Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik a legjobb étvágycsökkentő és kinek mennyire vált be? fórum

Melyik a legjobb étvágycsökkentő és kinek mennyire vált be? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. ápr. 4. 16:29
Nekem is kéne valami csodaszer.
2009. márc. 4. 11:45
Én most szedem a Adipex Retardot, amivel végre eredményt értem el, mert eddig képtelen voltam fogyózni, beteges étvágyam volt. 20 napja szedem és már látható az eredmény, ráadásul fitt vagyok, sőt még az allergiám is jelentősen csökkent. Szóval nekem ez jelenleg a "csodaszer". Nézz utána a net-en, mert azért bárki nem szedheti, stb.
2009. márc. 3. 17:15
En eleg "regimodi"etvagycsokkentot hasznalok.Az almaecetet.1 pohar vizbe eszek kb 2 kanal almaecetet es amien gyorsan csak tudom ,megiszom.(nem vmi kellemes de mindig kezugybe teszek 1 pohar vizet es azt is megiszom).igy a napi vizmennyiseg is megvan oldva.Nalam bevalt,de nem mindenki birja.de erdemes megprobalni
2009. febr. 25. 10:13
legjobb étvágycsökkentő, az akupunktúrás ori...
7. bohn
2009. febr. 10. 13:42
Sziasztok nekem eddig a REDUCTIL a nyerő rengeteg félét kipróbáltam már de ez most ugy érzem hogy hat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. febr. 10. 11:33

Nekem a böjt vált be erre:

Dr. Lützner: Böjtölés

Egy hét és átértékeled egy időre, hogy mennyi kajára is van szükséged.

2009. febr. 10. 10:18
Ha mérlegelem a lehetőségeket, akkor midenképpen az akupunktura-aminek van otthon, bárki által hasznáható, inkább akupresszurának nevezendő rendszere-, mert semmilyen anyag nem kerül kívülről a szervezetbe, amit úgyis a sok káros anyagtól célszerű, nem csak fogyókúra kapcsán időnként méregteleníteni.Továbbá a szervezet tökéletes tápanyag ellátotságu állapota, amit vagy a bio, minőségi táplálkozással /lugosító étrend/, vagy/és megfelelő komplex étrendkiegészítőkkel lehet biztosítani.
2009. febr. 9. 11:25
Szia! Én probáltam a szűztea kapszulát,igazábol annyit segített hogy nem voltam ugy fel puffadva,jobb volt a közérzetem :). Elég sürün kellett járni wc-re. Talán nem volt olyan farkas étvágyam sem...De aztán feladtam a munka miatt(ugyanis nem volt lehetöség wc-re szaladgálni)
2009. febr. 9. 11:24

Szerintem egy áltag embernek nincs szüksége étvágycsökkentőre, csupán le kell foglalnia magát valamivel, mert a nagy semmittevésben túlzottan odafigyelünk magunkra, ezért vagyunk állandóan éhesek.

De sajnos vannak tényleg olyan beteg emberek, akik nem tudnak nemet mondani.

Hallottam már a búzakorpa tablettáról, ebből 2-3 szemet étkezés előtt kell bevenni és fél liter vizet inni rá. Fél órán belül megduzzad a gyomorban és kevesebbet tud enni az ember tőle. Ugyanígy használható akkor is, ha éhes vagy, de enni nem szeretnél. A búzakorpa ilyen formában emészthetetlen, tehát széklet útján távozni fog. Ez egy egész jó módnak tűnik számomra.

Az étvágycsökkentő tablettákkal az a gond, hogy egyáltalán nem éhes tőlük az ember, így túl sokat fogynak az emberek tőlük és büdös a szájuk tőle. És mihelyt abbahagyják a tabletták szedését, ugyanúgy éhesek lesznek és visszaszedik a súlyukat - sőt, akár még többet is.

Tapasztalatom egyikkel kapcsolatban sincs, nincs rájuk szükségem, ezeket csak olvastam én is valahol.

2009. febr. 9. 11:19
hahó senkinek semmi tapasztalata?;o)
2009. febr. 9. 11:05

Mint a cím is mutatja étvágycsökkentőt keresek és szeretném tudni a tapsztalatokat, hogy kinek melyik mennyire vált be.

köszönöm

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook