Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Penészt szívtunk a porszívóval és a cső nagyon büdös maradt, hogy tudom eltüntetni? fórum

Penészt szívtunk a porszívóval és a cső nagyon büdös maradt, hogy tudom eltüntetni? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 24. 17:04

Mosószeres víz....és ha még érzed,ak lehet kapni ilyen kis illatos(hasonlít egy tamponhoz:D,csak kisebb)vattát,ami tömény illatba van áztatva....azt fel kell szívatni,és a hátul kiáramló,levegőnél az illatot fogja nyomni!

De gyorsan házilag is elkészítheted....nem lesz olyan tartós,de jó!

2010. febr. 24. 16:55
Én mosogatószeres meleg vízzel szoktam rendszeresen átmosni a gégecsövet.
7. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 6. - Bné Zsazsa)
2009. febr. 9. 09:08
Oke, koszi szepen.. mindjart neki is latok!!
6. Bné Zsazsa (válaszként erre: 5. - Ármin Márk Anyu)
2009. febr. 9. 09:07
Az ecet szaga elillan, szobát is lehet vele szagtalanítani.Párologtass ecetes vizet, hidd el utána jó lesz.(a TV is ezt alánlotta)
2009. febr. 9. 09:02
A porzsak cserelheto papir, azt mar kidobtuk, es bekapcsoltuk kulon a porszivot, kitakaritva a szuroit, es nem budos, csak a cso. Koszonom az otleteket.. es az ecetnek nem marad nagyon szaga? utana ha atmosom mososzerrel is az ugy mar jo, nem??
2009. febr. 9. 08:58
Szia! A csövet ecetes vízzel tudod kimosni. Sajna a porzsák is büdi tud lenni.Megoldás? Olyan porszívót vettünk, aminek a porzsáka víz! Megszűr mindent, nagyon szuper!!
2009. febr. 9. 08:55
Mosd ki a csövet mosószeres vízzel,és utána jól száritsd ki. Ha hypós vízzel csinálod,még jobb lesz.
2009. febr. 9. 08:54
A falrol porszivoztuk le a peneszt, a porszivonak nincs semmi baja, ha leveszema csovet az nem csinal budit.. vagy pedig azt szeretnem tudni, hogy hol lehetne esetleg porszivo csovet venni kulon???
2009. febr. 9. 08:53
Peneszt szivtunk a porszivoval es a cso nagyon budos maradt, hogy tudom eltuntetni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook