Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatt lehet e narancsbőr kezelésére szolgáló krémeket használni, fenék comb tájékra? fórum

Terhesség alatt lehet e narancsbőr kezelésére szolgáló krémeket használni, fenék comb tájékra? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 10. 11:37

"Terhesség alatt nem szabad feszesíteni, mert akkor striásodik a bőr."-osztom a véleményt.

Én egyszerű glicerines kézkrémmel kenem minden nap reggel és este, eddig okés a dolog. ha nagyon félsz, fenékre csinálhatsz nagyon kicsi mozdulatokat, mintha le akarnál ülni egy székre, illetve óvatosan lábemeléseket oldalra.

6. yeri
2009. febr. 10. 10:44
Nekem magne B6-ot írt fel a doki, azért mert mellette külön folsavat is ajánlott (persze terhes vitamint is szedek) és a folsev felszívódáshoz kell a B vitamin komplex, nekem ezért nem elég a magnézium magában. De én is nagyon éhes vagyok tőle, főleg reggel, viszont gondolni sem tudok kajára. Nagyon furcsa érzés.
5. pussycatgirl (válaszként erre: 2. - 1f9774333a)
2009. febr. 9. 09:02
A Magne B6-ból ivóoldatot ittál vagy tablettát szedtél és mennyit, mert én ivóoldatot és az is lehet hogy más összetételű, és nagyon édes is.
4. vviki2 (válaszként erre: 1. - Pussycatgirl)
2009. febr. 9. 08:14
Van olyan, hogy MAGNESI CITRICI (ha jól írom), ez csak magnézium. Én ezt kaptam. Vény nélkül nem olcsó, de receptre "fillérekbe" kerül.
2009. febr. 9. 08:12

Terhesség alatt nem szabad feszesíteni, mert akkor striásodik a bőr. Ilyenkor lazítani kell, hogy elbírja a bőr a hízást!!!

Én a DM-es olajat ajánlom, az nagyon jó hasra, combra, mellre is.

2009. febr. 9. 08:05
Nekem kimondottan a magne b6 írta fel a doki a keményedésre...
2009. febr. 9. 08:02

Sziasztok. Tudja valaki hogy terhesség alatt lehet e narancsbőr kezelésére szolgáló krémeket használni, fenék comb tájékra?

Az érdekelne még, hogy ki szedett plusz magnéziumot vitamin mellé, nekem elkezdett keményedni a hasam 22 hetesen, eddig Magne B6-ot szedtem de attól farkas éhségem volt, elvileg elég a csak magnézium? És ha igen hány minigrammosat, vagy csak egyfélét lehet kapni?

Válaszotokat köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook