Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kiváltsam a hitelemet vagy ne? Érdemes? fórum

Kiváltsam a hitelemet vagy ne? Érdemes? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 3. 19:05
Ha helyedbe lennék, még várnék vele!!
2009. febr. 4. 03:59
én nem tenném..de persze én gondolom így.:(
4. Meruru (válaszként erre: 2. - Nikcsike)
2009. febr. 3. 22:46
Mostani helyzetben jó lenne tudni, milyen alapú a hiteled, bár gondolom CHF. Az a baj, hogy az árfolyam miatt most valószínűleg nőtt a tőketartozásod is (sokan jártak úgy, hogy több most a tőketartozásuk, mint amennyit felvettek összesen). De nem kell megijedni, okosok szerint fél, max 1 éven belül visszaáll a pénzügyi helyzet legalább egy "majdnem normális" szintre, akkor a chf hitelek törlesztője is visszamegy. Ki kell várni azt az időt, most semmiképp nem ajánlanám másik hitel felvételét, mert nagyot buknál rajta. Kérj a bankodtól fizetési könnyítést, ha tudsz szerintem.
2009. febr. 3. 22:43
A mostani válság miatt, és az árfolyam alakulása alapján, nem érdemes most kiváltani! Legalábbis szerintem!
2009. febr. 3. 22:41
Nekem van egy 2,2milliós szabad felhasználású hitelem az otp-nél. Igazából tanácstalan vagyok! Mivel a törlesztőm 39-ről 57000-re emelkedett. Nem tudom hogy máshol, esetleg más hitellel kevesebb lenne e. Egyáltalán ha számolunk a költségekkel akkor érdemes kiváltani a hitelemet???
2009. febr. 3. 22:39
Hitelkiváltsak vagy ne? Érdemes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook