Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ducik, 54-es mérettől felfelé, hol kaptok magatoknak ruhát megfizethető áron? fórum

Ducik, 54-es mérettől felfelé, hol kaptok magatoknak ruhát megfizethető áron? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2006. okt. 26. 21:13

Az édesanyám, a szabásminta újságok duciknak, és természetesen a méteráru bolt!

akkor olyan lesz amilyenre akarom!!!!!!!!!

Ha nem akkor dundi butik, vagy quelle

13. Margitnéni (válaszként erre: 12. - Icus)
2006. okt. 26. 20:57

Sajna nekem nincs szerencsém a varrónővel. Nagyon aranyos, de nem tud nekem varrni, persze mert ő kb. 40 kg. Mást sajna nem ismerek. A quelléből szoktam én is rendelni, de egyrészt nem biztos, hogy jó, másrészt nem olcsó, sőt.

Úgy szeretném, hogy bemegyek egy üzletbe, és tudok válogatni a rám való ruhák között, és nem csavarom ki teljesen a pénztárcám.

12. Icus
2006. okt. 26. 20:25

Én varrónőhőz járok. ?ivel ő is "molett" Nagyon előnyős dolgokat tud kitalálni, és ügyesen varr. Az anyag megvásárlásával vannak gondjaim. Nagyon nehezen tudok anyagot választani.


Most a munkatársnőm tanácsára, a Qwelléből rendeltem, klasszak, de elég rizikos, hogy jól áll-e, meg olyan színű-e amit elképzeltem magamnak, meg árban elég húzós, de minőséget meg kell fizetni.

11. 7130b15964 (válaszként erre: 10. - Zyta)
2006. okt. 24. 22:06

Arkad

Campona

Europark Üzletközpont

Új Udvar

Westend City Center

Piac utca (Debrecen)


a többit az ullapopken.hu oldalon megtalálod

10. zyta
2006. okt. 24. 21:45
Hol van ez az Ulla Popken? Sohasem hallottam.
9. 7130b15964 (válaszként erre: 6. - Fantomas)
2006. okt. 17. 22:38
A Pólusban lévő C&A-ban nagyobb a választék, legalábbis, amennyire én tapasztalom. Illetve a Dunakeszi Buy-Way-ben lévőben is vannak nagy méretek, de ott inkább a sportos, illetve a nagyon fiatalos darabokat szerzik be( az utóbbiakat inkább 46-48-as méretig).
2006. okt. 17. 21:51

Én Debrecenbe szoktam bejárni az Ulla Popkenbe. Borsos az ára, de akkor érdemes menni, amikor leértékelés van.

Illetve van egy nagyon aranyos turis a városunkban, aki mindig elteszi nekem a nagyobb rucikat, és az a jó benne, hogy szokot köztwe lenni Ullás is.

2006. okt. 17. 19:54

Köszönöm a tippeket, de úgy tűnik csak az Otto és a Quelle marad. Eddig is ezekből rendeltem, de olyan jó lenne bemenni egy üzletbe és válogatni a ruhák között, csak egy ici-picit.

Én szegedi vagyok, és itt sajna nincs nagy választék. Van pár üzlet ami molett ruhákat is árul, de egyikben sem kaptam pl. nadrágot, nincs ilyen nagy méret. Ez van. A varrással én is próbálkoztam, de nagyon kezdő vagyok. Varrónőt is ajánlottak, de akkora ruhákat kanyarított rám, mint egy sátorlap. Tudni kell molett ruhát varrni, úgy tűnik nem mindenki alkalmas erre sem. Turiban nagyon ritkán kifogok egy-egy darabot, ami jó rám, de ez annyira ritka, hogy szinte elenyésző.

Hogy tudnak öltözni azok a sorstársak,akik netán nem nagy városban laknak, és nincs semmilyen molett bolt a környéken?

2006. okt. 17. 19:39

Tudom ajánlani mindenkinek a figyelmébe az Őrs Vezér Téren az Árkádban lévő C&A boltot. Van kimondott duci részleg női és férfi egyaránt. Igaz nem nagy a választék de jó és minőségi árujuk van.

Nem mindegyik boltjukban van nagyméret. Itt biztos van. Vettem már ott inget 50es méret felett és nadrágot is. Az ár változó, mert ami akciós az nagyon jó áron van, de a többi sem olyan vészes.

2006. okt. 17. 13:21
Én azért tanultam meg varrni, mert még egy tisztességes kényelmes bugyit sem találtam magamnak.
2006. okt. 17. 12:57

Turkálókban is próbálkozhattok, a külföldi ruhák között nagyon sok jó minőségű nagyobb méretű ruhákat is lehet találni.


Luna-XI. Karinthy F. u.

Renoválás- VII. Dohány u. (Blahánál)

2006. okt. 17. 11:23
otto,quelle és a kissebb ducibutikok. na meg egy jó varrónő.:)
2006. okt. 17. 10:58
Próbálkozz a Lady Moletti-ben, vagy a Reni üzleteiben.
2006. okt. 17. 10:39
Ducik, 54-es mérettől felfelé, hol kaptok magatoknak ruhát megfizethető áron?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook