Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ekcéma elleni csodaszerek fórum

Ekcéma elleni csodaszerek (beszélgetős fórum)


1 2
2012. jan. 25. 17:01

Sziasztok!

A kezemen az újjaimon van ekcéma. Bekentem Halicar-el, de iszonyatosan csípte, marta és jobban is viszketett tőle. Ez normális???

2011. jan. 12. 20:31

En most probaltam ki a voros cserje teat, tenyleg lenyugozo. Hatasai koze soroljak a borbetegsegek enyhiteset is. Nekem nincs ekcemam, de masban is sokat bizonyitott, erdemes utana nezni.

rooibos vagy redbush neven is ismerik.

2011. jan. 12. 20:11
ahogy kenegettem vmivel....már nincs kiszáradva inkább csak egy piros folt van...ez természetes???
33. Christineee (válaszként erre: 32. - Lexysz15)
2011. jan. 10. 17:09
Asol kenőscs, sudocrem, Exxema repair ezek elég jók. Egy próbát megér.
2011. jan. 4. 22:20

sziasztok

egy jó ideje megjelent a bokám mellett egy folt.....először nemtudtam mi az,de a neten utánakerestem és aszem ekcéma az......viszket néha és piros a bőröm,és persze érdes a bőr mert kivan száradva...igaz egy kis kör alakú,de akkor is idegesítő....orvosnál nem voltam vele---

nemtudtok vmi jó gyógymódot,kenőcsöt amivel elmúlik?????

1hete kenem valamivel..talán mintha elakarna múlni..... már nem érdes,de lehet csak azért van mert kenőcs és.....de azért még mindig piros-vöröses a színe....

2010. dec. 9. 19:32
Nekem a kezemen jött ki ekcéma, leginkább a csuklómon. Ami nekem bevált, az a SUDOCREM! Nem csodaszer, de hátha segít másnak is! :)
2010. nov. 11. 10:36
Az arcom ekcémás, 40 fölött derült ki, hogy a kénre vagyok érzékeny (savanyúságokban, aszalt gyümölcsökben, borokban szokott előfordulni. ill. ha szmog van a levegőben ).Szteroidot sohasem használtam annyira nem volt durva, az utolsó eseten kívűl. Egy szomszéd házi savanyúságot hozott át, nem is gyanakodtam, alaposan belaktam belőle. Másnap olyan brutkón néztem ki hogy alig tudtam elmenni dolgozni. Útközben bementem a gyógyszertárba ott ajánlották az Excipiál testápolót. Annyira bevált, hogy azóta állandó ápolásra használom, és esélye sincs az ekcémának. Ráadásul nagyon "kényelmes" lett tőle a bőrőm. Mindenkinek ajánlom akinek csak enyhébb ekcéma keseríti az életét.
2010. szept. 10. 13:37
Halicar homeopátiás kenőcs. Isteni!
2010. márc. 4. 12:36

Az Exxema Repair nekem is bevált:-)))

De igazából minden komoly bajom elmúlt most hogy már vége a terhességemnek.

2010. márc. 4. 11:40
Sziasztok! Nem olvastam végig a fórumot, de leírom a tapasztalatomat, hátha valakinek használ. Gyerekkorom óta elég gyakran küzdök ekcémával, és ami a legrosszabb, hogy az arcomon. Volt olyan, hogy annyira vörös volt az egész, feszült, viszketett, és csúnya volt, hogy majdnem megörültem tőle. Akkoriban a hormonos krémet használtam rá, ami hamar elmúlasztotta, de nagyon elvékonyította a bőrömet. Így kevésbé volt ellenálló, és pattanásosabb lett, és sebesedett is, eleve vékony a bőröm. Mostanában annyi volt, hogy pirosas volt, feszült, és a szemem és a szám körül hámlott. Hozzá kell tennem, amíg szoliba jártam, évekig, nem volt vele gond túl sok, az is egy jó megoldás lehet, és a napoztatás rendszeresen. 1 hete úgy döntöttem, hogy veszek panthenolt, ami ugye új bőrt képez. Egy hete naponta 2- 3 x kenem vele, és máris gyönyörű, 1 hét és hibátlan lesz. Lehet nem minden tipusú ekcémára jó, de nekem bevált. jojobásat vettem, de biztos mind jó. Üdv
26. island
2010. jan. 27. 10:40
Amit a tv-ben reklámznak ekcémára ,használta valaki?
2010. jan. 25. 18:07
Eleg regota nem szolt hozza itt senki, de nekem, most szuksegem lenne segitsegre. A szemem alatti reszen kuzdok vele, aki tud valami csodaszert az szoljon. Koszonom!
2009. okt. 1. 12:19

én elvittem a lányomat gyerekbőrgyógyászhoz.

Azt javasolta, hogy egyen több állati zsírt, egyen Bio-Zink tablettát, Evolit olajat. Bioderma szappannal fürdetem, Linola olajjal olajozom, és Linola krémmel kenem fürdés után. Egyenlőre jónak tűnik.

2009. szept. 30. 15:24
Nekem hosszútávon semmi sem vált be idáig. Repertoárom: a szteroidos kenőcsök hosszú sora (pl Elocom, Advantan,Cutivate, Laticort stb) nem szteroidos kenőcsök hosszú sora (pl. Elidel, Exxema Repair, patikakenőcsök stb), almaecet, Bioptron lámpa, csalán tea, Excipial protect, Claritine, Lorano, Atarax, ezüstkolloid, tengeri só, napfény, szolárium, nem szolárium, olívaolaj, különböző teakeverékek és még sorolhatnám... Bizonyos kozmetikumok, mosószerek -illatanyagok stb, stressz, csokoládé ront, de elsősorban szerintem ez pszichoszomatikus betegség..amíg a psziché, a lélek nincs rendben, hatalmas energiák emésztődnek fel és az immunrendszer nem tud megfelelni. De még akkor is kérdés: miért pont az ekcéma? Miért nem árpa vagy gyomorfekély vagy magas vérnyomás vagy bármi más? Mert a tünet egyben szimbólum is lehet..jelenthet valamit.
22. Christineee (válaszként erre: 20. - 1eb84e4bad)
2009. jún. 16. 14:08
Nem szteroidos, és általában a jobb patikákban lehet kapni őket.
2009. jún. 16. 13:51

Sziasztok!

Nekem a kézujjaimon van ekcéma, kaptam egy nappali és egy esti kenőcsőt, ...aztán tesztelés lesz..kiderül hogy mitől van...remélem...

20. 1eb84e4bad (válaszként erre: 19. - Christineee)
2009. jún. 15. 21:04
hol kapható? szteroidosak?
19. Christineee (válaszként erre: 18. - 1eb84e4bad)
2009. jún. 14. 21:25
Szia! Nekem az Eucerintermékek bejöttek. Inkább azokat próbáld ki . Vannak közte olyanok amiket direkt ekcémára is ajánlanak.
18. 1eb84e4bad (válaszként erre: 16. - Vivili)
2009. jún. 14. 16:25
helló. Én is megpróbáltam a Babé cuccot, merthogy nem segített semmi. Babé fürdő+ureás testápol a gyereknek. Semmi hatás, sőt!! Rosszabb lett :-(( Miután megvettem, hallottam, hogy az ureás nem jó ekcémára. Na meg úgy csipi a gyereket, hogy üvölt, mikor kenem. Úgyhogy már nem kenem :-(
2009. márc. 29. 11:09
Perilla. Hatásos:)
16. vivili
2009. márc. 25. 13:23
Hali, nekem a szemhéjam ekcémás, és a Babé urea-s testápolója nagyon szépen halványítja. Száraznak már egyáltalán nem száraz, nem is viszket. ugyanez a termékcsalád omega-s testápolója is nagyon jó állítólag.
15. Christineee (válaszként erre: 14. - Vikics)
2009. márc. 5. 07:42

Szia ! Köszönöm szépen!


Valamelyik krémét már is merem,tényleg nagyon jók:-D



kriszti

14. Vikics (válaszként erre: 1. - Christineee)
2009. márc. 3. 11:19

Szia!

Én az Excipial lipolotio-t tudom Neked ajánlani. Szteroidmentes gyógyszerminőségű svájci termék.

Csak jó tapasztalatokról tudok beszámolni. :)

Itt megtalálod: www.excipial.hu

Üdv.: V

2009. febr. 10. 08:49

Nekem most meglepő módon jót tett egy olcsó krém. Sandel hidratáló és vitalizáló arckrém. Igaz testápolóként használom de érzem hogy jót tesz. Kamilla és Körömvirág kivonatos.


:-)

12. 127f14054c (válaszként erre: 11. - Christineee)
2009. febr. 7. 17:09
Szivesen..aztan beszamolot kerek/kerunk:-)
11. Christineee (válaszként erre: 10. - 127f14054c)
2009. febr. 7. 17:02

Köszi Kinga!!!


:-DDD

10. 127f14054c (válaszként erre: 9. - Christineee)
2009. febr. 7. 16:34

Sima napraforgo etolaj..:-)

Amugy bepirosodott babapopsira is idealis:-)

9. Christineee (válaszként erre: 5. - 127f14054c)
2009. febr. 5. 19:29

Szia!


Hát tényleg meglepő! Sima napraforgó étolaj vagy milyen?

8. Christineee (válaszként erre: 4. - Sheckler)
2009. febr. 5. 19:28
Köszike!:-D
7. Christineee (válaszként erre: 3. - Hotyka)
2009. febr. 5. 19:28

Szia!


Nektek akkor ezek szerint nagyon bevált ez a Shea vaj?

Tudod hol lehet neten szerezni?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook