Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megfázással küszködöm, orrfolyás stb, de a fülem is fáj, ez ellen mit tudok tenni? fórum

Megfázással küszködöm, orrfolyás stb, de a fülem is fáj, ez ellen mit tudok tenni? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 28. 16:28
esetleg orvos?
2009. márc. 2. 13:35

Szerintem menj el dokihoz. Mert nekem is így kezdődött. Orrfolyás, torokfájás, láz. Nem mentem dokihoz én sem, csak szedtem azokat a cuccokat, amiket recept nélkül lehet kapni. Ráment a fülemre, elkezdődött csak egy külső hallójárat gyulladással, ekkor már elmentem a dokihoz, mert nagyon fájt. Most kétnaponta kezelésre járok a fülészetre. És ami a legszarabb, hogy a váladék és a gyulladás továbbterjedt a középfülre, kilyukadt a dobhártyám. Ma voltam megint, most már a dobhártya mögött is van váladék. Ja és ha nem forr össze magától, meg kell műteni.

Szóval szerintem menj el, és előzd meg. Én sem fogok többé várni, hogy majd elmúlik. Mert azt a fájdalmat amit eddig a fülemmel átéltem, nem kívánom senkinek.

2009. márc. 2. 13:11
Audiron fülcsepp, a gugliban utána tudsz nézni! Nagyon hatásos! Jobbulást!
2009. febr. 28. 15:09

Gyulladt fülre nem ajánlott a fülgyertya.Az Oscillococcinum nevű szer kacsa szívéből és májából készül.Megfázásra, az influenza megelőzésére és a betegség minden szakaszának gyógyítására alkalmas de 48 órával az első tünetek megjelenése után meg kell kezdeni a szedését mert különben csak szenteltvíz.


Szerintem irány a gégészet Burkuska!

Jómagam is beneveztem a jövő hét szerdára Kerepesi doktorhoz.

2009. febr. 23. 18:01

sziasztok!

fülproblémára próbáljátok meg a fülgyertyát. van kamillás is iylen esetekre.!:)

13. pmjudit (válaszként erre: 12. - Burkuska)
2009. febr. 7. 18:06
Igen, én is + C vitamin , tea citrommal.
12. Burkuska (válaszként erre: 11. - Pmjudit)
2009. febr. 7. 17:55
Köszi,neked is!Meleget tettem rá,olyan jó volt:)
11. pmjudit (válaszként erre: 10. - Burkuska)
2009. febr. 7. 17:40
Jobbulást, én már alakuloK Talán!:))
10. Burkuska (válaszként erre: 9. - Pmjudit)
2009. febr. 7. 14:40
Köszi:)
2009. febr. 7. 10:15

Én most kezdek kilábalni belőle.

Először a torkom fájt, nagyon. Még életemben nem fájt ennyire - orrfolyás, köhögés. Antibiotikum kúra. Mikor elfogyott elkezdett fájni a fülem. Olyan mintha be lenne dugulva mindkettő. Visszhangzott minden és zúgott.

Elmentem a fülészetre - influenza SZERŰ VÍRUS. 1 HÉT A GYÓGYULÁS GYÓGYSZERREL IS ÉS NÉLKÜLE IS. Legalábbis ezt mondta. Ja és majd szétment a fejem.

Hétfőn lesz 2 hete, hogy kezdődött au egész , most már kezdek jobban lenni, de még enm az igazi.


Orrcsepp - torokfertőtlenítő.

8. Burkuska (válaszként erre: 7. - 9c8432d068)
2009. febr. 7. 09:48
Igen,már volt fül műtétem is,tudom milyen:(köszi!
7. 9c8432d068 (válaszként erre: 2. - Burkuska)
2009. febr. 7. 09:45

Kár kuruzsolni,a fül kényes dolog,fülészeti ügyelet a megoldás szerintem.

Csak gyulladás lehet,esetleg valami kisugárzás,de az orvos jobban meg tudja mondani.

6. Burkuska (válaszként erre: 4. - Ae35f2228a)
2009. febr. 7. 09:40
Nem késő már?
5. Burkuska (válaszként erre: 3. - Dac36f3dfa)
2009. febr. 7. 09:39
Kamillás borogatásra gondoltam...de ez sem rossz:)DE ez gyulladás vagy mi?:(
4. ae35f2228a (válaszként erre: 2. - Burkuska)
2009. febr. 7. 09:39
Hali, lehet hogy az influenza...? szerezz egy oscilloccocilot és lehet még elcsiped. TV-ben is megy a reklámja, homeopátiás golyó. Nagyon jó ha időben használod. 6db azt hiszem 1000 Ft. Jobbulást!
2009. febr. 7. 09:39
Tudjuk milyen fájdalmas,én tegnap éjszaka szenvedtem,olyan volt mintha 1 éles kést forgatnának a fülemben.Párom melegített zokniban sót,így tudtam csak elaludni.
2009. febr. 7. 09:36

Sziasztok!

Szerda óta "húzom'talpon a náthát,muszáj volt dolgozni:(El voltam,lázam nem volt,torokfájás,orrfolyás,de ma fül fájásra ébredtem,olyan tompa az egész fejem tőle.Mi hatásos erre?Csak az egyik fülem fáj.

Köszönöm a tanácsokat!

2009. febr. 7. 09:34
Megfázással küzködöm, orrfolyás stb, de most érzem, hogy a fülem is fáj

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook