Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Afrofonás, felfont haj. fórum

Afrofonás, felfont haj. (beszélgetős fórum)


21. risticke (válaszként erre: 9. - Barbee)
2017. aug. 31. 15:32
Heló! Látom, hogy már 8 éves ez a bejegyzés, de azért rákérdezek, hátha... foglalkozik még a tesód afrofonással? :D
2011. júl. 26. 18:56

Sziasztok! Nekem nagyon rég óta frufrum van, és szeretném kipróbálni a fonott frufrut, de sajnos nem tudom hogy kell. Nem tudna valaki segíteni hogy hogy kell vagy esetleg videót is linkelni hozzá?

Előre is köszönöm a segítséget!

2010. ápr. 29. 14:59
Én is szeretnék afrót, de nem valami horror áron! Tudtok ajánlani esetleg valaki(ket) Bp és környékén, aki még szépen és gyorsan is dolgozik! :D
2010. ápr. 11. 00:14

Jön a jó idő hahó!Afrot mindenkinek :D

Döglött topic...

17. Bucóka20 (válaszként erre: 14. - Aaliyah)
2010. márc. 5. 16:19

Szia!

Köszi a választ.:) Igen ..végülis erre voltam kíváncsi,hogy "csak" a lenövés határozza meg a fonás időtartamát v más is?!

Mert én amúgy is sokat járok fejpántba stb..és nem is nő olyan gyorsan a hajam.



Raszta: Nekem ez a másik variáció.Csak azzal az a bajom,hogy az én hajam túl rövid lenne.A műraszta pedig 2-3 hétig hordható,természetesen utána fel lehet tenni még többször.De én tuti ráunnék,hogy fel-le teszegessem. :)

16. aaliyah (válaszként erre: 15. - Benita anyuka)
2010. márc. 3. 20:47
írtam privit
2010. márc. 3. 20:41
Én meg raszta hajat szeretnék:)))De nagyon!!!!!!!!!!!
2010. márc. 3. 20:40

Szia Bucóka20!


Ez attól függ,hogy mennyire gyorsan nő a hajad.Mivel ahogy lesz lenövésed nem olyan esztétikus már.Én kb 3hónapig hordtam legtovább,de tovább is lehet,ha neked lenövéssel is tetszik.

2010. márc. 3. 15:19

Sziasztok!:)

Nem tudom jár-e még erre valaki,de én azt szeretném megtudni,hogy az afrofonás (póthajjal) meddig viselhető?

Mert én két helyen kétfélét olvastam.Az egyik az 1,5-2hónap másik helyen meg 3-4,5 hónap..és azért nem mind1 szerintem,mivel az ár sem kevés. :)

2010. febr. 19. 10:26
Az meg tök normális ha kihullik "pár szál" haj, mert az amúgy is kihullott volna,csak nem tudott ,ahogy Barbee is mondta.
2010. febr. 19. 10:23
Nekem már sokszor volt afro hajam. Tehát azt tudom javasolni,hogy ha viszket,kenjétek be hajszesszel, a Rossmannban lehet venni 300ft körülbelül.A legjobb ha korpásodás ellenit vesztek,mert ez még hűssíti is a fejbőrt. Vakarni tilos,csak tenyérrel picit megdörzsölni.
10. cfe91a5448 (válaszként erre: 9. - Barbee)
2009. júl. 11. 15:57
igen köszi:)lehet h 1x bedölök neki bár..no hinném h a szöke hajamhoz és az europai fejemhez annyira jol állna de elkébzelhető:))de non tetszik az fix és sok lánynak tuttkon áll!
2009. júl. 11. 15:05
nemkell levágni utána hajad:) Hugom csinál afrohajakat, és akik jönnek hozzá mindd megvannak elégedve, és mosolyogva mennek el tőlünk.:) Mivel ugymondd bevan "csomagolva" a hajad, igy azok a hajak hullanak ki, amelyek egyébként is kihullottak volna, csak nemtudtak mert bevolt zárva. Ha szépen csinálják meg, és becsülettel, semmi baja nem lesz a hajadnak.Főként nyári hajviselet, meg fesztiválokra szokták sokan, de valaki annyira szereti,hogy télen is kér Hugitól:) remélem tudtam segíteni!
2009. jún. 1. 18:47
igaz az ha levetetem az afró hajat utána lekell vágni az eredetit?
2009. jún. 1. 18:44
sziasztok:)nekem eddig csak saját hajam volt befonva apro fonatokba hátra felé non tetszet élveztem:)volt 1 idő amikor kiszerettem volna probálni a mühajjal készitett afró frizurát..valahogy lebeszéltem magam róla no hinném h jol állna:(
2009. febr. 5. 18:38
mi történt azóta? visszamentél a fodrászodhoz??
5. reddyke (válaszként erre: 3. - MoncsiMama)
2009. febr. 4. 23:02
Valóban! A fodrász köteles garanciálisan helyrehozni amit elrontott, vagy nem csinált meg.
2009. febr. 4. 22:57
ez ennyire ártalmas? én is szeretnék...lehet akkor nem lesz:(
2009. febr. 4. 22:56

uh...miért nem mész vissza és mondod el annak aki megcsinálta??

talán tudna vele vmit kezdeni...kijavithatná,amit elrontott...

2009. febr. 4. 22:56
Nekem csak felvart hajam volt, 3 hétig bírtam és mikor levettük telivolt sebbel a fejem! Mert viszketett és vakartam , mivel szúrta a fejbőröm. De mikor levettük egy csomó hajam kihulott!
2009. febr. 4. 22:48

Sziasztok!

Volt már valakinek póthajjal felfont haja? Légyszi írjatok, met megőrülök.

2 napja van fent nekem a hajam, póthajjal fonták fel. Olcsó minőséggel, múhajjal, de ez normális is. Viszont nem gépelték le.

Ezt leszokták ugye?

Nekem csak olóval nagyjábóllett levágva és megürőlök a valszeg kiálló pici hajaktól.

Borzasztó érzés.

Olyan mintha ezer tűvel szúrkálnák a fejbőröm.

Sikítani tudnék már a fájdalomtól.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook