Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nektek mi a véleményetek a reklámokról, szerintetek nem agresszívek túlzottan? fórum

Nektek mi a véleményetek a reklámokról, szerintetek nem agresszívek túlzottan? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 15. 20:30

mindenki téved, aki azt gondolja, hogy a filmek között vannak a reklámok.

nem.

a reklámok között vannak a filmek.

2009. márc. 27. 21:30

Őszinte leszek, legfeljebb megvertek :))

én imádom a reklámokat, két dolog miatt

az egyik, addig is kikapcsolódok, ha igazán nézek filmet, bár ez mostanság már ritka,

a másik, hogy jókat nevetek némely bárgyú reklámon, ami a nők leértékelését illeti, hát nem ezzel szórakoznak a férfiak a legjobban?

kis irigyek, mi akkor is tudunk többfelé figyelni egyszerre, míg Ők nem. Ez a bosszú :)))

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - 8ee31e318f)
2009. febr. 9. 09:41
Én arra gondoltam, hogy a reklámokban a szereplők vagy ingerültek, mert valami nem jó, nem úgy működik, elromlott. Természetesen ezt csak úgy lehet megoldani, ha odavág valamit a földhöz. A másik pl a bankok csupa idióta nőt mutatanak, vagy családot, tényleg enyire hülyének nézik az ügyfeleiket? Taxi reklám szintén a buta szőke nő. Annyira silány semmitmondóak. A másik tényleg , ha a teletextre kapcsólsz mi ugrik be elsőként, inkább nem is kapcsolok már oda, és tényleg odáig jutottam én is nem nézek tévét sem a sok ostob reklám miatt.
2009. febr. 8. 19:27

rohadtul sok a reklam velemenyem szerint. en mar evek ota tevet sem nezek, mert tele van a bugyrom a rengeteg mosopor, es intimbetet reklamtol.

de a neten is rengeteg van. azok duhitenek amikkel akarmit csinalsz, akkor is megnyilnak, es rad eroszakoljak magukat. azert az bar tul eroszakos.

2009. febr. 8. 19:25

Ha nem gondolkozol átvernek!

Ha szükséged van a pénzre felveszed!



Nincs rossz vagy jó, helyes vagy helytelen, mert minden a terv része…

2009. febr. 8. 19:25
Utálom a reklámokat.Teljesen hülyének nézik az embereket.Mégis sokan vannak,akik bedőlnek.Megjelenik a tv-be a reklám már el is kapcsolom.A filmekről is kezdek leszokni a reklámok miatt.
2009. febr. 8. 19:19

Engem irritál, hogy mindenki dühösen csapkod, mert valami nem úgy működik ahogyan kellene.

Idiótaként vannak a nők feltüntetve, mert persze csak hülyék lehetnek mindenben. Bankok veszik hülyére az embereket, hogy vegyenek fel kölcsönt horror kamatokra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook