Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akupunktúra, maga a csoda! fórum

Akupunktúra, maga a csoda! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Akupunktúra, maga a csoda!

2010. jan. 20. 22:50

Sziasztok!

Én Akupunktúra kedvelő vagyok,előszeretettel használom minden nyügömre.

Nagyon gyorsan hat!!!!

Természetgyógyászat maga a csóda....

2010. jan. 20. 12:16

Sziasztok!


Próbálta valaki az Akvamarine szalont?

28. Miri3
2009. aug. 25. 08:51

Kedves Csiga!


Nagy öröm volt olvasni a történetedet.

Megkérdezhetem, hogy hova jártál?

e-mail: metukim@gmail.com

Előre is köszönöm a válaszodat!

2009. aug. 19. 19:31
Én is jártam akupunktúrára! Cigiről való leszokást segitették nekem!1 éve nem dohányzom nem kell!!!Ja 17 évig cigiztem!!!!!
2009. febr. 12. 18:33
Akinek kell, priviben írok telefonszámot.
25. zsike55 (válaszként erre: 17. - Magdee)
2009. febr. 11. 16:48
Az egyik, ahová jártam a 13. kerületben van, a Margit híd pesti hídfőjénél, az Átváltoztatjuk Szalon. Keress rá az Interneten. Ott írták elő a 600 kalóriát, ami rettentően kevés, de betartható. Számoljatok azzal, hogy az akupunktúra hatása nem végtelen, a kúra után egy idő múlva, hosszútávon nem nagyon lehet betartani ilyen alacsony kalóriát és kevéssel több is elég már a hízáshoz. Akinek nincs pénze évente kétszer-háromszor végigcsinálni egy-egy kúrát, annak csak átmeneti lesz a hatás. 2-3 éve 33 ezer volt egy 10-es kóra, ha bérlettet vettünk, ha nem, alkalmankét 3.500.- Most nem tudom mennyi, de biztos több, hacsak a gazdasági válság miatt nem adják olcsóbban.
2009. febr. 11. 15:51
Sziasztok! Én is jártam akupunktúrára! Drága volt, de megérte! -10 kg! de sajnos visszajött! De nem adom fel tudom hogy egyszer leszek még 70kg! Ja most 84!:(
23. bige (válaszként erre: 17. - Magdee)
2009. febr. 11. 10:26

szia!


ha érdekel én a nyugatinál tudok egy dr. nőt.

priviben elküldöm az elérhetőségét, ha gondolod

22. tootsy
2009. febr. 11. 09:03

Teljes mértékben zsike55-vel értek egyet. Az akupunktúra nagyon jó módszer a fogyókúrára, nekem szinte az egyetlen, amivel sikert értem el.DE !!!

Már legalább 4-5 kúrán vettem részt, mindig nagyon szépen lefogytam, de utána sajnos mindig minden visszajött. Hogy milyen sebességgel, az attól függ, hogy mennyire tudod tartani a kúra után is a nagyon lecsökkentett kalóriabevitelt. A kúra során jó, mert nem vagy éhes, sokat iszol, és a heti háromszori jelenés az orvosnál lelkileg is arra késztet, hogy betarts minden előírást. A tűszúrások az anyagcserédet is serkentik, tehát a nagyon kicsi kalóriabevitel, a gyors anyagcsere meghozza az eredményt. De utána sajnos a lelassult anyagcsere , és a kicsivel több bevitt kalória is hízást eredményez.

Zsike, jó volt olvasni a soraidat, mert kicsit megerősítette az önbizalmamat. Magamat okoltam mindig, hogy nem vagyok képes a leadott súlyt tartani, mindig azt mondtam, nem igaz, hogy nincs elég akaratom, erőm, az elért eredményt megtartani. De ezek szerint nemcsak bennem van a hiba! Pedig elkezdtem rendszeresen mozogni is, és nagyon odafigyelek, hogy mit eszem.

Ennek ellenére továbbra is állítom, hogy a módszer hatásos. Most, hogy éppen süt a nap, és az ember kinéz az ablakon, és tavaszi szoknyákban gondolkodik - :)) - lehet, hogy idén is benevezek egy kúrára. Aztán majd meglátjuk, lehet, hogy jövőre megint.

21. 9303141eea (válaszként erre: 20. - Csiga78)
2009. febr. 10. 19:34
BÁRCSAK ÚGY LENNE
20. Csiga78 (válaszként erre: 14. - 9303141eea)
2009. febr. 10. 18:15
Ügyes vagy,csak így tovább és nyárra szuperül fogsz kinézni:))))
19. Csiga78 (válaszként erre: 15. - Roncsika)
2009. febr. 10. 18:14

Nagyon szépen köszönöm soraidat,nagyon jól estek.


Felszabadult vagyok,mert nem gondoltam volna 2 évvel ezelőtt,hogy megcsinálom és megcsináltam.Bár az is sokat segített,hogy cseszegetett a Nővérem(aki vasággyal együtt 65 kiló).De most már ezzel az ésszel tudom,hogy ha valaki akar valamit,annak sikerül.

Nem szabad belesüllyedni az önsajnálatba.


Sajna magam körül látom,hogy sok kismama azzal érvel,hogy azért nem megy mert szült egy gyereket és akkor már neki lehet.

18. Csiga78 (válaszként erre: 10. - 3889c2242e)
2009. febr. 10. 18:12

Akkor sajna már csak annyit tudok mondani,hogy agyban kéne eldöntened,hogy igenis lefogysz megcsinálod.Az emberi elme csodákra képes:)))


De azért sajnállak egy kicsit,így nem lehet könnyű.

17. magdee
2009. febr. 10. 14:58

Sziasztok!!

Hol ban ilyen akupunkturás kezelés? Kíváncsi vagyok milyen no és mennyibe kerül???

Én 13.ket ben lakom?? Tud valaki itt olyat??

16. zena01
2009. febr. 10. 13:17
Én is jártam akupunkturára, otthagytam egy csomó pénzt, diétáztam mellette, de semmit nem fogytam.
2009. febr. 10. 13:14
Örömmel olvastam a soraidat, mert egy felszabadult boldog nő írta őket. Gratulálok a fogyáshoz, Ügyes vagy!, És egyben a kicsi babádhoz! Bár én szerencsére nem vagyok túlsúlyos, sőt kicsit sem, de majd ajánlom kedves húsos ismerőseimnek! Minden jót neked!
2009. febr. 10. 10:56
igen, a sikeres fogyásért tenni is kell, az orimag segítségével már megtudom inni a napi 2 liter folyadékot, ami főleg gyógyteák és víz. megtudom enni a rozskenyeret,nem hiányzik a fehér pékáru. nem hiányoznak az édességek sem. a csoki főleg,pedig én is imádom. néha torna is kell.és ami tényleg bevállóban látszik az az, hogy már délután nem nagyon szabad sokat enni,csak mértékkel, én most azt tapasztaltam, délután 5 után nem eszegetek,se abonettett,se "hungarocellt". tegnap 86kg-t mértem, ma 84,9kg-t.
13. 9303141eea (válaszként erre: 7. - Csiga78)
2009. febr. 10. 10:50
A te eseted hasonlít az enyémhez. én 74 kilóról indultam mikor terhes lettem, 96 kilósan mentem szülni,egy gyönyörű 3,600 kilós kislánynak adtam életet,aki már idén lesz 9 éves. én 76 kiló lettem a szülés után,bennem is sok víz volt,mert nem igazán fogytam kilóban,de ahogy teltek a hónapok szülés után ,úgy ment le rólam a víz is. Akkoriban 72kiló körül mozogtam, 2003-ban visszamentem dolgozni,aztán 2006-ban a céget felszámolták ,munkanélkülin vagyok, közben estin érettségiztem,itthon bedolgoztam, és hát a kényelmes itthoni lét mellett a súlyom felment 84kiló körül. de ez a 84 kg ez olyan 1 év alatt jött fel ennyire,olyan 10 kiló jött fel 1 év alatt. igaz az az elmélet miszerint több idő alatt feljönnek a kilók,nem lehet 1 hónap alatt 20-on kilókat leadni,a bőr is megsínyli,plöttyedt lesz.
2009. febr. 10. 10:42
én 169cm magas és 85-86 kiló körül mozgok. megrendeltem ezt az orimagot, használom mindennap, 9000ft, az éhségem jelentősen csökkent, az édesség utáni vágyam szinte nulla, jóval kevesebbet eszem, elég az a napi 1500kcal vagy még annyi sem,rengeteg vizet vagy gyógyteát iszom.most 5-6 napja iszom ezt a grapefruitos fogyi teát is, ingadozik a súlyom, és szerintem nem állt még át erre az alacsonyabb kalóriára a szervezetem.hetente ha tehetem 2-3 szor 1 órát tornászom.én ezt az évet szántam rá, hogy lemenjek 62 kilóra.sajnos itt nálunk nincs lehetőség a rendes akupunktúrára,ahhoz elkellene 25 km-t utazgatni.
2009. febr. 10. 07:36
tapasztalatból mondom, egyedül nem megy:((
2009. febr. 9. 18:01
nekm jó miskolc is mivel visszaköltözöm oda áprilisban . nálam még arra is kell figyelni mennyi szénhidrátot eszek cukros dolgokat pedig egyáltalán nem ehetek, vörös húst sem csak fehéret. tészta rizs kenyér krumpli kilőve. és még sorolhatnám. szóval pont nem abba tartozok aki szeretne fogyni de nasizik. sajna nekem még azt sem lehet. pedig ez még nem a fogyókúra. az majd csak most jön.... :(
9. Csiga78 (válaszként erre: 3. - 3889c2242e)
2009. febr. 9. 17:44
Sajna Hatvanban nekem nincs tippem,hogy hol lehet,de általában természetgyógyászok is csinálják.Körbe kéne járnod,hogy melyik mennyiért csinálja.
8. Csiga78 (válaszként erre: 4. - Dundi53)
2009. febr. 9. 17:43
Nem lehet,hogy a háromhetente dologgal volt egy kis bibi? Nekem mind a két helyen azt mondták,max.10 napig lehet bent,utána nulla a hatás.
7. Csiga78 (válaszként erre: 6. - Zsike55)
2009. febr. 9. 17:42

Amint említettem a cikkban én nem ilyen drága összegekért jártam.Első alkalommal heti 2500,- volt ami tartóstű volt és nem írtak elő diétát.Utána találtam egy hölgyet,aki heti 1000,-ért cseréli a tartós tűket,de ha még hatásosabbat szeretnék,akkor egy órát nála vagyok,mert nagy tűt tesz be,utána teszi be a tartósat.Ez 2000,-.

Kb.november óta nem járok hozzá.Ettem jókat,ünnepek alatt sem számoltam a kalóriákat és még sem híztam vissza.

Ha érzem,hogy elszaladt a ló,akkor pár napig odafigyelek a kajára.


Igazából ez a módszer azoknak nem jön,akik ettől várják a csodát,de nem tesznek érte semmit.Sajna minden fogyás úgy sikeres,ha mellette odafigyelünk és sajna néha kevesebbet eszünk,de természetesen mindenki maga dönti el.Nem szeretnék megbántani senkit,de sok emberrel beszéltem,akik megveszik a gyógyszert,a porokat,utána meg mérgelődnek,hogy nem hat.Aztán ha mélyebbreásunk és részletezük,hogy alatta mit evett,akkor még az is kiderül,hogy csoki-ropi-nápolyi és társai.Én specc odafigyelek,hogy 6 után már ne egyek,ha lazulok,akkor ebédnél,de utána már nem.


Szóval én csak annyit tudok ebben a témában mondani,hogy mindenki,aki elment oda ahova én járok csak pozitívan nyilatkozott.Volt olyan ,aki mondta,hogy nem bírja megállni,hogy ne egyen csokit.Elkezdett járni,azóta nem falja.

2009. febr. 9. 16:47

Sziasztok!

Én kétszer jártam akupunktúrára, mindkét alkalommal máshová, hogy legyen összehasonlítási alapom. Az egyik helyen alkalmanként 4-4, a másikon 6-6 tűt szúrtak a fülembe. Egyik helyen nagyon alacsony, 600 kalóriás diétát írtak elő, a másikon valamivel többet. Mindkettővel fogytam 12-14 kg-ot. Első héten 3-szor mentem, utána 2-2 alkalommal hetenként, és 10-11 alkalommal voltam összesen (egyiken és a másikon is 2 év különbséggel). Utána egy darabig ment magától is. Az tény, hogy nem volt nehéz betartani a diétát, mert a tűk hatásosak az étvágycsökkentésben, meg segít abbann is, hogy szomjasabb legyen az ember, de ez egy átmeneti időszak. Egyrész kb. 33 ezer Ft a 10 alkalom. Mindkét helyen rengeteget kellett várakozni, ami elvette az ember kedvét, és hetente 2-3 alkalommal nem könnyű megoldani, hogy munka után estig egy rendelőben várakozzon. A tartós tűt csak egyszer próbáltam, de annak nem éreztem olyan jó hatását, mint a rendes tűnek. Én rengeteget fogyóztam, mindenféle módszereket kipróbáltam, de ennek a legnagyobb hibája, hogy nagyon alacsony a kalóriabevitel,gyorsan lelassul az anyagcsere, ami addig nem nagyon látszik, míg a tűk anyagcsere-serkentő hatása jelentkezik, de utána igen, és az ember rekordidő alatt szedi vissza a kilókat. Én általában másfél hónapig be tudtam tartani ezt a minimális étkezést, de már 1000-1500 kalóriától elkezdtem hízni. Úgy szedtem vissza pár hónap alatt a leadott kilókat, hogy nem ettem egy jót, egyszer sem ettem 2000 kalóriánál többet. Rájöttem arra is, hogy azért könnyű elkezdeni az akupunktúrát, mert mire az ember eljut oda, hogy szúrkáltassa magát, meg kifizessen egy csomó pénzt, addigra már agyban is megindul a folyamat, és az elhatározás is komoly, meg kinek van lelke kifizetni délután 3000-3500 Ft-ot néhány tűért, és este otthon bezabálni.:) A tapasztalatom nem egyéni, sokat beszélgettünk a sorstársakkal, és szinte mindenki hasonlókról számolt be. Volt, aki már többször visszajárt. A kúra után pár hónap alatt visszajöttek a kilók. Nálam eddig a legtartósabb hatása a 90 naposnak volt, mert 3 hónap alatt megszokja az ember, hogy másképp étkezik, és annál nem megy le a kalóriabevitel az alapanyagcseréhez szükséges mennyiség alá, és nem vált annyira takarékra a szervezet.

Persze mindig akadnak olyanok, akiknek sikerül végleg megszabadulni a mókuskerékből, ott is találkoztam olyannal, aki hihetetlenül sokat fogyott, és csak évente visszajárt egy-egy kúrára, de ez a ritkább.:)

Ha gyorsan kell, pl. esküvőre ledobni pár vagy 10 kilót, annak érdemes kipróbálni, mert nem nehéz vele fogyni...csak megtartani nehéz az eredményt.

5. tlia (válaszként erre: 4. - Dundi53)
2009. febr. 9. 16:28
Én sem fogytam egy dekát sem. Pedig diétáztam, és nekem másnaponta cserélte a csaj a tűket:(
4. dundi53 (válaszként erre: 2. - Vereskati)
2009. febr. 9. 12:55

Sziasztok!

Három hónapig jártam akupunktúrára,az eredmény 0.Tartós tűk voltak a fülembe szúrva 6-8db fülenként és háromhetente cserélte a doktornő.Kolléganőmmel jártunk és semmi hatása nem volt neki sem.Én mikor mondtam,hogy abba hagyom,az volt a dr.nő megjegyzése,hogy közben szigorú diétát kellett volna tartanom.Akkor mitől fogynék?Én a diétától(ha betudnám tartani)a pénztárcám meg a szúritól laposodna.Sem nekem,sem a kolléganőmnek nem jött be(pedig Őt rábeszélte a folytatásra még két hónapot)Nekem ez a tapasztalatom. :(

2009. febr. 9. 12:53
Hali! Érdekelne ez az egész, ugyanis nekem olyan nőgyógyászati betegségem van és inzulin rezisztenciám, amivel az orvosom azt mondta csak akkor tudnék lefogyni, ha hitler táborában kiéheztetnének. annyira nehéz ennél a betegségnél. voltam már természetgyógyásznál, aki felírt mindenféle gyógynövényes bogyókat, egy havi adag volt akkor 6000 ft. ittam teát. nem ettem, gyümölcsöztem, stb. szóval nem megy. tehát ez elkeseredettség szélén állok. augusztusban lesz az esküvőm és 10 kg-t szeretnék leadni. 55-58 körül mozogtam mióta beteg vagyok azóta 73 ha már csak a 10 lemenne már jó volna. mennyibe kerül ez és mennyi időbe? köszi a választ előre is
2009. febr. 9. 11:23
Így igaz! Én is fogytam így, mélyen hiszek benne. Meg is tanultam:)))
2009. febr. 9. 11:03
Tudom, már sok sikersztorit olvastatok itt ezen az oldalon, de engedjétek meg, hogy én is leírjam röviden és tömören az én történetemet, amit az akupunktúrának köszönhetek. Azt, ahogyan sikerült lefogynom 24 kilót. Valamint, hogy az akupunktúrának köszönhetően végre nőnek érezhetem magam.

Ugrás a teljes írásra: Akupunktúra, maga a csoda!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook