Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Találtam 17 milliárd forintot! fórum

Találtam 17 milliárd forintot! (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Találtam 17 milliárd forintot!

1 2 3 4 5 6 7
191. syria
2011. márc. 15. 15:46
A hozzászólásokon is átrágtad magad? Mert az sem piskóta. :)
190. syria (válaszként erre: 189. - Fáradt*)
2011. márc. 14. 06:26
Köszönöm.
2011. márc. 8. 16:51
Elolvasva!
188. syria (válaszként erre: 183. - Homokóra)
2010. máj. 30. 09:22

Akkor még nem láttad az én ritka pocsék hajam. Nincs az Zsidró, Hajas, aki ebből dauer nélkül normális frizurát tudna alkotni. Olyat, aminek láttán bárki elhiszi: ennek a nőnek a fején van egy kevés haj. :)

Választanom kellett: vagy nem vagyok ősz, vagy van haj a fejemen. Ez utóbbit választottam.

187. 448f1a930a (válaszként erre: 186. - Homokóra)
2010. máj. 29. 17:06
:)
186. homokóra (válaszként erre: 185. - 448f1a930a)
2010. máj. 29. 13:48
:)
2010. máj. 29. 13:48
Te akkor nagyon ügyes vagy,nekem nem megy,én is fehér lennék már,a ráncaim? Vannak! Jól elvannak!:)
2010. máj. 29. 12:38

Egyébként én magamnak festem a hajam, még melírozni is tudok..csak vágatni járok fodrászhoz, de el nem tudom magam képzelni ősz hajjal..ugyanis ha nem festeném, akkor már tiszta fehér lennék, ami úgy gondolom, nem lenne előnyös számomra..


A ráncaim nem zavarnak...:)

183. homokóra (válaszként erre: 180. - Syria)
2010. máj. 29. 12:33

"A dauert csak azok mellőzhetik, akiknek dús hajuk van."


Ezzel nem igazán értek egyet...egy jól megválasztott, és levágott fazon, csodákat művelhet....nem kell ahhoz dauer.

182. 448f1a930a (válaszként erre: 181. - 95a0f7ade3)
2010. máj. 29. 08:01
Nagyon érdekes a ráncainkkal ,miért tudunk együtt élni? Az ősz hajunkat meg,mintha kötelező lenne befesteni.Általában 5hetente fest a családom valamelyik ráérője,de mostanában kicsit elhúztam a dolgot,de naponta megkérdezték,hogy -ne fessem be a hajadat????Pedig én nagyon sokszor úgy gondolom, hogy egy klassz divatos fazon és nem festek többet,de mindig lehurrognak.
181. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 178. - Syria)
2010. máj. 29. 06:29

Pár éve én is szívesen kipróbáltam a hajszínemhez közeli színárnyalatokat. Igazad van, nem lettem tőle több... a hajam viszont kevesebb.:) Bármilyen kímélő is a hajfesték, káros. Persze erre csak idővel jön rá az ember lánya.

Egy pár éve viszont elkezdtem őszülni. Először bebeszéltem magamnak, hogy nem zavar. De igenis zavar! Úgyhogy most újra festem a hajam...de most már ugyanolyan színűre, mint az eredeti.

180. syria (válaszként erre: 179. - 448f1a930a)
2010. máj. 29. 06:08

Azért, mert a dauer és a festés együtt teljesen tönkreteszik a hajat.

A dauert csak azok mellőzhetik, akiknek dús hajuk van.

179. 448f1a930a (válaszként erre: 177. - Rochlitz Szilveszterné)
2010. máj. 28. 09:28
Nem szeretnélek tényleg megbántani,de ha már van dauer,akkor miért ne lehetne festés is.Valószínű,hogy még csinosabb lennél.Az előbbit én inkább elhagynám.
178. syria (válaszként erre: 177. - Rochlitz Szilveszterné)
2010. máj. 28. 09:10

Teljesen egyetértek.

Az illatosítókat én is mellőzöm; a szellőztetésnél, a szabadban szárított ruha illatánál nincs jobb. (Bár ez utóbbi nem mindenki számára érhető el.)

Egy időben rábeszéltek az őszülés miatt a hajfestésre. Mivel a kevés és vékonyszálú hajam muszáj daueroltatni, a két vegyszer együtt úgy tönkretette a hajam egy idő után, hogy alig bírtam kivárni, hogy lenőjön.

Soha nem fogom megérteni, hogy egészséges és szép fiatal nők miért pazarolják idejüket és pénzüket hajfestésre.

Ezért néhányan jól kiosztottak a fórumon.

Viszont volt olyan fiatal lány, a megszívlelte az ezzel kapcsolatos véleményem, s elgondolkodott, hogy manipulálja-e a természetes hajszínét.

2010. máj. 27. 15:34

Kedves syria!

Én is spórolok, ahogy tudok és amin lehet.

Szerintem nem kell a gépi mosáshoz öblítő, elég a víz is. Az öblítő VEGYSZER, illatos, de káros. Nem veszek a VC-be sem szagtalanítót, az is VEGYSZER! Ki kell egy kicsit szellőztetni és kész. - A hajamat NEM festetem, pedig ősz, de az is VEGYSZER.

(Viszont daueroltatok, mert úgy jobban nézek ki.)Ha választani lehet a boltban pl. 2-3 féle tej közül, a legolcsóbbat veszem. Nem veszünk palackos vizet, hanem főzök naponta 2 liter teát, azt iszom, a férjem szódavizet. A lakást nem fűtjük csak l9 fokra, és felöltözöm inkább vastagon, mert fázom, de ha 27 fok lenne és csak ücsörgök, akkor is fáznék. Akkor minek fűtsek annyira?

176. syria
2010. márc. 4. 09:25
Örülök, hogy megnyerte a tetszésed, s nem tartozol azok közé, akik félreértették a célom.
175. maya80
2010. márc. 3. 13:30
Nagyon jó ez a cikk! Biztos sokan magukra ismernek...
174. syria
2009. aug. 26. 08:43
Mennyire igazad van! A falba tudnám verni a fejem, mert elkótyavetyéltem egy jó kis Rakéta porszívót. Csak azért, mert 30 éves volt (10 évvel ezelőtt).
173. Anton56
2009. júl. 6. 06:47

Akkor nézzük a régi gépeket...

Barkácsoláshoz használom az "ezer éves" szovjet porszívót. 380W a teljesítménye (ha jól emlékszem), és ugyanazt a munkát végzi el mint a lakásban használt 1600W-os... A múltkor tönkrement a lakásban használt, így bevittük ezt (ha már elkezdtük) megragadva az alkalmat 1-2 egyszerű tesztnél kiderült (szőnyeg elhúzása, stb.), hogy a régi kis teljesítményű nagyjából ugyanazt a munkát tudja. Tehát nem gyengébb mint a maiak. Viszont ki lett tiltva a lakásból, mert öreg, és csúnya...

Vajon mennyi pénzt takarított már meg ez a gép azzal, hogy nem kellett helyette újat venni? És mennyi villamos energiát?

Ajaj... Szép soha nem voltam, most pedig már öregszem is, mi lesz így velem... :-)))

172. syria (válaszként erre: 171. - 3e0ba54fb8)
2009. márc. 5. 21:55

Félreértettél. A kutyaugatás alatt azt értettem, hogy a becsületes emberek, akiknek nincsenek stiklijeik (gondolom, vagyunk egy néhányan), hiába emelik fel a szavukat, nem jutnak semmire vele.


Abban igazad lehet, hogy ez azért van, mert nincsenek tisztában a lehetőségeikkel, alkotmányos jogaikkal és kötelességeikkel.


És akkor erről ki tehet? Te? Ő? Én? Az apáink, anyáink, a tanítóink? Ki?

171. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 170. - Syria)
2009. márc. 2. 09:29

Meg egy picit azért is, mert isteni tehetség :))


Az utolsó mondatoddal nem értek egyet. Az nem kutyaugatás, ha az emberek a saját stiklijeiket azzal intézik el, hogy ugyan már, ott fent is lopnak. Addig semmi sem tud történni, amíg az emberek nincsenek tisztában a lehetőségeikkel. Írj ki egy szavazást, hányan ismerik alkotmányos jogaikat és kötelességeiket? Szerintem lesújtó lesz a végeredmény.

170. syria (válaszként erre: 164. - Mama_gold)
2009. márc. 2. 00:05

Ez egy politikamentes portál! Nem szeretném, ha Hoxa törölne!

Ugyanakkor részben egyetértek Rudolf művész úr véleményével.

A lényeget egy szavával kimondta: „alázat”. (Bocsánat, kettő: szolgálat.)

Péter azért nagy művész, mert megvan benne a lényeg a pálya, a művészet a közönség iránt.


„nincs egy alapvető erkölcsi felháborodás az emberekben”

Ezzel nem értek egyet. A felháborodás igenis megvan. Csak sajnos a kutyaugatás nem hallatszik az égig!

169. syria (válaszként erre: 168. - C42a13b98c)
2009. márc. 1. 23:38

Köszike. ☺ ☺ ☺


Tényleg fáradt vagyok.

168. c42a13b98c (válaszként erre: 166. - Syria)
2009. márc. 1. 20:28
gondolom a cikkedre...hm?;-)
167. c42a13b98c (válaszként erre: 164. - Mama_gold)
2009. márc. 1. 20:28
Teljesen igaz, kivéve egy dolgot. Szerintem az irány fordított, ahogy szokás mondani: fejétől bűzlik a hal. És az a 40 év is még mindig bélyeg a mentalitáson...
166. syria (válaszként erre: 165. - Tundver)
2009. márc. 1. 19:12

Mh. Bocsika, lehet, hogy fáradt vagyok, s nem jön össze, mire is reagáltál.

Segíts ki, kérlek!

165. tundver
2009. márc. 1. 15:37
Hm. Milyen egyszerű és mégis igaz és azt sem állíthatom, hogy nem teljesíthető vagy nagyon fájna ;-) Még több ilyen gondolatot és jókedvet az összekacsintásra - a bulvár legnagyobb bánatára
2009. febr. 27. 23:18

Rudolf Péter színművésztől olvastam ma (igaz 2009. február 18-i újságból való)

egy nagyon jó cikket, íme egy részlet, ami nem a pályájára vonatkozik:


" Normális esetben a politikának szolgálatnak kellene lennie. Ezt a fajta alázatot finoman szólva nem érzi az ember az általa megválasztottak részéről. Persze, ez egy érdekes kérdés, mert valószínűleg olyanok a vezetőink, mint mi magunk. A korrupció valószínűleg azért életképes, mert nincs egy alapvető erkölcsi felháborodás az emberekben! Az elmúlt évek korrupciós ügyeinek olyan indulatokat kellene kiváltania, hogy az érintetteknek remegve kellene megbújniuk és lemondaniuk. De ez nem történik meg, mert piciben szinte mindenkinek megvan a maga sara. A közösből sokan hajlamosak nagykanállal meríteni."


Mit szóltok? Én "sajnos" mélységesen egyet értek vele.

163. syria (válaszként erre: 162. - Szenyó)
2009. febr. 25. 07:03

Nincs logika, de a képlet egyszerű.


Tételezzük fel: van egy kis vállalkozásod, mondjuk KICSI MŰHELY, amely eddig sikeresen működött úgy 80-120 alkalmazottal, akiknek közreműködésével meg tudtad vásárolni az alapanyagokat, elő tudtad állítani a termékeket, amelyekre bőven volt megrendelés. Így fenn tudtad tartani a telephelyet, be tudtad fizetni a különböző közterheket és még az embereidnek is tudtál rendes fizetést adni.


Most viszont a kutya se veszi meg a termékeidet. Nincs bevétel! Miből finanszírozod a vállalkozást? Ha szerencsés vagy, és vagy olyan helyzetben, hogy elküldheted az embereidet néhány hét szabadságra, vagy egy ideig 8 óra helyett 4 órában termeltek, akkor megteszed, kivársz, hátha történik valami. De ha nem? Marad az elbocsátás. Ez még „hagyján”, de azok a cégek, akiktől az alapanyagot vetted, ugyanígy fognak járni, mert valószínűleg nem csak a KICSI MŰHELY nem vásárol tőlük, hanem a többi partner is hasonló helyzetben van.


Hát sajnos ezért vannak az elbocsátások, annak minden negatív következményeivel.



A milliók pedig nagyon ritkán jönnek varázsütésre, azokat bizony előrelátással, odafigyeléssel meg kell alapozni.

162. szenyó
2009. febr. 24. 21:16

Nem értem mi a logika abban, ha kirúgják az adófizetőket, s azokat is munkanélküli ellátásokkal kell ellátni. De létszámleépítés miatt, tehát helyette senki nem fog adót fizetni arra az időre....


Most nagyon jól jönne az a megtalált 17 Milla.

Vagy egy aprónak tűnő része is.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook