Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Animátor munka külföldön fórum

Animátor munka külföldön (beszélgetős fórum)

2011. jún. 30. 17:11
Sziasztok. Nem gondolkodom rajta, csak kíváncsi lennék: Mit csinál egy animátor? Leírja ezt nekem valaki érthetően?
2011. márc. 26. 14:35

Sziasztok!

Én is gondolkodtam ezen a dolgon. Viszont megijedtem, hogy mondjátok, hogy nehéz. Mit kell bírni, hogy ne legyen az egész nyár egy nagy szenvedés?:)

Megnézem ezt az oldalt azonnal, amit verzum ajánlott. :)

2011. febr. 12. 13:41
Nem tudom olvassátok-e még ezt de lehet az utókornak hasznos info lehet... Én görögben dolgoztam a hotelanimation.hu nevü céggel. A weboldaluk elég egszerű ezután: [link] Szerveznek állásinterjú napokat és lehet náluk kimenni spanyolba meg ciprusra is. Beszéltem velük előtte egy csomót, tök kedvesek voltak és mindent elmondtak előtte szóval nem úgy mentem ki a semmibe. És egyébként mocskosul jó kis nyár volt! ;-D
2009. febr. 8. 21:48
Hát tapasztalatom nincs benne! De ahol gyakorlatoztam ott beszélgettem az animátorokkal és mondták hogy igen kemény olyan értelemben hogy mindenféle emberrel találkoznak.. és emiatt igen csak nagy türelem, fegyelem illetve kreativitás kell! Persze nekik sem volt rossz dolguk! Ha már valaki azt mondja hogy meg akart halni, akkor max rájött hogy nem jó pályán van! :) Amit valljunk be.. ezt a munkát nem mindenki bírja!
2009. febr. 8. 19:20
Hát remélem:)Esetleg valami szóbeszédet hallottál erről a melóról?Van pár ismerősöm aki volt kinnt/olaszoknál és törököknél/de elég vegyes véleményeket hallottam,van aki meg akart halni,más szerint meg hávájdizsi volt az egész.Én mondjuk felkészültem bármire,elég nagy a tűrőképességem,de azért van bennem félsz.
2009. febr. 8. 19:15
Akkor már azzal el lehet indulni :)
2009. febr. 8. 19:12
Turizmus vendéglátás szakon vagyok harmad éves,tanultam animációt.Barátnőm detto,ő negyedéves/végzős/
2009. febr. 8. 19:10

Szia!


Van papírotok arról hogy animátorok vagytok? Vagy végeztetek valami tanfolyamot? Csak mert ez a szakma nem olyan egyszerű mint ahogy tűnik. Elég komoly megpróbáltatás! Én csak részben tanultam róla mert a szakmámhoz valamilyen szinten ez is hozzá tartozik!

2009. febr. 8. 18:57
A legjobb barátnőmmel kitaláltuk,hogy nyáron szívesen kimennénk animátorkodni külföldre 3 hónapra.Találtunk is egy jó közvetítőt,már nemsokára küldjük a jelentkezést.Épp ezért szeretnék erről beszélni,szívesen venném,ha megosztanátok velem az esetleges tapasztalatokat,véleményeket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook