Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a kedvenc számotok?Szerelmes avagy más műfajú! fórum

Mi a kedvenc számotok?Szerelmes avagy más műfajú! (beszélgetős fórum)


2012. okt. 14. 15:22

amúgy ha szerelmes, akkor ez:


[link]

18. 06718ca650 (válaszként erre: 17. - 06718ca650)
2012. okt. 14. 15:20
Ruslana Wild dances-e még kihagyhatatlan a sorból. :)
2012. okt. 14. 15:14

jópár van. :) pl.


Deep Purple - Burn

The Verve - Bitter sweet symphony

Beatles - Taste of Honey

Whitesnake- Looking for love

Savage Garden-To the moon and back

Omega-Tűzvihar

LGT-Azt hittem

meg még sokan mások. :)

2012. okt. 14. 15:03
Minden ami reggaeton zene.
2012. okt. 14. 15:02

[link]



<3 Az egyik legszebb magyar "érzelgős" szám. :)

2009. máj. 30. 08:48

hú :D hibás a kérdés...

hisz felsorolhatatlan mértékű.

még törpe koromból amit szüleim hallgattak rádióba bakelitről... onnan is van kedvenc.

Napoleon Bulvár, Harangozó Teri, Máté Péter, BeeGees, Boneym, Edda és ezek mint régi mai kor zenéit meg kár lenne sorolgatnom hisz nagyon telített a piac.. de kb az amit le is játszom az már meg üt egy bizonyos szintet és az már csak kedvenc. ezért nem is játszok magyar tré pop -ot, mert ha tudnák az emberek hány olyan van ma itthon akik világ ranglistákra fel jutnak... :( ez az országunk egyik szegénységi bizonyítványa, hogy külföldön kell szerződést kergetni azért hogy a minőségi zene ki legyen adva. :) szerintem elég egyértelműen fogalmaztam.

2009. máj. 30. 08:43
A párommal a "mi" számunk az I need a hero:D
12. bnico
2009. febr. 6. 16:31
Gábriel: Meddig tart a szerelem
2009. febr. 5. 20:18

Whitney Houston- Saving all my love for you

Ááá annyira jó, ezt ha nem ismeritek keressétek ki a youtube-on mindenképp!nagyon komoly:)

Amúgy rengeteg kedvenc zeném van, főként a rap és r'n'b stílus áll közel hozzám, de van sok kivétel.

Csak szerelmes szívbemarkoló zeneként elsődlegesen azt tudom említeni!

2009. febr. 5. 19:29
Legnagyobb kedvenceim pl.:Cool Head Clan-tól a Szeresd a testem,Rózsaszín pitbull-tól:a Béla-bá trilógia,Modern hollómese,Tankcsapdától:az Örökké tart és sorolhatnám még sokáig.
2009. febr. 5. 08:08
Még..még mégggggg! Írjatok:)))) Kiváncsi vagyok...
2009. febr. 4. 21:53
szerintem a legjobb szerelmes az micheal bublétól az everything..az olyan csudi:)vagy még a délelöttök a kádban péterfy boritól..meg jók még a beatles, mars volta, meg harmincipszilon danok..azokat is szeretem..
2009. febr. 4. 21:38

Létray Ákos és Zséda : Valahol

Egyszerűen imádom, nem lehet megunni

2009. febr. 4. 21:33
Én többféle zene stílust szeretek hallgatni, de főleg r&b, hip-hop.
2009. febr. 4. 21:30

Dj.Szatmári és Jucus-Hazudj még,Dj Tomuca vs Dj Magic-Szállok a dallal,Josh és Jutta-Fagyos a szivem,Elszakitott régi emlék,Bábu vagy,Dred-Változnak az idök,LL.Junior feat Stefano-Trin zhene,Románcok-Kislány ne légy szomorú,Kaly-Cigány asszony,Máté Péter-Egyszer véget ér,Somló Tamás-Olyan szépek voltunk,Keresztes Ildikó-Boldogság gyere haza,Romeó és Julia-Lehetsz király


Hirtelen ezek jutottak eszembe :o)

2009. febr. 4. 21:21

Jó ideje nagy kedvencem:

Kispál és a borz: De szeretnék :)

2009. febr. 4. 21:20
Nekem a Goombay Dance Band.A fiatalok már nem hinném, hogy ismerik,. szép lassú szentimentális számaik vannak.Az énekesüknek, meg csoda szép hangja.
2009. febr. 4. 21:19
A mostani nagy kedvencem - Tóth Vera: Boldogtalan
2009. febr. 4. 21:18
Nekem szerelmes szám : Norah Jones: Turn me on, illetve Marvin Gaye :Let\'s get in on, vagy sorolhatnék nagyon sok jó torkút és szuper előadót, de ezek jutottak most eszembe..Más stílusban Metallica: Nothing else maters, vagy Gun\'S majd összes..Szóval nektek mi?:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook