Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Adhatok a gyermekemnek hideg vizet ha lázas? fórum

Adhatok a gyermekemnek hideg vizet ha lázas? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 5. 12:37
Oké, köszönöm szépen a tanácsot. A dokinő is kihangsúlyozta már a fiamnak, hogy igyon sokat, valamikor egy nap csak 1-2 pohár vizet iszik meg. Ezáltal a vizelete is mindig tele van acetonnal.
2009. febr. 5. 12:00

A teába nyugodtan tegyél neki cukrot, ha van otthon mézed és szereti a fiad az még jobb. Ha csapból jön a víz akkor azt is adhatod neki nyugodtan ha kívánja- és ne erőltesd igyon mindig csak pár kortyot de azt sűrűn.

A gyógyszereket beadhatod egyszerre, ha nem tiltotta meg a doki, arra felhívta volna a figyelmedet ha nem adhatnád egyszerre.

6. 3aeb86a367 (válaszként erre: 4. - Kunikunda)
2009. febr. 5. 11:53

Neked is köszönöm a választ. A teába még cukrot se tegyek? Azt hittem egy kevés enyhe édesítés nem árt a teába. Köszönöm a jókívánságot. Hát a dokinő szerint semmi komoly és hétfőn már mehet iskolába is(remélem).

Még egy kérdés. Két féle gyógyszert írt fel a dokinő plusz ugye adnom kell a lázcsillapítót is. Hogy adjam be neki a 3 féle gyógyszert egyszerre? Mert ugye mindig az van írva a papírokra hogy két gyógyszert együtt nem szabad, és ilyenkor mindig bajban vagyok.

2009. febr. 5. 11:50
Tudod az a baj a fiammal, hogy nagyon keveset iszik, úgy kell beleerőltetnem már egy kis folyadékot, csak most kezdem el főzni a teát neki addig meg jó ha valamit iszik és ezért érdeklődtem a hideg víz után. Köszönöm, hogy válaszoltál.
2009. febr. 5. 11:48
semmiképp ne igyon hideg vizet! rengeteg folyadékot,akár vizet is de langyosat,de legjobb a tea cukor nélkül,vagy ásványviz biborékmentes.Mielőbbi javulást kivánok,és követni az orvos utasitásait.
2009. febr. 5. 11:48
Hát, ha nem túl hideg az a víz, nem fogja be a torkát, akkor szerintem nyugodtam. Minél több folyadék kell.
2009. febr. 5. 11:44

Ma telefonált az iskolából a védőnő, hogy fiam lázas, fáj a feje és hányingere van.

Voltunk orvosnál, de lázas. Ilyenkor lehet neki hideg vizet inni, vagy inkább igyon meleg vagy langyos teát?

2009. febr. 5. 11:43
Adhatok a gyermekemnek hideg vizet ha lázas?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook