Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki Debrecenben TB alapú gyermek fogszabályozási dokit ajánlani? fórum

Tud valaki Debrecenben TB alapú gyermek fogszabályozási dokit ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 4. 20:28
Köszönöm!Nem tudsz véletlenül 1 telefonszámot adni?
4. toncsimimi (válaszként erre: 3. - Dac36f3dfa)
2009. febr. 4. 11:43

Beutalóval lehet a fogszabályozásra menni. Debrecenben a Szent Anna és a Bethlen utcán van, Balmazújvároson nem tudom.

Az én lányom 8 és fél éves, és már éjszakára hordhat fogszabályozót,( most nyugalmi időszakban van, egy foga sem mozog) kb. egy év múlva kell pihentetnünk, amikor a többi foga is el kezd mozogni, kicserélődni.


Ne halogasd tovább, minél előbb keresd fel a fogorvost!!!

2009. febr. 4. 10:06
Köszönöm a válaszod,látom előre futnom kell pár kört a témában,Balmazújvároson lakunk,itt vittem el a fogászatra,ahol azt mondták várjunk még,amíg lecserélődnek a tejfogak.Utánanéztem a fogszabályozás.com-on,és ez nem így működik,minél hamarabb,annál jobb.Most 13 éves,nem várhatunk tovább,szerencsére nem nagyfokú esztétikai hibáról van szó.
2009. febr. 4. 09:44

Ha körzeti fogorvoshoz viszed a gyermeked, akkor ő Tb által támogatott vizsgálatokat végez. Iskolák szerint be vannak osztva, hogy ki hova tartozik.

Minimális összeget így is kell fizetni, de szerintem töredéke a magánfogorvosi áraknak!

2009. febr. 4. 08:36
Tud valaki Debrecenben tb alapú gyermek fogszabályozási dokit ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook