Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Most csaltak meg! fórum

Most csaltak meg! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
196. 816fca07b8 (válaszként erre: 195. - 5751758c32)
2009. febr. 18. 14:53

szia!


tényleg nagyon okosan csinálod, amit... :)

sok alapvetően szép és jókapcsolat megmenthető lenne ha a felek így meg tudnák beszélni-oldani a dolgokat.


kívánom nektek a mielőbbi gólyahírt,ezzel kapcsolatban én anno ezt a tanácsot kaptam: nem "akarni" kell a babát, hanem,a szívet-lelket kinyitva hívni, és befogadni őt, nyugodtan,ellazulva, h a kis lélek érezze, benned önmagára lel..


puszi

195. 5751758c32 (válaszként erre: 194. - C1e9612cd3)
2009. febr. 18. 12:11

Köszi Neked is!

Tudjátok, mint irtam már, annyit segitett nekem a hozzászólásotok, hogy el nem tudjátok képzelni.

Általatok voltam higgattabb, megfontoltabb.

Most ott tart a dolog, hogy múlt héten még egy beszélgetésen átestem(mert bizonyos jelek arra utaltak, hogy ezt még ő nem zárta le),ami abból állt, hogy időpontokkal és olyan részletekkel támasztottam alá a mondókámat, hogy meg van róla győződve: a" másik" megkeresett.

Viszont azóta még kedvesebb,programok vannak szervezve hétköznapra és hétvégére, és a közös jövő az egyfolytában szóba kerül.

Nem akarom elkiabálni,talán lehet, hogy tényleg lezárta(ez majd úgyis kiderül),de azért tartok attól, hogy ez bármikor előfordulhat.

Talán ,ha összejönne a baba, amit nála csak én szeretnék jobban, lehet,hogy tényleg benőne a feje lágya( mert hiába 40 éves, lehet,hogy ő úgy gondolja éli az 5-10 évvel ezelőtti életét:

ha egy férfi nem rosszképű,humoros,okos,stilusa van,sokszinű, mint sportban,mint táncban az könnyebben alakit ki kapcsolatot, sőt a mai világban a nőket sem kell félteni...

Bizom, mert, ha valaki nagyon szeret valakit és tényleg vele szeretné elképzelni az életét,akkor a rossz dolgokat, ha nem is felejti el, de megpróbál túllépni rajta.

Köszönet Nektek,hogy igy istápoltatok, még jelentkezem.

194. c1e9612cd3 (válaszként erre: 179. - 5751758c32)
2009. febr. 18. 04:08

:) az igazság az fáj, valóban (én szó szerint összeomlottam a nyáron), de ahogy mondani szokták: ne a multban élj, hanem a mában, a jövőért!

Fel a fejjel, kitartás!

Ügyesen intézted a dolgokat eddig is, menni fig ezután is!

193. 816fca07b8 (válaszként erre: 192. - Gabriellaxp)
2009. febr. 16. 21:31

sajnálom h még mindig így látod...

de nem is akarlak meggyőzni-úgy mint te mindenki mást-csak azt kívánom, történjen veled olyan, amiért a véleményed megváltozik, és ami után valóban tudsz majd segíteni is egyeseknek, és nem csak a rossz-és sokszor igenis hamis!-érzéseit erősíteni

192. Gabriellaxp (válaszként erre: 191. - 816fca07b8)
2009. febr. 16. 17:42
Talán olvass vissza az elejére, pont erről szól, csak nem így fogalmazunk mint te.
191. 816fca07b8 (válaszként erre: 190. - Gabriellaxp)
2009. febr. 14. 14:52

figyelj, nincs véletlenül egy olyan fórum, hogy:

"ugye h a hazug szemét pasik mindig félrekefélnek??!" mert átmehetnél oda.. vagy elindíthatnád..


mert ez a fórum itt nem erről szól

190. Gabriellaxp (válaszként erre: 183. - 0f09f6d019)
2009. febr. 13. 18:23

Hello!

Én ugyan ezt taglaltam, de nem hittek nekem.

Talán neked jobban hisznek, mivel te férfi vagy.

Minden barátnő, feleség, itt azt hiszi az ő férje kivétel. Pedig csak elég elfordulniuk.

189. kattyus (válaszként erre: 188. - 5751758c32)
2009. febr. 13. 16:38
Hát hajrá! Jó szórakozást estére. Lehet tényleg csak pillanatnyi elmezavar volt nála, és minden rendben lesz:::)))
188. 5751758c32 (válaszként erre: 187. - Kattyus)
2009. febr. 13. 16:32

Szia!Köszi kérdésed,hááát....

Nagyon kedves,aranyos, szinházba voltunk, holnap a munkatársaival megyünk egy vacsorázni,meg guritani,de nem tudom, hogy lezárta-e,vagy egyáltalán szándékozik-e lezárni azt az "ügyet".

Nem látok bele a fejébe,viszont nem kérdezem őt erről(mert ha nem akarja elmondani az igazságot, akkor minek),és azt megfogadtam magamnak, hogy nem is hozom szóba, és nem éreztetem, vele, hogy foglalkoztat a dolog.(pedig gondolhatod...)

Inkább megpróbálok visszaszedni egy pár kilót és magammal foglalkozni,nyugodt, kedves, kiegyensúlyozott maradni.

puszi

187. kattyus (válaszként erre: 186. - 5751758c32)
2009. febr. 12. 20:18
Szia Iccike! Hogy alakulnak most a dolgaitok?
186. 5751758c32 (válaszként erre: 184. - Darcy73)
2009. febr. 9. 20:21

Köszi Neked is,Te is egyike vagy azoknak, akik nagy segitséget adtak nekem ezekben a napokban.

Én is remélem, hogy ez a seb -ha újra kivivja a bizalmamat-, valamelyest gyógyulni fog.

Bizom én is a legjobbakban.


Örülök, hogy a Te életedben is előforduló hasonló esetből, igy sikerült "kijönnöd".

Köszi mmégegyszer!

185. 5751758c32 (válaszként erre: 180. - 816fca07b8)
2009. febr. 9. 20:12

Remélem igy fog alakulni a jövőben, és azt is remélem, hogy ez az "eset",nem fog megismétlődni.

Köszönöm szépen a biztató szavaid.

184. Darcy73 (válaszként erre: 179. - 5751758c32)
2009. febr. 9. 09:50

Nagyon ügyes voltál!!!Gratulálok!:)

Szerintem teljesen természetes hogy nem tudsz úgy viselkedni vele,úgy odabújni mint azelőtt.Én is így voltam vele.

Nagyon sok idő még a bizalom visszatérése.Nekem kb.1év kellett hozzá.

Kitartást kívánok Neked!!

Az azért mindenképp pozitív,hogy Ő vacsit főzött Neked stb...De a tüske tényleg ott marad,tapasztalatból mondom.De ha jó irányba mozdulnak a dolgok,szép lassan be fog gyógyulni a seb.Ezt is tapasztalat mondatja velem.(Nálunk 2006 dec.-ben volt az "eset".)

Szerintem jól tetted hogy itt "kibeszélted" magadból.Higgadtabban tudtál hozzáállni,és jól át tudtad rágni magad rajta.

Kívánom hogy olyan kedvezően alakuljon az életed és a kapcsolatotok,mint ahogyan nekem alakult a történtek után!Rajtad nem fog múlni,azt látom!!!:)

183. 0f09f6d019 (válaszként erre: 181. - Kattyus)
2009. febr. 8. 18:11

Sziasztok!


Ha a férfi nem akart volna a nőtől semmit, már rég kipusztult volna az emberi faj. Mi minden nőtől akarunk valamit, mert a természet így épített föl bennünk. Többnyire az ezt megakadályozó fék jól is működik, csak hát amikor az embernek felkínálják, szóval akkor romlik el sokszor a fék. Ha ti nem adjátok az alkalmat komolyabban akkor fog a fék!

182. kattyus (válaszként erre: 179. - 5751758c32)
2009. febr. 8. 17:27
Nagyon jó diplomata lennél:)
181. kattyus (válaszként erre: 178. - 0f09f6d019)
2009. febr. 8. 17:27
Persze hogy kellett hozzá 1 nő is(én a 3.-ra gondolok),de tudod próbálkozott már nála más mikor én kapcsolatban éltem és meg sem fordult a fejemben hogy félrelépjek. Ha a férfi nem akart volna semmit a nőtől, hát nem történik semmi.
180. 816fca07b8 (válaszként erre: 179. - 5751758c32)
2009. febr. 8. 15:06

szia!


nagyon ügyes és okos voltál! ebből azt látja, h egy erős, komoly, higgadt,karakán nő vagy,és könnyen az ajtón kívül találhatja magát ha nem bánik tisztességesen veled.


lehet h valamikor elmondja, mi is történt de lehet h sosem kerül szóba.


valóban fontos,h a jövőben h viszonyul hozzád, ha továbbra is érzed h szeret, és te is őt, és a közös életetek megy és fejlődik, akkor talán jobb nem is firtatni. és ha valóban mindent megtesz, h "kárpótoljon" és te igazán szereted, akkor ne is hánytorgasd soha szerintem :)


remélem minden rendbe jön a lelkedben és a bizaolom is helyreáll.


vigyázz magadra, figyeld őt,h mit tesz érted és magadat h te mit érzel és kívánom h a fájdalom eltűnjön mihamarabb! :)

2009. febr. 8. 08:37

Üdv. Nektek!

Jó is hogy nem voltam itt tegnap, mert elég érdekes irányba tolódott el ez a téma.

Viszont az az első 100 hozzászólás olyan szinten erőt adott és segitséget a tisztán látásomhoz,hogy ezt köszönöm mégegyszer!!!!!

Akkor este még csak finoman érintettem az elmúlt időszak alatt érzékelt rezgés változásokat.

Mivel erre a válasz ez volt:" az elmúlt időszakban túl vállaltam magam a munka terén" , ezért tegnap délután, úgy gondoltam, nincs értelme tovább húzni az időt,meg az az igazság ő látta rajtam és érezte is már,hogy valószinű,hogy "valamit" sejtek.Én még csak nevén sem neveztem miről szeretnék vele beszélni, csak azzal kezdtem,hogy várom mikor akar nekem mondani valamit.Az, hogy először a mégis miről, és, hogy azt sem tudom mire gondolsz feleletet hallottam, nem lepett meg.Semmi konkrétumot nem mondtam,csak azt, hogy most nem hiszti,nem a kiborulás jön, nem kérdések felé:mert többet tudok,mint gondolná-

hanem egyszerűen várom,hogy elmodja ezt a 3 hetét.

Közöltem vele azt is, hogy egyetlen dolog van már csak ami mellette szól: az ŐSZINTESÉG!! Ez tudja esetleg befolyásolni ennek a beszélgetésnek a végét.Ezután még következett a:kitől és milyen információkat tudok kérdés- ami már maga ugye egy beismerés.Próbált puhatolózni,hogy mégis mennyit tudok,gondolom a válaszai miatt.Én csak annyit mondtam,hogy nem hiszem,hogy nekem válaszolgatnom kéne ilyen kérdésekre,mert ez elhanyagolható,nem ez a lényeg,hanem az, hogy elmondja-e ezt az egészet.Végül is a válasza: Tegyem magam túl ezen ,Ő MÁR TÚLTETTE, és ezt Nekem mondja.És ő azt akarja, hogy én itt maradjak.Háááááát.....

Ezek után gondolhatjátok,nagyon nagy reményeket ehhez még egyelőre nem fűzök.Azt láttam,hogy nem érezte magát jól a bőrében(szó szerint sem,mert meg van fázva)bármennyire is próbálta palástolni.

Nemcsak abból gondolon,hogy szeret,:hogy vacsorát készitett,bújt hozzám,és el nem engedte volna a kezem,hanem azt azért érzem,csak a nagy kérdés, hogy a BIZALOM az mikor fog visszajönni.

És nem tudom, hogy természetes-e az,de én a kis bújos,anyáskodó,odaadó( ne gondoljátok rólam,hogy elfogult vagyok magammal szemben,de tényleg ilyen vagyok)valahogy olyan távolságtartó lettem vele szembe,és amikor puszit ad,sajnos nem tudom olyan igazán szivből viszonozni.Tudjátok,ha beletaposnak az ember lelkébe,az nagyon tud fájni,és ezt neki is mondtam.Úgy gondolom most: mivel szeretem őt,ezen túl megpróbálok túllépni,-a tüske az úgyis ott marad-,de neki kell bizonyitania az őszinteség és a megbizhatóság terén.

Bocsánat,hogy ilyen hosszan osztottam meg veletek,de igy kijött belőlem.

És az hogy én ilyen higgadtan, összeszedetten,megfontoltan tudtam vele beszélni, abban nagy segitségemre voltatok TI, főleg akik péntek délután megtiszteltek a hozzászólásaikkal.

KÖSZÖNÖM NEKTEK, AKIK ISMERETLENÜL IGY SEGITETTETEK!!!

Azért én még várom a VALENTIN NAPOT!

Még jövök és beszámolok.

Sziasztok!!!

2009. febr. 8. 00:11
Férfi létemre szólok hozzá ehhez a kényes kérdéshez: Sok ilyen olyan javaslat, kiokítás hangzott el itt erre a kérdésre és az esetek nagy részénél a férjet marasztaljátok el. Nos, kedves gyönyörű hölgyeim egy picike dologról elfeledkeztek, ahhoz, hogy a férjetek, élettársatok, kedvesetek meg tudjon csalni, normális esetben kell egy nő is, vagy ő ártatlan? Ejnye-bejnye!!??
177. Pont (válaszként erre: 105. - Spinneli)
2009. febr. 7. 09:57
:D
176. 5f3b9a27bc (válaszként erre: 175. - Kattyus)
2009. febr. 6. 22:11
Persze, hogy vannak! Aki meg megcsal, az nem érdemel meg.
175. kattyus (válaszként erre: 1. - 5751758c32)
2009. febr. 6. 19:18
Mi összehordtunk neked mindenféle jó tanácsot,de úgyis te döntesz. Hidd el! Igenis vannak rendes férfiak. Az első férjemtől elváltam(már az okát elmeséltem), de 9 éve élek a 2. férjemmel,aki még mindíg nagyon szeret, és én viszont, a lányomat a sajátjaként szereti.
174. 5f3b9a27bc (válaszként erre: 1. - 5751758c32)
2009. febr. 6. 18:50
Szerintem ha valaki megcsal ott a "de én annyira szeretem" már édeskevés...
2009. febr. 6. 17:19

Nekem is voltak rossz s rossz tapasztalataim is!Amikor úgy döntött h mást választ 7 év után,akkor is békességgel váltunk el,hisz ha valakit 7 évig szeretek akkor utána is szeretem,s egy pasinak nem lehet ugyanaz az első szerelme is aki az utolsó!Sűrűn beszélünk s tényleg boldog az új lánnyal ,s azóta már én is az vagyok!:))

És rajtuk kívül még van sok normális hűséges és őszinte pasi,annak idején én is szerethettem volna másba!Viszont a szeretetünk ugyanúgy él egymás iránt,s szükségünk is van egymásra ennyi idő után!

172. 707655fba1 (válaszként erre: 169. - 1f9774333a)
2009. febr. 6. 17:16
Igen, a nőkre is igaz.
2009. febr. 6. 17:16
Élmény volt:)
2009. febr. 6. 17:15

Köszönöm a lehetőséget a hozzászólásaim megtételéhez! Én zárom a kaput.

Iccike!

Remélem minden rendbejön!

169. 1f9774333a (válaszként erre: 168. - 707655fba1)
2009. febr. 6. 17:15
De ott a lényeg: Nem minden pasi ilyen.. De amit Te írtál, az a Nőkre is igaz
2009. febr. 6. 17:14

Szia Mindenki!

Olvasgattam a hozzászólásokat, nem akartam beleszólni, mert a témában szerencsére nem vagyok érintett.

A véleményem hasonló Gabriellaxp véleményéhez.

Azt nem állítom, hogy MINDEN pasi ilyen, de sajnos nagy százalékuk igen.

Az, hogy 20-30 évesen nem csalja meg a párját, még nem jelenti azt, hogy később sem.

Eljön minden pasi életében az a bizonyos "kapuzárás előtti pánik".

2009. febr. 6. 17:13

Én megírtam a véleményem.. Nem érzem, hogy elfogúlt lennék. Volt olyan párom aki megcsalt, de nem szabad általánosítani, főleg nem telebeszélni, egy elkeseredett nő fejét..

Igenis vannak még "LOVAGOK":D

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook