Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha 87 kiló körül vagy, itt a helyed! fórum

Ha 87 kiló körül vagy, itt a helyed! (beszélgetős fórum)


2009. febr. 9. 15:24
Most 75,50 vagyok, de 82-ről indultam. Többszöri visszaeső bűnös vagyok én is!Karácsony előtt már 73 voltam.
5. megryan (válaszként erre: 3. - Zsanzi88)
2009. febr. 9. 15:22

Ez butaság, én is stagnálok 2 hónapja. Szerintem gyere oda, mondd el mi volt, és ez hajtson tovább hogy ne ess vissza megint.

Mert így akár hetente nyithatnál te vagy más ilyen topicot.

De nekem mindegy, ha akarod, tartsd ezt is fent.

2009. febr. 9. 15:22
Szerintem gyere oda nyugodtan, a fogyózók összetartanak, nem kell magad szégyellni. Olyan ember nincs, aki nem leng ki, pláne akin ennyi felesleg van mint rajtunk. Maximum az 50 kilósak, akik folyamatosan azon görcsölnek, hogy mikor megy már le az a pár kiló:))))))))én is megryan hozzászólásának hatására csatlakoztam oda is.
2009. febr. 9. 15:19

TUDOM MERT ÉN INDÍTOTTAMAZT A LAPOT IS!

CSAK SAJNOS A KEZDETI NAGY LENDÜLETEM EGY BÁLBAN MEG RENDÜLT ÉS UTÁNA MÁR NEM TUDTAM MEG ÁLNI, HOGY NE EGYEK ÉS VISSZA JÖTTEK AZ ADIG LE ADOTT KILÓK ÉS ÍGY MÁR SZÉGYELLEK ODA VISSZA MENNI MERT A TÖBBIEK AZÓTA IS KITARTÓAK !

2009. febr. 9. 15:14

[link]


ebben a topicban 85-90 közöttiek vannak, gyere oda.

2009. febr. 9. 15:10
Én hasonló súlyú fogyitársakat keresek akikkel együtt könnyebben fog menni a kilók leadása!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook