Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rómaitálban készült ételek fórum

Rómaitálban készült ételek (beszélgetős fórum)


2009. febr. 23. 07:47
Sikerült a Rómaiban készíteni a kaját!Isteni volt benne a csölök,csirke,krumpli,hagyma rá tejföl!Máskor is készítem,és köszönöm a tanácsokat!
6. 413ecaf526 (válaszként erre: 5. - Smudlaagi54)
2009. febr. 11. 08:03

Kedves smudlaagi54!

Köszönöm a segítséget!

2009. febr. 8. 14:09
Az olyan kaját amit sütni kel,azt lényegében mindegyiket megcsinálhatod benne.A rakott kajákat is mind.Mazsoláz a receptek között nagyon sok van fenn.Nálam is találsz recepteket,rakott kel,rakott káposzta,rakott krumpli,sőlet,de szerintem a töltött káposzta is biztos isteni benne.Azt én kihagytam,mert nem férne bele az a mennyiség amit csinálok.
2009. febr. 8. 10:14
Megmondom őszintén valamilyen sertés husis dolgot szeretnék,azt igen hallottam használat előtt bekell ásztatni.A rakott krumplit kifogom próbálni.Valamilyen reci?
2009. febr. 8. 09:29
Még nem főztem, csak ettem, de a rakott krumpli isteni benne!
2009. febr. 8. 09:24
Nagyon finom benne a sólet,többek között.Arra nagyon figyelj oda,hogy minden használat előtt fél órára áztasd be,de a fedelét is!
2009. febr. 8. 09:05
Ha valaki tud rómaitálban készült ételt szivesen olvasnám,majd készíteném.Kaptam egyet és nincs hozzá receptem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook