Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 10 év (vagy annál több évnyi) korkülönbség a kapcsolatban fórum

10 év (vagy annál több évnyi) korkülönbség a kapcsolatban (beszélgetős fórum)


24. 04e95f637a (válaszként erre: 22. - Anyatigris972)
2010. febr. 20. 11:15
Velem is történt már meg hasonló!Az enyémről senki nem tud,a mai napig sem!Remélem SOHA az életben nem derül ki,mert isten bizony a nyakamat elvágnák!Ha nem,én lőném fejbe magam! :(((
2010. febr. 20. 11:05

Ez elég durva sztori. Sajnos szerintem nem tehetsz semmit. Az én anyám is nagyon prűd, pedig én már felnőtt nő vagyok, mégis titkolnom kell a pasijaimat.


16 évessel alapból nem kéne egy ilyen embernek próbálkoznia. A tesóm is annyi és még gyerek. Igazából én csak a pasit tudom kritizálni, tőle nem fair. Nagyon nem. Szerintem hagynod kell őket, nem tehetsz semmit. És ha majd a lányod sírni fog ne mondd neki, hogy "én megmondtam" csak légy vele, hogy átsegítsd az időszakon. Egyszer úgyis többet akar majd a romantikus éjszakáknál - ha tényleg szereti - és mivel nem fogja megkapni, ez így nem fog a végletekig menni. Kíváncsi leszek hogy alakul a dolog.


Azóta történt valami?

22. Anyatigris972 (válaszként erre: 21. - Ancs-i)
2009. dec. 13. 23:50

Sziasztok


40 éves leszek, és van egy lányom, Hivjuk Ancsynak

16 éves volt akkor. Soha nem voltam se prüd se maradi. Az egyik barátnőm a munkahelyemen

egyszer mutogatott mindnkiek egy uj parfümöt, amit a párjától

kapott ajándékba. Mondom neki pont ilyen van a lányom polcán..

Mire a válasz ez egy közel XXXXX ezer forintos parfüm mondjuk úgy

durván hiányozna vagy durván feldobná a havi kajapénzt.

Nem tünt fel vagy nem is törödtem vele a lányom néha kapott 1-1

levelet a postán gyakran űl az msn előtt és nem túl gyakran kb 3 hetente el

jár bulizi. Én meg örültem is de milyen jó leány nem csapodár nem sokat jár el

Ilyenkor azt mondja a barátnőjénél alszik. De a parfüm betette

a bogarat nyomozni kezdtem... kér néha pénzt de nem sokat.

Én meg nem vettem észre semmit az Ipod ami a fülében lóg félszáz ezer

a parfüm szintén.... Kért telefonra 10 -15 ezret a párommal szó szerint

ki nyögtük a hónapot. Nem panaszkodás kocsi lakás életvitel kölcsönök rezsi és mellé

2 gyerek.Szóval a telefonja annyival letudtam az enyémnél komolyabb szintén egy majd 100e

ft-os modell. Rosszul lettemés mindenre gondoltam hogy talán kurvának állt mert mi nem

tudjuk azt elő teremteni amire igénye van.

Örjöngtem és kutattam a szekrényében találtam egy füzöt.. én még csak nem is fogtam ilyet

a kezemben .. net ellenőrzés 30 000Ft és egyre jobban kész lettem.

Akkor megtaláltam a leveleit sok a postán jött ismerősek sok meg csak boritékba téve szépen rendezve

összrakva. Bele olvastam. Az irás és a levelek egyértelműen egy fiútól Hívjuk Attilának

Olvasgatni kezdtem, a lányomnak irt leveleket az elsőtől az utolsóig. Az első valahogy úgy kezdődőtt te

bolond vagy. Ezt nem szabad ha akarod akkor sem ilyet még csak leirnod sem szabad.

Aztán a levelek szépen áttmentek szerelmes levelekbe.. versek amiket hozzá írt. És olyan

levelek amiből azt éreztem ez egy komoly fiú nem egy átlag 16 éves.

Vártam a napot hogy ujra menjen Bulizni a párom szerint betegség hogy utánna mentem... követtem tudtam hogy hol áll meg a

busz hol száll majd le messziről figyeltem a megállót és mint egy örült mentem kocsival a következöig hogy

követhessem.

Leszált és én követtem sétált de közel sem arra felé ahol a diszkók vannak hanem egy csendes kis utcákkal teli rész felé.

és akkor megláttam hogy oda sétál egy fiúhoz és a nyakába ugrik csókólja. közelebb léptem és elhültem.

A pasit ismerem a barátnőmnek is volt a fiúja régen 18 évvel idősebb a lányomnál. Ismerik sokan a munkája is

olyan hogy sok ember tiszteli. Családja gyerekei vannak.

le kellett ülnöm oda a járdára remegtem. Láttam hogy elindulnak kéz a kézben és befordulnak a közeli sarkon

elöntötte a vér az agyam és rohanni kezdtem utánnuk hogy orditani fogok a lányomat haza rángatom és láncra verem.

A pasinak meg szétbaszom a családját

elértem a kis utcáig és láttam a lányomat ahogy Attila egy keritésen ült lányom pedig csókólgatta az arcát simogatta

majd a kezét csókólgatta a kezeit és a férfi karjaiba vetette magát. Láttam éreztem tudtam szerelmes.

nem tudtam oda menni messziről néztem őket.. majd követtem ahogy elsétáltak majd be mentek egy jónevű szállodába.

Nem valami koszos lebuj tényleg jó hely. ha jól tudom 4 csillagos vagy három. Ott áltam és sirtam.

vártam órákon átt a hüvösben de tudtam hiába igy haza mentem.

Másnap haza jött délelőtt kérdeztem milyen volt a buli? Jó. és ment a szobájába.

Amikor egyedül maradtunk meg kérdőre vontam kiabálni kezdtem vele. Hogy ezt nem teheti miért hagyja hogy ezt

csinálja vele egy nős pasi? A lányom meg velem hogy én nem tehetem milyen jogon avatkozom az életébe milyen

jogon kémkedek utánna. Nagyon csúnya dolgokat vágtunk egymás fejéhez a végén valami hasonlót mondtam hogy ha

neki nincs bátorsága megteszem én hogy beszélek a feleségével hogy a lányomat használja kurvájának és hogy kikezdett a lányommal.

Erre megkaptam hogy neki van a legszemetebb anyja az egész világon basszam csak tönkre az életét egész eddig

csak azt tettem. Meg hogy ő nem a kurvája Ő szereti szerelmes Attilába, és ha egyszer is lettem volna szerelmes tudnám mit érez,

meg hogy nem Attila kezdett ki vele hanem a lányom kezdett ki Attilával. Majd fogta magát és öltözni kezdett.

Orditottam hogy nem mehet el hozzá ő meg csak sirt és öltözött annyit mondott akadájozd meg.

Majd fogta a telefonját és telefonált, Azt mondta mindennek vége anyu megtudta és el akarja mondani az asszonynak.

Majd ment el kiabáltam hogy nem mehet el nem lehet egy nős pasi kurvája. Erre meg vissza kiabált hogy

akkor épp akora kurva vagyok mint az anyám akinek a szűzeségét a szomszéd vette el.

Hidegzuhany... soha senki nem tudta senki csak az anyám. 9 évvel volt nálam idősebb és csupán 2 alkalom volt

nem szerelem kiváncsiság vágy, és egy buta lány butasága hogy belementem.

Becsapta az ajtót és elment

szinte azonnal csörgött a telefonom... Anyám

azt mondta beszélni akar velem azonnal addig semmit ne csináljak.

Tudta mindvégig tudott az egészről. Beszélgettünk én sirtam és azt mondta tudja mit érzek ő is sirt mikor

odaadtam a szüzességem a szomszédnak.

Majd Felhivta a lányomat h jöjjön haza. Kisirt szemekkel egy pár perc alatt otthon volt és anyám nyakában sirt hogy most mi lesz

hogy nem tehetem tönkre őket. Anyám meg megigérte neki hogy nem fogom.

Sokáig nem beszéltünk a lányommal hetekig... került engem.

Tudtam ez nem lesz jó igy egyszer megtörtem a jeget, szereted? kérdeztem. Majd beszélni kezdett hogy jobban az

életénél is szereti, szivből szereti, és ő is szerelmet kap tőle....

de mivel családja van gyerekei nekik csak ennyi jut néhány éjszaka. Hogy a saját korabeli fiúktól

nem kapja meg azt amit tőle figyelmességet szerelmet gyengédséget.

Sirtunk és megesketett hogy soha nem árulom el a titkukat a feleségének.

Olyan nehéz volt az után a következő hétvégén elengedni "Buliba"

De lassan beletörödöm... szereti látom rajta. És én nem tehetek semmit ha azt akarom hogy a lányom a lányom maradjon

18 év már 18 éves Ancsa Attila 36. Biztam reméltem szerelmes lesz másba keres más fiút.

De neki nem kell más és azt mondta egyszer ő nem állitja válaszút elé sőt megmondta Attinak ha el akarná hagyni

a családját vagy el akarna válni azonnal elhagyná. Attilának meg szerintem ez igy tökéletes család gyerekek

és egy fiatal szerető aki teljesen fülig szerelmes belé és semmit de semmit nem vár el tőle.

Én meg szenvedek minden hétvégén ha buliba megy. Nem tudom eldőnteni hogy ez igy jó vagy ha tennék valamit

az lenne e jó szétmennének de elveszteném a lányomat.

Egyik se jó de az biztos ahogy láttam öket ahogy ölelte és ahogy a lányom csókólta..... én csak szeretnék

40 évesen a mindenki által irigyelt mintaházasságomban egyszer úgy kapni csókót.

tudom nem jó igy de nem tudok mit tenni. Lassan beletörödök és bele örülök abba a lányom miatta fog egyedül maradni.

Mert mást nem keres mással nem beszél mással nem akar buliba menni csak vele.

Én meg nézem ahogy a legszebb éveit egy nős gyerekes pasinak adja.

egyrészt beleörülök, másrészt meg tudom hogy szerelmesek. Mindketten.

Félek soha nem lesz vége ennek a kapcsolatnak...

18 év korkülönbség egy nős pasival. Anyaként rémálom, nőként irigylem azokért a napokért mikor szerelmet kap tőle.

Szerintetek valaha lehet hogy el hagyja és normális korabeli fiút keres és rendes kapcsolata lesz?

Mi vonzza ennyire egy közel 20 évvel idősebb pasihoz.

21. ancs-i
2009. nov. 3. 12:59

Nem a fizikai életkor, a szellemi, az érzelmi számít, bár azért.. szerintem az idő nyomot hagy az emberen, még ha későn érő is.

De ha úgy érzitek, hogy jók vagytok együtt, akkor hajrá :)

2009. szept. 5. 02:31

Az en ferjem 11 evvel volt idosebb nalam, semmi gond nem volt. Szuletett 4 gyonyoru gyerekunk. Sajnos az infarktusa kozbe szolt,a csaladi eletunknek.A kor nem szamit egy kapcsolatban.

Peldaul, itt van egy szomszed hazaspar, a ferfi, 50 eves lehet, a felesege,kozel a 80-hoz, de szepen megvannak.

2009. márc. 18. 15:30

10 év?

ha két ember szereti egymást, az idő kérdése?

20 éve szeretjük egymást a szerelmemmel, ő most 53, én 43. Mond ez valamit?

2009. márc. 18. 14:38
nekem küldöldi és 17 év ....tudom sok,de nem érdekel...
17. dórika152 (válaszként erre: 1. - 0804d3c482)
2009. márc. 12. 18:37

Szia! biztos vagyok benne, hogy lehet ebből valami,mert én is egy 11 évvel idősebb fiúval élek együtt. de ha szeretnéd, akkor tudok is neked ebben segíteni, hogy egy pár legyetek! nyugodtan írj az e-mail címemre: dorika152@freemail.hu


Köszi


Dóri

2009. febr. 4. 15:50

Szia!


Köztünk is 10 év van,(ő 33 én 23)nagyon jól megvagyunk.Szüleim közt 9 év van, és már több mint 30 év boldog házasság van mögöttük.A bnőm szülei közt meg 14 na és?

15. Szilva88 (válaszként erre: 1. - 0804d3c482)
2009. febr. 4. 15:28

Szia!

Párom és köztem 10év van,és remekül megértjük egymást,és nem csak simán jó a kapcsolatunk,annál sokkal jobb.

2009. febr. 3. 20:05

Szerintem ez egyéntől függ, ha mindketten olyan tipusok vagytok hogy illetek egymáshoz, akkor nem számit a korkülönbség, mert lehet hogy egy fiatalabb lány érettebb a koránál és a saját korosztályu pasikkal nem érzi jol magát, csak az érettebbekkel.

Szerintem ezt mindenkinek saját magának kell érezni, hogy mennyire illik össze a párjával.

13. nMucus (válaszként erre: 12. - Diegóóó)
2009. febr. 3. 20:03

Hát igen, sajnos ilyenek... :(

De azóta már okosabb lettem, és nem is kezdek ilyen pasikkal... Mára már átestem a másik végletbe, ugyanis ma már általában az 1-2 évvel fiatalabbak szoktak megtetszeni... :D

12. diegóóó (válaszként erre: 9. - NMucus)
2009. febr. 3. 19:56
Lehet általánosítok...sőt...szóval előre is tisztelet a kivételnek,de szerintem nagyon sokszor ez a baj.Mert egy 30 évesnek már nem ott kellene tartania mint egy 17 évesnek.És általában ezek a férfiak ilyenek mint amit leírtál.Még egyszer tisztelet a kivételnek!!!
2009. febr. 3. 19:55
Köztem és a párom közt is 10 év van, ő 80-ban én meg 89-ben születtem, 14 éves voltam mikor össze jöttem vele és már öt éve együtt vagyunk. Most született meg a kislányunk. És soha sem veszekedtünk. Attól függ hogy áll ő is a dolgokhoz!!
2009. febr. 3. 19:55

Szia!


Szerintem ebben a korban még nagyon számít. Én 18 éves voltam, az akkori párom 31. 3 hónapig tartott, és összetörte a szívem, de nem működött a dolog. Neki a munka, nekem a suli. Ő sose értette meg pl nekem minek tanulni.

Nem vett komolyan a baráti köre se, se a család.

2009. febr. 3. 19:53
Én 17 évesen jöttem össze egy nálam 9,5 évvel idősebb pasival... És nálunk nem a korkülönbség volt a szakító ok... Sokkal inkább az életvitele, az, h 26-27 évesen se volt még elég érett... Állandóan csak ígérgetett, arra nem volt ideje, h velem találkozzon... És persze az alkohol... Na de a lényeg: a 10 év korkülönbség (bizonyos kor után) nem számít! :)
8. k.tünde78 (válaszként erre: 7. - Diegóóó)
2009. febr. 3. 19:47

nekem is hasonlóa véleményem.

nálunk a párom 65-ös én 78-as 6 éve vagyunk együtt,nagy csatáink vannak-bár ez a heves vérmérsékletünk miatt van.

szóval 6-8 év múlva már nem lenne gond,ha komolylány vagy akkor viszont most sem

2009. febr. 3. 19:40
Én úgy gondolom hogy bizonyos kor után nem gond már 10 év korkülönbség sem.De sztem a 18 és a 30 az nem működik.Teljesen más szakaszában vagytok az életeteknek!De ez csak az én véleményem!Működjön azt kívánom!
2009. febr. 3. 19:32

Az én párom is 9,5 évvel idősebb nálam. Különösebb gondot nem okoz, várhatóan a későbbiekbennem fog egy fiatalabbért dobni. :DD


De sztem beállítottság kérdése...

5. 0804d3c482 (válaszként erre: 3. - Diegóóó)
2009. febr. 3. 19:32
18..ő pedig 30körül..őőőőő...
4. Imo
2009. febr. 3. 19:29

az én párom 10 évvel idősebb nálam (Ő 68-as én 78-as születésű vagyok)több mint 7 éve vagyunk együtt, van egy 2 éves fiam és most várom a másodikat gyerkőcöt.

Úgyhogy nem foglalkozz a korkülönbséggel:)))

3. diegóóó (válaszként erre: 1. - 0804d3c482)
2009. febr. 3. 19:29
Hány éves vagy?
2009. febr. 3. 19:27
Korkülönbségre gondolsz? :p
2009. febr. 3. 19:25
nekem egy olyan srác tetszik, aki 11 évvel idősebb nálam..gondoljátok, hogy lehet ebből jó kapcsolat?? nektek volt már ilyen?? örülnék ha megosztanátok a tapasztalataitokat, véleményeteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook