Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ducik, 54-es mérettől felfelé, hol kaptok magatoknak ruhát megfizethető áron? fórum

Ducik, 54-es mérettől felfelé, hol kaptok magatoknak ruhát megfizethető áron? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2009. ápr. 27. 11:07
Kecskemét akadémia körút.
2009. márc. 26. 08:41
Ja! Nyílt egy textildiszkont,KIK,állítólag ott vannak nagyméretű ruhák megfizethető áron. Én személyesen nem voltam.
2009. márc. 26. 08:40
Én is a teszveszen szoktam vásárolni.
2009. márc. 26. 03:47
Na látjátok ezért is kezdtem többek között fogyókúrázni. Kevés az igazán nagyméretű, de divatos ruci a nagyobbacskáknak.
40. vereskati (válaszként erre: 37. - Ea9bff1b44)
2009. márc. 10. 12:28
Elküldenéd nekem az anyag nevét? Köszönöm!
39. edit-a
2008. dec. 29. 15:01
Nem tudom ajánlották-e már: nézz be a Teszveszre,gyönyörű,minőségi ruhákat lehet ott találni.
2008. ápr. 13. 17:16

Pesten a Keleti pályaudvartól nem messze a Garay utcában több butik is van nagyméretben.

Kosztümöt 6800 ft-ért vettem ,nadrágot 2200 ft-ért.

2008. ápr. 13. 16:42
Sziasztok! Én is a nagyméretű táborba tartozom, így pontosan tudom, miylen nehéz magunkra ruhát kapni. Átéltétek már, amikor egy 40 kg-os cicababától próbáltok 5 XL-es felsőt kérni? Nálunk azt hiszem Nyíregyházán egy ilyen igazi dundi ruha bolt van, de az nem az én pénztárcámnak való. Egy nadrág 10000 forint. Szerencsémre találtam egy angyali fiatal varrónő csajt, aki úgy varr nekem, hogy betartja még az "aranyszabályt" is, azaz nem méreget engem centiméterrel(Azt hiszem nincs is neki ilyen hosszú:-))Sportosabb darabokat kedvelem, amihez anyagból nagyon jól megy egy anyagfajta, a nevét ha kell priviben megadom. Nem drága, és mivel nagyon sok színben kapható, nadrágokhoz és felsőkhöz egyaránt azt veszem.Így varrásal együtt kb.4000 forintra jön ki egy naci, épp a jövő héten megyek ismét varratni.
2008. ápr. 13. 15:21

Sziasztok!


Ha elegáns nagy méretű (M-6XL) ruhát kerestek én találtam egy nagyon jó üzletet a VI. kerület Szondi u. 45.sz. alatt.M.TRENDI

Jó áron, nagyon egyediek, extrák és jó méretűek.

Az eladók kedvesek és segítenek a választásban és nem néznek ki ha egy kicsit nagyobb méretet keresel.

35. Margitnéni (válaszként erre: 34. - Icus)
2007. nov. 11. 13:43
Igen éppen így van. Átmegyek a 100 kilós topicba, láttam, hogy te is szoktál oda írni, hátha van másnak is valami ötlete velem kapcsolatban.
34. Icus (válaszként erre: 33. - Margitnéni)
2007. nov. 11. 06:18
Ezt úgy érted, hogy az ingadozás 9kiló? Ami hol fel hol lemegy?:(( Milyengyakran méred magad? Mit szól ehez a dietetikus?
33. Margitnéni (válaszként erre: 32. - Icus)
2007. nov. 10. 20:55
Az eredmény kétségbe ejtő. 9 kg ugrándozik rajtam, most hogy méregettem magam. Így aztán semmit nem jelent a fogyás és remélem a hízás sem. De hogy őszinte legyek fogalmam sincs mit tegyek magammal.
32. Icus (válaszként erre: 31. - Margitnéni)
2007. nov. 9. 13:11
Olvastam, az adatlapodon, hogy dietetikus segítségével próbálsz megszabadulni a kilóktól. Eredmény?
31. Margitnéni (válaszként erre: 29. - Ccd9bb7d17)
2007. nov. 9. 13:05
Árulnak már nálunk is itt-ott nagyobb méretű cuccot, de nem elég nagyot, legalábbis, ami rám jó. De legalább találtam egy varrónőt, az is valami.
30. Margitnéni (válaszként erre: 28. - Icus)
2007. nov. 9. 13:04
Szia Icus! Magamra sajnos nem találtam, de a lányom szerencsére tud venni magának, ő pár számmal kisebb.
2007. nov. 7. 21:50
Nem tudom ott van e piac,vagyis milyen...nálunk,egy Debrecen melletti városban,tök jó molett fazonu nacik és egyéb ruhák vannak jó áron a piacon...ráadásul ugyanazt árulják mint a butikokban....
28. Icus (válaszként erre: 22. - Margitnéni)
2007. nov. 7. 17:38

Szia Margitka!


Nézted a nagyméretű farmert? Most vettem a fiamnak farmert és bársonyt is!

27. Margitnéni (válaszként erre: 26. - Cicaanya)
2007. nov. 7. 15:04
Szia! Ez gondolom Pesten van, tőlünk egy kicsit messze.
2007. nov. 7. 12:28

sziasztok

fiam sulijánál van egy duci bolt(32 megállóban) fogarasi utnál(de ott ahol a trolli keresztbe megy és villamos is jár ott!

és van egy anyuka aki ott szokt vásárólni nem drágán jó és szép ruhákat!

25. Icus (válaszként erre: 24. - Margitnéni)
2007. júl. 31. 09:28
Farmert érdemes megnézned a nagy kinai áruházakban, mert 1600-2800 között nagyon jókat lehet kapni. Nyári halászgatyákat is ilyen áron találsz. A molett boltokban ezek a farmerek 10000ft körüli áron vannak, és az eladó megmagyarázza neked azért mert ez minőség!! Nyugodj meg, a minőségi farmer is kikopik a combod között 1-3 hónap alatt. Attól fűggöen mennyit használod! Ezért amikor találok farost magamnak, háron négyet is veszek, mert árban ott vagyok, mint a molett bolti ár, és van 4 külnböző klassz farmerom.
24. Margitnéni (válaszként erre: 23. - Icus)
2007. júl. 31. 07:52
Tiszta irigy lettem, nálunk még abban a pár molett boltban sem találok magamra nadrágot, és persze szoknyát sem. Illetve ahol van, a Caremo-nak egy kis üzletecskéje van nálunk, ott nagyon drága. Ez meg a másik, ezek a bődületes árak! Nincs elég bajom, hogy küzdök a súlyommal, ha nem akarok meztelenül járni sokszorosát kell kiperkálni a normál méretű cuccoknak. Na szép napot mindenkinek!
23. Icus
2007. júl. 31. 07:24
Farmert én is csak a kinai boltba veszek. Igaz, nállunk 3-4 nagy áruház van (kinai lerakatok) és csak egyben van rám való klassz rugalmas farmer. aA többiben, nincs ekkora méret. Viszont farmeron kívül én még mást nem tudtam ezekben a boltokban venni magamnak.
2007. júl. 30. 21:20
Én még nem láttam kínai áruházban nagy méretű cuccot itt Szegeden legalábbis. Pedig de jó lenne, ha tudnék náluk nadrágot venni!
2007. júl. 30. 17:55
Én meg az érdi Keleti Áruházban. Már kezdenek rájönni ők is, hogy Magyarországon nem 45 kilós törékeny porcelánbabák élnek. A kínai boltok is alkalmazkodnak hozzánk, és szerintem tök olcsó. Farmert csak ott veszek, és bármilyen más nacit is.
20. seven
2007. júl. 30. 13:05
pl. én tök jó rucikat vettem győrben az ázsia centerben
19. Icus (válaszként erre: 17. - Nayloon)
2006. okt. 29. 18:55
Az a baj nekem ezekhez a dolgokhoz nincs érzékem, nincs fantáziám. Sajnos erre is születni kell, Neked, mint, óvónőnek, veled született kreativításod van, így ezeket a dolgokat is könnyebben el tudod képzelni.
2006. okt. 29. 14:38

C&A

Tacco

Ulla Popken(bár ez nem a legolcsóbb)

Caremo

Camilly

17. nayloon (válaszként erre: 15. - Icus)
2006. okt. 29. 14:03
ne ragaszkodj az anyaghoz, én mindig elképzelem a színt, mintát magamon, magamra terítem, és mindjárt látszik, hogy megy e a dolog!!!!!! Így saját stílusod lehet!!!
16. mese (válaszként erre: 8. - 189e7a0266)
2006. okt. 29. 11:28
Ha Debrecenbe jársz, ajánlom neked a Panna divat nevű üzletet, ami sokkal olcsóbb mint az Ulla Popken.Itt nagyméretű ruhák vannak, én itt vásárolok magamra a méretembe.Nagyon jó kis bolt, és tényleg nem drága.A Miklós utcán van, ha jól emlékszem, 2 szám alatt.De nem nehéz megtalálni.
15. Icus (válaszként erre: 14. - Nayloon)
2006. okt. 27. 07:42

Régebben ,megvettem én is duci Burdát, csak az volt a baj vele, hogy ragaszkodtam az ott látottakhoz, olyan anyagot meg nem kaptam.

Nekem igazából, az anyagos boltokkal van bajom, nem találok olyan anyagot, amit elképzeltem magamnak.

A Qwellével, meg azért vagyok szerencsés, igaz még csak egy kabátot, és egy fürdőruhát vettem tőlük, mert van a városunkban egy bolt, aki a Qwellével van szerződésben. Oda megyek, megmutatom, mit szeretnék, ők 2-3 héten belül meghozzák, ha tetszik és jó, akkor elhozom, ha nem akkor ott hagyom, és nem kell fizetni érte semmit.


Nagyobb bajban vagyok a cípőkkel, széles trampli 41-42-es méretű lábam van. Már vagy 15 éve nem kaptam magamnak csizmát, egy szép cípőt, amit szoknyához is fel lehet venni.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook