Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valakinek tapasztalata az ADAMO hintáról? fórum

Van valakinek tapasztalata az ADAMO hintáról? (tudásbázis kérdés)

2009. febr. 19. 07:31
Mikor mi vettük, akkor meg ebből a csíkosból volt kétféle meg valami kék-rózsaszín terepmintás, amire már ránézni is rossz volt :p
2009. febr. 18. 09:24
Épp azután kajtatok hogy olyasmit találjak ami a tiétek(színbe),mert csak 4 fajtát lehret kapni(rózsaszín,kék,sárga meg terepmintás) és ezek nem tetszenek.Acégnek már írtam egy e-mailt hogy van e más színekbe de eddig még nem jött meg a válasz.Várok még pár napot aztán megrendelem 4 csúny színű közől az egyiket .
2009. febr. 18. 08:54
Na mi újság? Megvettétek végül?
2009. febr. 5. 15:03
a mienk a plafonba volt fúrva, egy egyszerű horoggal :))
11. Dorottya84 (válaszként erre: 10. - Danica16)
2009. febr. 5. 14:18
Igen azért néztem hogy milyen klassz! Azt én is néztem hogy vagy 4000ft-al olcsóbb ha a neten veszed meg de ott meg a kenguru kideb is cak rózsaszí,kék,zöld és terepmintás van ami nem tetszik de a tiétek nagyon jó!Úgy emlékszem hogy 16-18ezer ft körűl van + az állvány is ennyi de a szerintem csak a helyet foglalja!Majd még alaposabban körbe nézek!
2009. febr. 5. 13:44

Én is a pihenőszék helyett választottam ezt :) Talán a babyplanet-ben vettük... de már nem emlékszem pontosan... Egyébként nézd meg internet oldalukat is mert állítólag onnan is meg lehet rendelni olcsóbban, mint boltból. ( [link] , bár gondolom ismered az oldalt :) )

Ja egyébként, meg mikor már próbálkozik felülni akkor csak egy kicsivel feljebb kötöttema csomót és kilátott, de még nem raktam ki a lábát a lyukon. Imádta a hintát :)) Kép a mienkről azt hiszem van az adatlapomon.

9. Dorottya84 (válaszként erre: 8. - Danica16)
2009. febr. 5. 08:58
Köszi! Már azt hittem senki sem használt ilyet,bár nem olyan nagyon régen van ez a hinta féleség ,engem azért fogott meg mert több funkciós és nem olyan mint a baby pihenő szék amibe csak max 9-10 hónapos korig van el(vagy még addig se)itt ő koordinálhatja a mozgását.Úgy tudom hogy ezáltel fejlődik az egyensúly érzék,nem lesz dixleksziás.........szóval jónak találom.Ti hol vettétek mert én a kenguru kidbe láttam de ott csak nekem nem tetsző színekbe és mintákba van.A tiétek viszont tetszik mert úgy látom hogy nem ilyen csiri csáré!
2009. febr. 4. 23:09

Nekünk volt, egyszer sem esett ki belőle, egyszerűen nem tud belőle kiesni... A fiam elég mozgékony a mai napig és sose sikerült neki kiesni belőle... És nem akkor kell olyanra állítani, mikor még csak fel akar húzódzkodni, hanem mikor már állni is tud... legalábbis nálunk így volt, és nagyon élvezte, hogy magát hajthatja...


Nekünk nagyon bevállt, kezdetben csak abban tudott aludni, aztán jó kis hinta lett belőle. Sajnos le kellett szerelnünk költözés miatt, és azóta nem került fel új helyére, de biztos, hogy a következő gyerkőcnél is használni fogjuk.

2009. febr. 4. 22:15
Bébihinta Luftikus-t inkább ezt ha már biztonságosan ül..
2009. febr. 4. 21:52
Veszélyes ez. Itt még a kompot is annak tártják. az ortoped szakorvaos is.. Nekem csak 1 gyerekem van ő már 20 éves de a leendő unokámat nem szeretném ilyenbe látni. A babakocsi peremébe is belekapaszkodik és felül. ebből sokkal könnyebben kibukhat... Ül gondol egyet mászni akar, kuszni, nem tudja hogy egy függő micsodába van. Nekem a szőnyegen volt 2 db paplan letéve, egész nap ott hempergett. Sokszor leültem, és ott tettem tisztába...
5. Dorottya84 (válaszként erre: 2. - Anyuca66)
2009. febr. 4. 21:11
Én láttama baba világba és ott nem úgy tűnt hogy kitud zuhanni a baba mert van ahol kitudja lógatni a lábát és tud ugrándozni meg aludni feküdni,pihenni benne.Azért is estem gondolkodóba mert nem vagyok a járóka híve!
4. Dorottya84 (válaszként erre: 3. - Szemmelver)
2009. febr. 4. 21:08
Kinek mi a marhaság!!!!!!!!!!??????????
2009. febr. 4. 20:00
mi ez a marhaság megint??
2009. febr. 4. 19:49
Jónak tűnik. Nekem nem volt ( megnéztem itt a neten ). De amikor már erőlködik a kicsi hogy felüljön, szerintem kizuhan befőle. Ha csak nincs hozzá valami derékkötő. Gondolj bele ahogy a kiságyba kapaszkodva fel akarnak ülni. ( külömben nagyon drágának találomm főleg azért, mert talán ha 6 hónapos koráig lehet csak " BALESETMENTESEN" használni )3 évesen nem fog benne maradni. akkor inkább a kiságy vagy a járóka...
2009. febr. 4. 19:33
Van valakinek tapasztalata az ADAMO hintáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook