Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az ebev. apeh.hu-n a folyószámla kivonat lekérése hogyan működik? fórum

Az ebev. apeh.hu-n a folyószámla kivonat lekérése hogyan működik? (tudásbázis kérdés)

13. Agines (válaszként erre: 12. - Nyisztore)
2009. febr. 7. 18:37
Illetéknek írták. Miért? Van tapasztalatod esetleg Neked is ezzel?
12. nyisztore (válaszként erre: 9. - Agines)
2009. febr. 7. 11:53
milyen adónemen van a tartozásod?
11. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 4. - Nyisztore)
2009. febr. 7. 11:40
köszönöm szépen, sikerült! :))
10. petka
2009. febr. 7. 10:24
Szerintem ezt nem az apeh.hu hanem a magyarorszag.hu ügyfélkapun kell kérni.
9. Agines (válaszként erre: 7. - Dogiz)
2009. febr. 7. 09:47

Köszíííí!!!

Különös dolog, mert visszadátumozva keletkezett többszázezer ft tartozásom, amivel kapcsolatban folyamatban van a levelezésem valszeg rám terhelték. Amikor tavaly lekérdeztem,nem volt semmi tartim és most lehívva látom, hogy már tavaly télre, mármint januártól be van terhelva. Pedig ősszel nem volt rajta! Vki szivat vajon?

2009. febr. 7. 09:44

Mindenkinek, kell kapnia folyószámla kivonatot az apehtól?

"Nyomtatott folyószámla-kivonatot csak azok kapnak, akik nem elektronikus úton nyújtották be bevallásukat." találtam egy ilyet. Én kézit adtam be eddig és az elmúlt 10évben sose kaptam kivonatot. A párom sem. Ez normális így?

2009. febr. 7. 09:43
Egy hónapig marad meg. Aki meg önadózó és ügyfélkapun akarja beküldeni(neten) annak előbb regisztrálni kell. hogy hozzáférést kapjon.
6. Agines (válaszként erre: 4. - Nyisztore)
2009. febr. 7. 09:35
Igen, én is így csináltam. Eza lekérdezés szted mennyi ideig marad ide betöltve nélkül, hogy újra le kéne hívni az adott időszakot?
5. nyisztore (válaszként erre: 1. - Agines)
2009. febr. 7. 09:34
bíztosabb az ha a saját gépedre elmented-akkor biztos megmarad.
2009. febr. 7. 09:22

Apeh fszámla lekérdezés :

1. Lekérdezések

2. folyószámla kivonat

3. újlekérdezés

4. frissit...és vársz ameddig betölti.

2009. febr. 7. 09:17

És abban tud valaki segíteni, hogy ha én az idén önadózók leszek, akkor hol és hogyan kell a neten kitölteni az adóbevallást?


köszi

2009. febr. 7. 08:58
Ha valaki tudja hogy kell ezt lekérdezni engem is érdekelne, anyósom egyéni vállalkozó én szoktam beküldeni a havi bevallásait, de ezt a folyószámlakivonatot 2008-ra nem tudom lekérdezni, mindig az jön ki, hogy az adott időszakra nincs megjeleníthető adat! ha tudtok segítsetek, előre is köszönöm!
2009. febr. 7. 08:08
Ha az ebev. Apeh. Hu-n lekérem a folyószámlakivonatomat x időszakokra vonatkozóan akkor ez mennyi ideig tárolódik itt, mennyi ideig tudom visszanézni anélkül, hohy újra le kellene kérnem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook