Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anya és gyermeke kapcsolata fórum

Anya és gyermeke kapcsolata (beszélgetős fórum)


2009. febr. 9. 09:20

Tudom miről írsz kedves winny.

Megpróbáltam én közeledni és mások is közeledtek hozzám,csak az a baj míg ők elmondják a gondjukat,örömüket rám nem kíváncsiak.Nem kérdeznek vissza.Természetem vidám lenne,segítő kész vagyok.De néha úgy érzem még annak a szerencsétlen kutyának akit egykor a gazdája kilökött az útcára,annak is addig kellek míg enniadok.A lányom is ha jön lassan nemtudunk miről beszélni,valamikor éjjeleket beszéltünk át,jókat nevettünk.

Igen írod itt is rengeteg ember van aki szivesen barátkozik.Kedves winny Te írsz nekem!

12. winny
2009. febr. 8. 17:06

Ne félj a magánytól!

A magány nem mellettünk él hanem bennünk van.Több milliós nagyváros lakója is érezheti a magányt,a falu nehezen fogadd be idegent.

Ha jószándékkal és nyitott szívvel közeledsz az emberek felé meglátod hamar akad barát nő.

Itt is rengeteg ember van aki szivesen barátkozik.

11. 413ecaf526 (válaszként erre: 10. - Winny)
2009. febr. 7. 11:29
Tudom igazad van kedves winny,és a józan eszem is tudja ezt csak a szívemmel van baj.Sajnos gyerekhiányom van.Örülök,hogy boldog csak én alig férek az életébe.Félek a magánytól,el is költöztünk egy faluba ahol még alig van ismerősöm,a régiek meg kezdenek,meg már el is maradtak.Van férjem,jól is megvagyunk de hiányzik valami a szívemből.Vágyom barátságra,szeretetre,mert tudom a lányom ugyan úgy éli az életét ahogy az természetes.Próbálkozik a nagybetűs élettel.
10. winny (válaszként erre: 9. - 413ecaf526)
2009. febr. 6. 19:26

Hidd el mint anya nagymama tudom mit érzel,hogy mennyire fáj,de el kell engedni!

Azért,hogy mindig örömmel jöjjön haza.

9. 413ecaf526 (válaszként erre: 8. - Winny)
2009. febr. 6. 19:06
Biztos,hogy igazad van.Sajnos az a baj eléggé eltávolodtunk egymástól,és nekem olyan mintha a szívem tépné néha a hiányzó fájdalom.Most boldog és ez jól is van így,csak nagyon elsiklottunk egymás mellett.Nagyon hiányzik,és azt a szivemnek hiába mondom,hogy boldog ez a lényeg.Mert az eszem tudja,ez az élet rendje és nem tehet mindent úgy ahogy nekem lenne jó.Felnőtt és vannak,lesznek saját döntései.Az élet is eddig Őt igazolta együtt van a férfival akit szeret.
8. winny (válaszként erre: 7. - 413ecaf526)
2009. febr. 6. 18:55

Kedves:)

A gyermeked soha nem lehet a barátnőd.Az,hogy megtisztel a bizalmával és Te is elmondasz neki dolgokat az nem barátság.

Mindig ott van a függőség anya-gyerek.

A nevelés az a szülőnek nem lehetőség hanem kötelesség.

Hálát megértést csak akkor kapsz,ha a döntéseit tiszteletben tartod.

Lehet,hogy rosszul döntött.Enged meg,hogy megtapasztalja.

Ne enged,hogy elforduljon tőled!

Bízz benne értsd meg:)

2009. febr. 6. 18:43
Én szeretetet vártam volna cserébe.Igaz rosszulesett,hogy egy tőle jóval idősebb elvált,gyerekes férfival jött össze,de nem hagyodd időt nekem.Nem kaptam bizalmat,hogy elmondja érzéseit.Persze,hogy örülök,hogy boldog,legyen is az.Csak nem értem,egyedül felneveltem és úgy voltunk mint két barátnő,és egyiknap elfordult tőlem.
6. a1baa7edcc (válaszként erre: 1. - 413ecaf526)
2009. febr. 6. 17:16
Mit vartal tole azert cserebe, hogy felnevelted?
2009. febr. 6. 17:04

Akkor most elmondom,hogy egy ilyen helyzetben én mit érzek.A párom 11 évvel idősebb nálam.Az egyik szülőm,akinek félig köszönhetem az életem,felháborodott és közölte,hogy miért nem velem egykorúval kezdek és hogy ne rontsam el az életemet.És hogy én mit érzek?

Fáj!Mert ez az én életem,az én társam és nekem kell szeretni és vele élni,nem pedig neki.Ettől még szeretem és tisztelem őt,de fáj,hogy azt érzem,hogy nem számít neki a boldogságom,csak az,hogy neki mi a véleménye.És mindennél jobban vágynék rá,hogy áldását adja a kapcsolatunkra,és annyit mondjon,hogy "mindegy hogy kivel élsz kivel jársz,akkor is a lányom maradsz és így is szeretlek,és ezen semmi sem változtathat.A te életed és ha hibázol,akkor majd tanulsz belőle,de tudd,hogy rám mindig számíthatsz és melletted fogok állni és támogatlak bármi történjen,mert te a lányom vagy én pedig az anyád/apád"

2009. febr. 6. 16:53
Azt irod hogy nem vagy őnző!! miből gondolod hogy elfelejtette hogy ki nevelte fel???nem lehetne ugy alakitani a kapcsolatotokat hogy ne legyen ez az érzésed hogy eldobta az anyját??!Inkább probálj meg örülni annak hogy rajtad kivűl más is szereti a lányodat Hiszen nem magunknak szüljük a gyereket nem a tulajdonunk Az ő öröme legyen a Te örömöd is és meglátod minden rendbe jön ha igazi anya lánya kapcsolat volt köztetek
3. winny (válaszként erre: 1. - 413ecaf526)
2009. febr. 6. 16:49

Szia

Nagyon sajnálom,hogy így gondolod.Tiszteletet érdemelsz a gyermeked felneveléséért de azt nem várhatod el tőle,hogy olyan emberrel éljen aki neked is megfelel.

Fogadd el a döntését.Legyél jó anyós!

2. dancingqueen (válaszként erre: 1. - 413ecaf526)
2009. febr. 6. 16:48
dehogy dobott téged el,miért dobott volna?attol hogy pasija van?!
2009. febr. 6. 16:44
A LÁNYOM EGY JÓVAL IDŐSEBB FÉRFIVAL KERÜLT ÖSSZE,EGYEDÜL NEVELTEM FEL.NAGYON FÁJ,HOGY EGY FÉRFI MIATT ELDOBTA AZ ANYJÁT.NEM AZT KÉTEM NE SZERESSEN VALAKIT,NEMVAGYOK ÖNZŐ.CSAK AZ A BAJ ELFELEJTETTE KI IS NEVELTE FEL!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook