Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rákos gyermek a családban fórum

Rákos gyermek a családban (beszélgetős fórum)

2013. márc. 1. 13:32

Sziasztok ide is felrakom hat ha valakinek segit ....

Sziasztok.Rogtn belevagok a kozepebe .Nemreg olvastam ki 1 konyv kotetet.Mikor letettem az utolso 9 konyvet is az az erzesem tamadt hogy midenkinek tudnia kell mit Anasztazia mond a betegsegekrol .Lehet hogy van tobb gyogymod is a betegsegek megelozesere vagy gyogyulasara o egyszeruen elmondja mit lehet ellene tenni .

Eloszor is kell 1 kis terulet ahol elultethetunk 1 fat vagy magocskat .mindenki segitseg nelkul maga csinalja meg .Ha magrol van szo - Amagot magokat melyek nincsenek eloaztatva tartsuk a nyelvunk alat 9 percig aztan 30 masodpercig a 2 tenyerunk kozot .Fontos hogy mezitlab ajjunk a telkunk teruleten hol a magocskat elultessuk .Ezutan leheljunk a magokra es tarjuk szet tellyessen a tenyerunket .Sajat kezunkel assunk ki 1 jukat vagy lyukakat es kopjunk a jukba .Majd helyezzuk a magokat a jukba es takarjuk be a kezunkel ,tapossuk meg a labunkal .Fontos hogy 3 napig ne ontozzuk meg .3 nap utan mossuk meg a labunkat csalanos vizbe es ezzel ontozzuk meg a magocskakat .parszor vagy 1 szer menyunk ki a termeshez es legalab 1 szer erintsuk meg .Ha beeret a termes akkor leszedes utan 3 napon belul fogyasszuk ell.Ha farol van szo akkor ugyan igy kel eljarni .A kezunkel kiasni a lyukat labunkal megtaposni a lyuk belsejet ,belekopni a lyukba es belehelyezni a fat ,betakarni kezunkel es megtaposni mezitlab .Ha valakinek barmilyen kerdese van nyugodtan irjon a e-mail cimemre ---- maryann22@azet.sk

Mindenkinek sok sok sok egeszseget kivanok .

20. 115c013715 (válaszként erre: 19. - Szabina1984)
2009. febr. 3. 20:31
Hát ez egy kemoterápiás szer, ami elvileg a kiújulást akadályozza meg. Olyan tabletta kb. mint az Algopyrin.
2009. febr. 3. 20:23
de milyen orvossagot szed? hogy a babara karos lehet?
2009. febr. 3. 20:22
el tudom kepzelni, az orvossagokkal, vagyis etrendkiegeszitokkel eleinte nekunk is gondok voltak. szornyu volt beadni neki. de most mar annyira megszokta, hogy eszre sem veszi.ugyan ugy a taplalkozas is, amit en lehet meg sem ennek, neki semmi. a kis draga
17. 115c013715 (válaszként erre: 12. - Szabina1984)
2009. febr. 3. 20:18
Ez furcsa, de mi egyáltalán nem féltünk. Én kizártnak tartom, hogy ennek a babának bármi baja legyen. Most sem vagyok aggódós, pedig az első babánál az voltam, amúgy lehet, hogy éppen az volt a baj. Ráadásul a kisbéka most egy olyan daganatellenes szert szed ami bizonyítottan magzatkárosító hatású, terhesek nem adagolhatják. A férjem adja minden nap neki, általában krémtúróba keverve, képzelheted kenik jobbra balra. Na eleinte ez zavart, most már abszolút nem. Ugysem tudjuk elkerülni, kiválasztódik a nyálában, pisiben, mindenütt ott van. Csak ugye nem mindegy a koncentráció, nem hiszem, hogy így problémát okoz.
2009. febr. 3. 20:17
hát, ezt én sem tudom, hogy miert kell befekudni, miert nem tudják a kivizsgalásokat egy nap megcsináli.es mi volt a kicsivel?
15. 115c013715 (válaszként erre: 9. - Szabina1984)
2009. febr. 3. 19:44
Mi Pesten a SOTE II. sz. Gyerekklinikán voltunk, most már mi is csak kontrollra járunk, MR 3 havonta. Miért kell befeküdni ct miatt? Mi terveztük a babát.
2009. febr. 3. 19:44

egy felnott megirigyelne. epp most beszeltuk meg a holnapi kivizsgalasokat, hogy ne kelljen altatni ot. ct lessz, de a draga annyira felnottesen veszi mar, mintha furodni mennenk. pakol, fozocskezett velem egesz nap.

fel evente vannak nagyobb kivizsgalasok, olyankor be kell fekudni mindig. de mivel most babat varok, az anyosom megy vele, az en szivem meg majd meg szakad.

13. 318512f90e (válaszként erre: 7. - Szabina1984)
2009. febr. 3. 19:41

kisfiad már gondolom úgy megy a kórházba mintha "hazamenne"...szomorú!


hogy viseli??? hogy reagál, mikor mondod neki, hogy újra be kell feküdni kivizsgálásra?

2009. febr. 3. 19:39
mert gondolom felelem azert volt, legalabb is nalunk igen.
2009. febr. 3. 19:39
es a babat terveztetek?
2009. febr. 3. 19:38
szuper, akkor gratula, nagyon
2009. febr. 3. 19:37

sajnálom, és szornyu meg csak belegondolni is, hogy hány pici gyerek esik ebbe a betegségbe. Mi Pozsonyban fekudtunk egy evet, 1,5 eve otthon vagyunk, kivizsgalasokra jarunk. holnap is be kell fekudnunk, ct.

veletek mi volt? hol fekudtetek? olyan fura errol igy irni

8. 115c013715 (válaszként erre: 6. - 115c013715)
2009. febr. 3. 19:35
Ja és én is babás vagyok,9. hét és szintén ramatyul.
2009. febr. 3. 19:34
Aranyosak vagytok, de nem azért írtam, messze áljon tolem, hogy sajnáltassam magam. csak tudom, mi ez, és sokan nem szívesen, vagy inkább nem akarnak beszélni rola.
2009. febr. 3. 19:34
Szia, mi nyáron fejeztük be a kemot. Most 19 hónapos rosszcsont béka. Szívás az egész. Te nagyon fiatal vagy, el sem tudom képzelni én mit csináltam volna ha ennyi idős koromban történik ez velünk. Hol kezelődtetek?
2009. febr. 3. 19:33

tényleg nagy szerencsétek volt...jó, hogy időbe észrevették! a legtöbb fiúnál gond a fütyitéma...

jó egészséget kívánok piciny gyermekednek, és vigyázzatok nagyon rá!

Good look!

2009. febr. 3. 19:32

Más fórumokra,mindenki olyan gyorsan ír.

De ide senki nem mer.

Örülünk,hogy hála Istennek,nekünk nincs ilyen terhünk,és közben benneteket mérhetetlenül sajnálunk.

Szerintem nyugodtan beszélhetek mások nevében is.

Én sem tudok mit írni neked,csak azt,hogy gratulálok a pocaklakóhoz és JÓ EGÉSZSÉGET a szép kisfiadnak !!!! :)))

Minden jót nektek !!!

2009. febr. 3. 19:30
Hát, mondhatom, nagy szerencsénk volt, mivel csak egy egyszeru kivizsgálásra mentünk, a fütyije kicsit le volt nőve, csináltak neki ultrahangot, amikor is egy 1O cmes daganatot talaltak a hereje mellett. de semmi tunetunk nem volt, es most hálát adok istennek, hogy jól van, és velünk.
2009. febr. 3. 19:26

ez szörnyű...nagyon sajnálom!


hogy derült ki?

2009. febr. 3. 19:17
Sziasztok, van egy 4,5 éves kisfiam, akinel 2006 szeptemberében izomzatrákot diagnosztizáltak. Ezt két műtét, és egyéves kemoterápias kezelés követte. Most 1,5 éve tünetmentesek vagyunk, és harcolunk érte, hogy így is maradjon. Ezt a forumot most azért nyitottam, mert biztosan vannak így többen is, és néha talán jó esik róla egy kicsit beszélni, megosztani a tapasztalatokat, fájdalmat, mert ez az alattomos betegség sajnos nem válogat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook