Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Autószerelőt keresek Budapesten, aki nem vágja át az ügyfeleket, megbízható. Tud valaki segíteni? fórum

Autószerelőt keresek Budapesten, aki nem vágja át az ügyfeleket, megbízható. Tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)

3. Regin_a (válaszként erre: 2. - Clutaryha)
2016. júl. 8. 21:14

+bízható vagy nem, de beszerelik, mert egyszerű a bekötése

Roland Roxána Kft.

Cím: Budapest, Katona József u., 8, 1136

Telefon:(1) 340 4824


Vagy egy kis műhely

Lengyel Autóvillamosság

Bp.XIII.ker.Alig u. 10

(1) 350 3236

2016. júl. 8. 17:01

Én is autószerelőt keresek, aki villamossági munkát is el tud végezni. Egész Budapest területén, de még Pest megye is szóba jöhet.

Ezt szeretném beszereltetni 2011-as Ford Focusba.

[link]

Tud valaki segíteni?

2009. febr. 3. 19:16
Remélem jó helyen indítom a keresést! Autószerelőt keresek. Van egy 2001-es Daewoo Matizom (tudom nem egy szuper divatos autó, de én imádom), valószínűleg az ékszíjat kellene lecserélni, mert mostanában elég sokat csikorog, főleg esős időben. Olyan autószerelőt keresek, aki nem vágja át a "szőke" nőket sem, és az árai is a normál értékhez vannak közelebb mint a csillagos éghez:) Sajnos én teljesen analfabéta vagyok az autókhoz. Vidéken ahol laktam ott volt egy aranyos bácsika, meg a fia akik szívüket lelküket beleadták, hogy az autó megjavuljon, de nekem nagyon messze van. Budapest és környékiek segítsetek!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook