Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyelvtanfolyam-szervező ügynökök fórum

Nyelvtanfolyam-szervező ügynökök (beszélgetős fórum)


8. SF
2009. febr. 6. 21:52
Dehogynem! Hajaj! De azt nekik nem kell tudni:-))
7. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 6. - SF)
2009. febr. 6. 21:49
Akkor aztán nem sok újat tudnának neked mondani! :)
6. SF (válaszként erre: 5. - 52d3e0b8a8)
2009. febr. 6. 19:10
Persze, informatika tanár vagyok:-)))
5. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 3. - SF)
2009. febr. 6. 17:47
:))))
4. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 2. - Szamóca01)
2009. febr. 6. 17:46

Pont erre gondoltam én is! Megmondtam, hogy az otthonomba idegenek ne jöjjenek, mert azt nem szeretem. Azt sem értem, hogy miért nem egy tanteremben, kúltúrházban, vagy egyéb közintézményben adnak tájékoztatót.


Akkor nem csak nekem gyanús ez a dolog...

3. SF
2009. febr. 6. 17:27
Nekem számítástechnika tanfolyamot ajánlottak. Mondtam, ok. Mikor kezdjem a tanítást? Azóta nem jelentkeztek...
2009. febr. 6. 17:13
Engem is szoktak hívni (nem a mobilomon, hanem vezetékesen, ami nem az én nevem van) és ajánlanak valamit, amit mindig elutasítok. Ha valamilyen tanfolyamot akarok csinálni, nem így fogom elkezdeni. Nem tudom biztosan, de nekem gyanúsak és szerintem Te se dőlj be nekik. (Vajon miért nem küldik ki postán vagy e-mailban a prospektust, miért akarnak a házadba menni?... Legyél óvatos ezekkel!)
2009. febr. 6. 17:06

Már a második telefont kapom, hogy nem szeretnék-e valamilyen nyelvtanfolyamot elkezdeni. Tudják a nevem (holott a párom nevén a telefonom) és azt is, hogy hol lakok. Én nem érdeklődtem személyesen sehol ilyen dolog után, pláne nem adtam meg az elérhetőségemet sem.

Mindenképpen az otthonomban szeretnének tájékoztatni, a telefonba nem mondanak semmi konkrét dolgot. Nekem ez elég furcsa.

Valakivel történt még ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook