Előtte lazán lógtam a vonaton, azóta, becsületes állampolgár lettemmmmmm....

3. Az első években a teljes nyugodtás vett hatalmába, a legkiegyensúlyozott évek voltak kb. az a 3-4 év.

4. Azóta azért pörgősebb lett.

2009. febr. 14. 17:30

Mióta unokám van,azóta jobban átérzem,mi az,amit helytelenül csináltam a saját gyerekeimmel.

Az érzelemim is sokkal mélyebbé váltak az unokámmal szemben,mint mikor a gyerekeim voltak kicsik. Pedig őket is imádtam mindig,és a mai napig is.

2009. febr. 10. 09:13
Sokkal kevesebb időt töltök sétával, szórakozni szinte már nem is járunk. Minden megsporólt forintot a babákra költünk, és ha orvoshoz kell vinni őket, erőszakosabb vagyok, nem hagyom hogy 2 perc alatt "kidobjnak". Több türelmem van a gyerekehez, és jobban bántja a szemem a rendetlenség:)
2009. febr. 9. 18:04

Mióta megtudtam hogy babánk lesz ő az életem/életünkbe a legfontosabb! Azt tudom és érzem hogy érte bármire képes lennék........

Idővel én úgy vagyok hogy szinte ugyanannyi időm van egy változott hogy párommal nem tudunk csak úgy spontán elmenni moziba(ugye azért ott csendbe kell lenni)

A kislányomnak több ruhája van mint nekem de ez szerintem így van rendjén hogy neki mindent őt helyezem előtérbe!Mert imádom ,szeretem!!!!!!!!!

2009. febr. 9. 18:03
volt olyan hogy "gyűjtögettem" magamnak egy kis pénzt fodrászra,manikürösre erre arra és mire odakerült volna a sor hogy elmenjek szinte bűntudatot éreztem és inkább milánra költöttem az egészet!:-)pedig mindene meg van nem is tudom hogy miért gondolom ezt mindig.. :-) ez van...ilyen vagyok(lettem)...
2009. febr. 9. 18:01

Minden megváltozott. A környezetem, hozzáállásom dolgokhoz, minden.

Vannak pozitívumok és negatívumok egyaránt.:)

2009. febr. 9. 17:59
Minden megváltozott! Kiegyensúlyozottabb lettem. Én sem gondoltam volna, hogy ennyire jó anyának lenni, bár sejtettem. És az nálam is igaz, hogy inkább nekik veszek ruhát, mint magamnak és mindenben ők az elsők.
2009. febr. 9. 17:57
szülőnek apukának lenni nagyon nehéz nagy feladat de nagypapaság az már más.. egészen más...
2009. febr. 9. 17:56

Saját magamra nincs se időm,se pénzem.

De a két lúrkómért úgyérzem egyáltalán nem bánom.

4. 995261fe57 (válaszként erre: 3. - C06c587f53)
2009. febr. 9. 17:55

mintha én írtam volna!... :-)

sokkal türelmesebb vagyok és gondoskodóbb épp úgy a kisfiammal mint a párommal.

2009. febr. 9. 17:52

Nekem 4 és fél éves a fiam.

Mi változott? Körülnézek a zebrán, akkor is, ha egyedül vagyok,mert tudom, hogy hazavár:) Nem káromkodom (előtte sem nagyon).

Nincs annyi új ruhám, inkább Őt öltöztetem. :))

2009. febr. 9. 17:50
hát érzelmileg nagyon....!:-) én nem gondoltam volna hogy milyen nagyszerű érzés anyának lenni!:-) egyszerűen leírhatatlan!
2009. febr. 9. 17:47
Érzelmi, anyagi, időbeosztás...Bármi...:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook