Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? fórum

Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
570. Beaaa2
2021. nov. 22. 09:33

Sziasztok!


Tanácsot szeretnék kérni, hátha volt már valakinek ilyen problémája. Menstruáció alatt,ami jelenleg is tart égő érzést érzek a hüvelyemben , nagyon kellemetlen,de leginkább akkor érzem erősen, amikor távozik a hüvelyemből a menstruációs "váladék". Ha volt már valakinek ilyen , lehetséges,h hüvelygomba vagy BV lenne?

569. sziszuscicus (válaszként erre: 568. - Kondygirl)
2018. szept. 19. 06:18
Sajnos nálam a húgyúti fertőzés csak járulékos tünet...A fő probléma nőgyógyászati. Már egyszer kivizsgáltattam, de most járom az urológiát újra, mert állandóan van vér a vizeletemben...Szervi okot, vesekövet, semmit nem találtak, valószínűleg ezt is nőgyógyászati okokra fogják visszavezetni.
568. kondygirl (válaszként erre: 567. - Sziszuscicus)
2018. szept. 18. 21:43

Szia, nekem a tőzegáfonya kapszula vált be. Évenente 3-4x volt húgyúti fertőzésem, a kapszula szedése mellett egyszer sem.

A másik ha érzem, hogy gond van félóránként megiszok egy pohár vizet, az elején még esetleg segít átmosni a hólyagot és azonnal veszem be a bogyót.

Urológus ajánlotta, hogy jobban vizsgáltassam ki miért ilyen gyakori, de eddig nem jutottam el odáig.

2018. szept. 18. 18:48

Sziasztok! Nem tudom, újra lehet-e éleszteni a topikot, hátha...Nekem már 3 éve vannak állandóan visszatérő gyulladásaim. Ég, csíp, mikor pisilek, a falat kaparom le, utána a legrosszabb. Idén már a 6. vagy 7. antibiotikum kúrát csinálom, most megint beteg vagyok.

Érdekelne, hogy aki kigyógyult egy ilyen ördögi körből, hogyan tette? Évek óta fennálló problémát hogyan sikerült megszüntetni, mi volt a kiváltó ok?

2014. jún. 5. 16:09
hahóóóóó ezzel a témával már senki sem foglalkozik?
2014. máj. 29. 10:12

Továbbá valaki itt írta a probis tampont is!Nos ezek sem jók semmire (saját tapasztalat),sőt mi több tampont egyáltalán nem is szabadna használni!

Egészen egyszerű ok miatt!Gondoljatok bele,ha valaminek távoznia kell a hüvelyből,azt hagyni kell távozni,és nem bedugni egy "dugóval".

Persze én is van,hogy használom,inkább nyáron,hiszen a hajszálvékony ruhákon nem szeretném ha átütne a szárnyas betét.:)

De akinek rendszeres nőgyógyászati gondja van,annak semmiképp nem ajánlott!!!

Továbbá a visszatérő vagy el sem múló hüvelyi panaszok esetén,csináltassátok meg a vércukor mérést,ez nagyon fontos adat lehet egy ilyen problémánál!

2014. máj. 29. 09:33
Nem minden hsz-t olvastam el,de nagyon együttérzek mindnyájotokkal!!Nekem is gyerekkorom óta van folyásom (fehér folyás) de nekem nem viszket,nem ég,sőt a vizsgálatok semmit nem találtak!(magánklinikákon is jártam).Majd amikor kezdtem beletörődni,rátaláltam egy akupunktúrás orvosra,aki az oldalán külön ezzel a témával foglalkozik.(el nem múló folyással).Érdekes dolgokra hívta fel a figyelmemet,amik nem kerülnek tízezrekbe vagy százezrekbe.Ha vkit érdekel,szívesen leírom a személyes tapasztalataimat!!
563. Miss Angel (válaszként erre: 562. - Kuci15)
2014. ápr. 4. 09:44

szia

én már azt mondom,minden ésszerű dolgot,amit mondanak neked ,próbálj ki,ha nem akarsz odáig jutni,mint ahova én jutottam.

nekem lesz második műtétem is ez szinte biztos,ma megyek a köv eredményemért,tavaly műtöttek,még 1 éve sincs,kezdetleges rákmegelőző állapotot állapitottak meg és ujra és ujra kimutatják most is.Műtét után az első eredményem volt jó,aztán kezdődött minden elölről..biztos vagyok benne hogy az ott dúló állandó gyulladásoknak köze van ehhez,A Doki is mondta hogy benne van a pakliban,gyerekkor óta fennálló folyamatos gyulladások,ez egy komoly rizikófaktor.

úgyhogy próbálj meg mindent és sok sikert ,remélem rendezödik előbb-utobb!

562. Kuci15 (válaszként erre: 561. - Szusi?)
2014. ápr. 4. 09:13
Sziasztok! Nekem is kb. 14- 15 éves korom óta vannak periódikusan hol gyengébb, hol erősebb panaszaim a témát illetően. Már én is mindent megpróbáltam...Viszont nem akarom feladni, mert véget akarok vetni a kínlódásnak! Nekem is mondott már olyat orvos, hogy a stressz áll a dolgok hátterében...na meg én laktóz- és gluténérzékeny is vagyok... nem könnyű...de mindenképpen tervezzük párommal a babát, na meg az egészség a legfontosabb... ezt nagyon jól tudom...nemrég rábukkantam egy olyan dologra, hogy menzesz alatt lehet alkalmazni a probiotikumos tampont...(hüvely ph miatt) kérdés az, hogy tényleg jó-e? és mivel laktózérzékeny vagyok használhatom-e? Van-e ahhoz egyáltalán valami köze?! Szerintem nincs...A teafaolaj nekem is múlasztja a tüneteket, de nem szűnteti meg... A válaszokat, ötleteket előre is köszönöm!
561. szusi?
2013. jún. 30. 19:40

Sziasztok!


Nagyon regota vannak nogyogyaszti problemaim de inkabb gombas eredetu volt regebben.Viszont most nemtudom mi van, mert nem tenyesztettek ki multkor semmit, de ha elkezdem enni az edesseget meg a feher dolgokat visszajon az a feher turos folyas.(amire tenyesztes nelkul egyertelmuen ravegjak a candidat)Ha nem eszem nincs ilyen, de van mas. Atlatszo ragados folyas amitol ugy eg a huvelyem h megorulok.Szex az kizart:S

Van esetleg vkinek vmi otlete mi lehet ez? Mert mostanaban rajottem , h sajnos nekem kell kerni a vizsgaltokat az orvostol, mert maguktol nem ajanljak fel:S Csutortokon megyek egy maganorvoshoz remelem mond vmi hasznalhatot.

koszonom

560. Cukkancs (válaszként erre: 559. - Miss Angel)
2013. máj. 15. 20:03
köszi szépen, neked is jó egészséget
559. Miss Angel (válaszként erre: 557. - Cukkancs)
2013. máj. 15. 18:03

ugyan, semmi baj,remélem,mielőbb megggyógyulsz!!!

ja,és persze sok boldogságot is! :)

2013. máj. 15. 10:27

eljutottam odáig, h nem számít mennyi időm be kerűl és mennyi pénzembe, de mostmár meggyógyulok

a kapcsolatomért, meg a jövőbeli gyerekeimért (már ha lehetnek)

557. Cukkancs (válaszként erre: 556. - Miss Angel)
2013. máj. 15. 10:24

köszi ez nagyon jó ötlet, körbe érdeklődöm, de egynelőre az Ars Medica tünik szimpatikusnak, a leszférjem azt mondta a pénz nem számít, fölleg h közeleg az esküvő, aztán jön a gyerek is. csak én mivel pánikbeteg vagyok, meg depresszíős így ez most nagyon nem hiányzot, teljesen magam alatt vagyok. de nem riadok vissza semmitől, ha végre teljes életet élhetek, mert ez így nem élet :/

köszi a segítséget, fizuig még van időm nyomozgatni

(az írás hibákért meg bocs, de alig látok, olyan rosszul vok)

556. Miss Angel (válaszként erre: 555. - Cukkancs)
2013. máj. 13. 17:03

persze,nem is igy értettem

nézd,ha vérzel,ne vedd félvállról,ha nem hoz eredményt a hatszázadik kezelés vagy a hatszázadik orvos,menni kell a hatszázegyedikhez...tudom hogy ez már irtó fárasztó 1 idő után,de a vérzés sose játék,még a folytonos folyás se vicc,mert az is mindig jelez vmit,hát még a vérzés...nem is értem miért nem vesznek kicsit komolyabban,ezt én nem értem.S

sztem ismeretségi körödben érdeklődjél nőgyógyászok felől,tudod,akit vmi bizalmasabb ismerős családtag barátnő,stb ajánl,az mindig másképp bánik vled,mit 1 vadidegen....a vérvesztséget meg a szervezet egy idő után nem tudja pótolni,szóval ez nem normális állapot.

555. Cukkancs (válaszként erre: 553. - Miss Angel)
2013. máj. 13. 16:44
meg hát nyílván nem attól félek én se h belehalok :D csak azért tényleg gyereket szeretnék, elötte megházasodni és félek h szövödményeim leehetnek, komolyabb betegség. úgyhogy mindent megteszek az egészségemért, még csak 21 vagyok, voltam már eleget kórházban, lehet többet mint más egész élete folyamán... :/ nem csak nőgyógyászati okból
554. Cukkancs (válaszként erre: 553. - Miss Angel)
2013. máj. 13. 16:41
hát ezzel nem lehet együttélni, én gyereket szeretnék és így h vérzek állandóan, meg néha görcsölök is így nem biztos, h menne... ha a fizetős orvos nem hoz gyógyulást nem tudom mit csinálok :S
553. Miss Angel (válaszként erre: 552. - Cukkancs)
2013. máj. 13. 14:35
dehogyis,sőt,most műtötttek,mert már lassan egy éve rossz volt a rákszűrés eredményem,méhnyakrák megelőző állapotot mutatott állandóan,húztuk ameddig lehetett,aztán mondta a doki,irány a műtő,minél előbb.Azt mondta,ne nagyon csodálkozzak,hogy így alakult,ha gyerekkorom óta nőgyógyászati gyulladásom van folyamatosan,am vártam,h előbb utobb lesz vmi ......ez van már mindegy,belehalni nem fogok,de roppantmód idegel,hogy ápr 19edike,ill a műtét óta folyamatsoan vérzek,vissszajárok kontrollra hetente..am ne várj mást,nekem is volt tinikoromban egy dokim,aki azt mondta,majdnem szó szerint,mit pattogok,ez nem halálos betegség,élni kell vele é ksz.Hát persze,nem az csak megkeseríti az ember amugy is keserves életét,legyen má több eggyel....bírom az ilyen hozzááállást:S
552. Cukkancs (válaszként erre: 550. - Miss Angel)
2013. máj. 13. 13:30

megoldódott a problémád?

én egy éve küzködöm, engem állandóan hüvelygyulladással kezelnek, de nem múlik el, szóval nyilván nem ez a bajom, csak felírják rá a gyógyszereket mindig aztán mehetek utamra :/ mostmár nagyon elegem van, h állandóan vérzem és leszarják!

551. Cukkancs (válaszként erre: 550. - Miss Angel)
2013. máj. 13. 13:24
egyetértek, úgyhogy inkább én is orvoshoz mek :D bár eddig egyik se tudott meggyógyítani, nagyon hanyagok
550. Miss Angel (válaszként erre: 549. - E32d76b828)
2013. febr. 10. 11:21

Megvonni a stresszt????? a mai világban???

ez teljességgel lehetetlen,gondolom, ezt te is érzed.....az embernek az egész élete egy hatalmas stressz manapság,ezt nem lehet csak úgy hipp-hopp kizárni!

2013. febr. 5. 20:12
vedd elő az eszedet mert mint mindennek oka vagyon...keress rá és gyógyítsd meg magad...orvos nélkül elsőként vondd meg magadtól a stresszt!sígytovább javulást
2013. febr. 5. 15:01

Sajnos nincs tapasztalatom, de leírom amit hallottam.


Úgy tudom, ilyenkor segít, ha csak pamut fehérneműt hordasz és mosás után jól kivasalod (gondolom gőzzel). Hirtelen ez jutott eszembe abból, amit tudok. Nem tudom mennyit segíthet, talán semmit, de akinek ilyen problémája van, az szerintem mindent kipróbálna és hátha... :-) Talán ha másnak nem, kiegészítő megoldásnak jó. :-)

2013. febr. 4. 14:30
Hosszú ideig küzdöttem folyással, és számos kivizsgáláson vettem részt. Próbáltam a canestent és mindenféle intim mosakodót de nem segített semmi. Pár hete az egyik barátnőm ajánlotta a vagilact-ot és nekem bevált, elmúlt a folyás és a viszketés is.
546. Miss Angel (válaszként erre: 545. - Tt29)
2012. ápr. 23. 15:51
köszi,nagyon remélem:)
545. tt29 (válaszként erre: 544. - Miss Angel)
2012. ápr. 23. 15:12
Ha jól emlékszem, nekem is 3 hónap volt. Nyugi, minden rendben lesz :)
544. Miss Angel (válaszként erre: 543. - Tt29)
2012. ápr. 23. 13:18

de jó lenne,istenem....

arra vissza tudsz emlékezni,hogy a két vizsgálat között mennyi idö telt el,hány hónap múlva kellett visszamenned a másodikra?

nekem 3 hónap múlva kell,van akinek meg 6....ezt nem értem...bár gondolom a kapott eredmény függvénye....

543. tt29 (válaszként erre: 541. - Miss Angel)
2012. ápr. 23. 13:11
Én is szeretnék majd egyszer szülni...ez nem fogja befolyásolni...legalábbis sztem. Lehet rosszul írtam: szóval 2x egymás után lett p3as a citológia, de csak egyszer műtöttek. Ez 6 éve volt. Azóta rendbe vok. Ezen nem szabad ennyit filózni. Ha sikerült a műtét, és kb. 2 évig visszajársz rendesen a rákszűrésre, sztem nem lesz semmi gond!
542. Miss Angel (válaszként erre: 539. - Ágio8405)
2012. ápr. 23. 13:07
sajnálom a bnődet:((
541. Miss Angel (válaszként erre: 540. - Tt29)
2012. ápr. 23. 13:06

köszönöm a tanácsodat,szép mindenesetre....akkor kínlódhatok lehet egy életen át,mert várhatom mikor jön ismét elő,stb....pf

sajna mostohaanyámnak ugyanez a diagnózisa volt évekkel ezelőtt,kétszer kellett műteni.azóta nem lett rossz eredménye egyszer sem de flyamatosan járnia kell vissza,meg ha azt nézzük,ő már nem fog szülni,én meg ha szeretnék akkor mi van,

ááá elvok keseredve:(((((((((((((

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook