Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik a legjobb étvágycsökkentő és kinek mennyire vált be? fórum

Melyik a legjobb étvágycsökkentő és kinek mennyire vált be? (tudásbázis kérdés)


1 2
2018. jan. 9. 07:40

Ez a töltött káposzta diéta egészen jól hangzik.


A net-en múltkoriban olyasmit olvastam, ha valaki étkezés előtt mozog intenzíven, kevesebb kaját kíván, kevesebbet eszik. Tehát akár a napi gyaloglás, vagy kerékpár, vagy akármi... ebéd előtt, vacsi előtt kell megcsinálni, és állítólag kevesebbet eszünk.

2018. jan. 8. 13:33
Egy nagy tányér töltött káposzta... utána jó ideig semmit se kívánok. :D
39. Pkata
2018. jan. 6. 16:04
Na lányok valaki talált már eredeti adipexet teljes a csend.. Vagy valami hasonló hatásos?
38. sztundu (válaszként erre: 36. - Andi93)
2017. okt. 17. 15:36
igen, eddig volt forrás, de épp most írt, hogy a jövőben már nem nagyon tud szerezni, te találtál azóta valakit?
37. Bolen (válaszként erre: 2. - Szil123)
2017. szept. 15. 15:25

Lakat ,lehet 2 is:))

[link]

36. andi93
2017. szept. 13. 14:55
Sziaztok!Rendelt valaki mostanában megbizható helyről adipexet?
2017. ápr. 30. 13:46

Próbáltátok esetleg az ördögnyelv hatóanyagú termékeket?

Megduzzad a gyomorban és teltségérzetet okoz, de sok folyadékot kell rá inni. Inkább vizet mint alkoholt :)

[link]

Több márka is van de nekem ez vált be. Csak azt nem értem hogy ha ilyen sokat kell belőle szedni akkor miért ilyen drága? Mindegy,azért hatásos...

2013. márc. 12. 09:26
Nekem se a Hoodia spray, se a Cefamadar nem vált be. Szerintem szart se érnek, mert így is, úgy is csak az akaraterő számít a szedésük mellett. Akinek az nincs, vagy nem elég, az felejtse el ezeket a light-os, meg homeopátiás cuccokat - nem fog hatni.
33. hidewatch (válaszként erre: 32. - Szabcsi22)
2011. jan. 20. 15:18
Ezt én is alá tudom támasztani. A gyógyszertárban vettem, kicsit keserű, de úgyis étkezés előtt kell használni. Nekem bevált, segít elfelejtkezni az evésről. Mondjuk önmagában szerintem nem hat, tehát pl. amikor odakerül eléd egy krémes mondjuk, akkor ugye át kell gondolni, hogy kívánjuk-e. Na, a hoodia-val erre sokszor "nem" lesz az őszinte válasz, de a kezünket nem kötözi hátra ez a spray sem, hogy ne tömjük be, tehát szerintem valahol tudatosan akarni is kell a fogyást. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy placebo, mert tényleg segít, de egyedül ez sem csodaszer, tényleg mindig az jön ki, hogy oda kell tennünk magunkat a céljainkért, de remek kis segédeszköz az elszánt lelkeknek :)
2011. jan. 20. 11:25
A párom vett hoodia spray-t és azt mondja neki használ,kisebb adaggal is jóllakik mint ezelőtt.Én is megkóstoltam és az íze is egészen elviselhető!
2010. okt. 26. 18:45

Hát szerintem a ghrelin, de ehhez jól kell lakni, meg a leptin.

Ne patikában keressétek, mert leptint a saját zsírszövetünk állítja elő, ezzel jelezve az agynak, hogy fékezze az étvágyat.

Egy időben megpróbáltak "csoda" fogyiszert készíteni belőle, csak aztán rá kellett jönni, hogy a kövér emberek véeében alapból sok a leptin. Szóval beállt a leptinrezisztencia, így nem fejtette ki a hatását. Megoldás visszaállítani a leptin érzékenységet, elhagyni az olyan ételeket, amik csökkentik a leptin hatását. Például ilyen WGA (wheat germ agglutinin) - búzacsíra agglutinin. Bővebben itt:

[link]

Leptinnel kapcsolatban:

[link]

30. vevemama (válaszként erre: 16. - 97e35043a4)
2010. okt. 26. 17:32
SZia ,Megvettem az alma ecet k.....t,azt irja 4szer egy heten egy szemet.Vagy valamit elneztem?
2010. okt. 26. 15:23
Sziasztok! Nekem a Reduce Weight bevált, igaz, nem vette el teljesen az éhséget, de sokkal kevesebb kaja is elég volt, és nem kívántam az édességeket, amikor szedtem. Az volt a problémám vele, hogy nem bírtam aludni, csak 3-4 órákat, a végén már teljesen kivoltam, így abbahgytam. De ahogy a fórumon olvastam, nem mindenkinél van ilyen mellékhatása.
28. szabcsi22 (válaszként erre: 26. - Hidewatch)
2010. okt. 26. 09:42
Kiírta neked amit írtam?Új tag vagyok és nem tudom,hogy hogy működik itt minden.Ha nem vagyok belépve miért nem látom ezt a fórumtémát?
2010. okt. 26. 09:36
Te mióta használod?Mennyit fogytál tőle?Nekem 5-6 kg-tól kellene megszabadulnom.
2010. okt. 26. 09:33
Kkicsit mentolos, de keserű. De nem tart sokáig a rossz íz.
25. szabcsi22 (válaszként erre: 23. - Hidewatch)
2010. okt. 26. 09:30
Milyen az íze a spraynek?Nem túl rossz?
24. szabcsi22 (válaszként erre: 22. - Anyuci91)
2010. okt. 26. 09:29
Neked ez bevált?A gyógyszertárosunk azt mondta,hogy nem hatásos.Én is azt szerettem volna először.
2010. okt. 26. 09:29
Hoodia Gordonii spray
2010. okt. 26. 09:28
Cefamadar étvágy és suycsökkentő tabletta
21. Gummy
2010. okt. 26. 09:25
A Reductil régebben jó volt, csak sajna már nem lehet kapni állítólag.
2010. okt. 26. 09:22
Olyan étvágycsökkentőt keresek(nem zsírégetőt,zsírbontót)ami gyógyszertárban kapható!Segítségeteket előre is köszönöm!
2010. márc. 4. 18:35
hát lányok, én csak úgy mondhatni poénból vettem egy teát, amire az van írva, h étvágycsökkentő mellékhatása is van. Tea mániás vagyok ősztől tavaszig, így szeretek sokfélét kipróbálni. Hallottam már a Mate teáról, de eddig még nem ittam. Nem is drága, kb. 650 ft volt 1 doboz tea, és 20 filter van benne. Különösebben nem hittem benne, de valóban jócskán megcsappant az étvágyam! 2 bögrével iszok meg naponta, reggel és vmikor du., ízesítés nélkül, de nekem eddig tényleg bevált, pedig nem is pont étvágycsökkentésre vettem! :)
2010. febr. 16. 09:21
Van egy hoodia nevü készítmény, tapasz is, én kb. 3 hónapig használtam és csökkentette az étvágyamat.Keress rá a neten.
2009. júl. 20. 18:43
legjobb etvagycsokkento, ha felirod mit eszel es odafigyelsz (elso idoben). aztan mar nem lesz gond. amugy meg az is jo modszer ha nincs otthon semmi nasi (se meloban). sztem az osszes gyogyszer hulyeseg, fejben kell odafigyelni. nem lehetetlen, ketsegtelenul irto nehez de nem lehtetetlen, a celra kell ilyenkor mindig gondolni.
2009. júl. 20. 07:42

Szerintem az agyban dől el, hogy meg tudod-e állni, s nem eszel annyit...

De mikor én még korábban fogyiztam, akkor az almaecet kapszulákat szedtem (DM-ben vettem), és azzal fogytam 3 hónap alatt 16 kg-ot (kb.80kg-ról 64-re). Azt nem mondom, hogy elvette az étvágyat, de szerintem felgyorsította az emésztésemet.

De vigyázat, akinek baja van a gyomrával, ne szedje, savat csinál!!!!!!

15. pubika
2009. júl. 20. 06:44
a Reductil szerintem is jó, eddig a gyógyszerek között ez az ami érezhető hatású a közérzetre és a súlyra egyaránt. én fogytam tőle 1 hónap alatt 5 kilót,bár van ismerősöm aki 3 hónap alatt egyet sem.kinek hogy szerintem
14. Anka71
2009. júl. 15. 19:49
Nekem a Bio-Króm bevált, annyiban, hogy nem kívánom az édességet (amúgy pedig csokit ettem csokival előtte).
2009. júl. 15. 19:48
Én már 3 hónapja nem szedem, és nem híztam vissza semmit, pedig azért valamivel többet eszem, mint mikor szedtem az Adipexet. Igaz, szedem a Szűztea kapszulát, ami szerintem nagyban segíti a szintentartást minimum.
2009. ápr. 4. 16:35
Az adipex től én is lefogytam mert szinte egész nap nem ettem tőle.De nem ajánlom senkinek,mert a dupláját híztam fel.:((
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook