Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miert nem esek teherbe? fórum

Miert nem esek teherbe? (beszélgetős fórum)


1 2
54. Fabi
2009. jún. 19. 15:57

Sziasztok!


Meg minidg semmi hirem sincs:(

MAjusban elmentunk a parommal az OGYEI-be. Spermavizsgalat: minden rendben.

Van peteeresem is, minden honapban szepen felmegy a hom, de aztan megjon.A kovetkezo ciklusban vesznek vert es megnezik a hormonjaimat. Most ennyi.

53. Annamari7 (válaszként erre: 52. - Monita8207)
2009. jún. 17. 22:15

Szia!

Nagyon aranyos vagy, hogy drukkoltál, de sajna nem jött össze. Ma egyik pillanatról a másikra megjött, már ha ezt annak lehet nevezni. (erős barna folyás) 2 nappal előbb jelentkezett, pedig nem vártam :( Kicsit be is fordultam. Mindenesetre holnap még megmérem a hőmet. Igazából nem értem ezt a sok állandó hányingert, kajaundort. Imádom a csokit minden mennyiségben, de most épp ránézni se tudok..Remélem nektek összejön a babó!

52. monita8207 (válaszként erre: 51. - Annamari7)
2009. jún. 17. 13:36

A hőd nagyon jó ha ennyi marad. Meg ha már vannak tünetek is, akkor lehetséges, hogy a babó miatt!! :) Én nagyon drukkolok!!


Mi is próbálkozunk, nekem kedden kell megjönnie (ill. nem kéne megjönnie) :)Mi pont akkor voltunk együtt amikor peteérésem volt, ill. előtte is, és kétnaponta. Állítólag az a jó, ha nem minden nap vagytok együtt, hanem kétnaponta. Én tegnap már éreztem hányingert, émelygést. Én nagyon szeretném ha babó lenne a dologban vagyis a pocinkban! Drukkolok!!!

2009. jún. 17. 09:25

Sziasztok!

Mi még "csak" 4 hónapja próbálkozunk babával, eddig persze eredménytelenül. Pedig már nagyon reménykedtem. Egész hónapban többször is fájtak a melleim, szúrt a jobb oldali petefészkem, émelygés, hányinger, rossz közérzet, és mérhetetlen fáradékonyság. Az utolsó 3 hétben mértem csak a hőmet, egy hét után 36, 1-2-ről megemelkedett 36, 5-7-re. Szombaton kellene megjönnie. Eddig a hőm még nem esett vissza, viszont a folyásom már véres, úgymond pecsételős vérzésem van. Hát, azért még reménykedem.

50. monita026 (válaszként erre: 49. - F3454b066e)
2009. jún. 8. 09:09

Szia wwwww!


Az átjárhatósági vizsgálatot az hogy végzik? Tudsz róla valamit? Sajnos párommal mi is próbálkozunk egy ideje, de eddig még sajnos semmit! :( Lehet, hogy az átjárhatósági vizsgálatot nekem is meg kell csinálni! De ezt rábízom a dokimra! Nem olyan régen (4 hónapja ) voltam rákszűrésen, ott megkérdeztem a dokimat, hogy szerinte teherbe eshetek-e, mert elmondtam neki, hogy egy ideje próbálkozunk és eddig eredménytelenül! Azt mondta, hogy ő semmi olyat nem lát, ami miatt nem eshetnék teherbe. Na de viszont, azt nem látja, hogy átjárhatók-e a petevezetékeim! Úgyhogy ezt amit mondtam semmisnek veszem, mert ő ezt nem látja, és lehet, hogy ez a baj. De ez majd a vizsgálat során kiderül! Szorítok Neked, hogy minden rendben legyen, és hogy hamarosan összejöjjön a baba!! :)

49. f3454b066e (válaszként erre: 40. - F3454b066e)
2009. máj. 27. 14:15

nem amit szedtél nem okoz meddőséget!ettől nemkell tartanod!

én uj dokihoz járok.Nagyon jó doki mert 1 hónap alatt 5 vizsgálatot csinál meg. nagyon aktiv . aztmondta mindent sorjában de gyorsan hogy nekelljen elvesztegetni időt!először rákszürés, közben vérvétel a 13. napon ésd utánna a ciklus 3. napján. majd spermavizsgálat ha ezjó akkor átjárhatósági. na most minden megvan csak az átjárhatósági nincs . férjem rerdményei is rendben. mikor én kezdtem első dokimnél megfogadtam én nem fogom elpazarolni isőm 1 dokira sem 1 évnél tovább egyikhez sem járok tovább. ne ragadj le egy dokinál több szem többet lát!

2009. ápr. 29. 08:17

Sziasztok!

Nekem is rendszertelen volt a ciklusom, volt hogy cisztám is volt.Sokat jártam így orvoshoz.Ugye peteérésem sem volt.Na persze a férjemet is kivizsgálták, de nála minden rendben volt.Megfigyelték a ciklusomat, a hormonszintemet.Kaptam én is clostilbegytet, de 3 szori próbálkozásra sem történt semmi.Kiderült hogy az egyik petevezetékem zárt, nem lehetett átnyomni sem, a másik rosszul nőtt.Teljesen elkeseredtem.A dokim javaslatára szedtem mégegyszer egy adag clostit, abbahagytam semmi, pedig tüszőrepesztő szurit is kaptam.Az orvosom javasolta, hogy hagyjam abba a hőmérőzést, ne figyeljek semmit, csak éljük az életünket.Feladtam hogy legyen babánk.Ebben a hónapban nem figyeltünk arra sem hogy mikor szexelünk, és aztán jött a meglepi.Megint késett, mint mindíg, de mostmár a baba miatt.

Nekem ki kellett kapcsolni ahhoz hogy így is összejöjjön.

Kitartást mindenkinek:-))

47. A2880
2009. ápr. 27. 12:48

Sziasztok!

Igen azt mondják,hogy ne idegeskedj és teherbe fogsz esni.Rám ez biztos nem igaz,én akkor estem teherbe amikor a legjobban kivoltam idegileg ugyanis létszámleépítés volt a munkahelyemen.Egy 38 éves ismerősöm az anyukáját veszítette el,nyugtatókon élt és a temetés utáni hónapban megtudta,hogy terhes.

46. Fabi (válaszként erre: 45. - Yulcsy)
2009. ápr. 26. 08:16

koszi en is visoznt kivanom Mindenkinek a legjobbakat.

Ebben a honapban kezdtem el a malnalevel tea- palastfu tea ivast.Meg amikor eszembe jut, masszirozom a labfejem petefeszek es agyalapi mirigy pontjait.

45. Yulcsy
2009. ápr. 23. 14:57

Mi is próbálkozunk, de eddig sikertelenül.Az a baj, hogy én rettenetesen rágörcsöltem erre a témára.Így eldöntöttem, hogy ezentúl nem érdekel.Próbálok egészségesen étkezni, mozogni.De nem görcsölök tovább ezen a témán.Ha 1 év után sem leszek várandós, akkor elindulunk a vizsgálatokra.

Mindenkinek sok sikert kívánok!!!!

44. Yulcsy (válaszként erre: 41. - Monita026)
2009. ápr. 23. 14:55
Szerintem a Xanax nem okoz meddőséget.
43. monita026 (válaszként erre: 42. - Fabi)
2009. ápr. 23. 12:58
Sok sikert, én nagyon szurkolok, hogy összejöjjön a baba! :)
42. Fabi (válaszként erre: 39. - Monita026)
2009. ápr. 17. 22:09

A lenyeg, hogy nem szabad idegeskedni.

Mi 4 honapja probalkozunk es eddig semmi hirem. Minden reggel merem a homet, nezem a pg 53-at, stb. stb.

a homersekletem szepen alakul, a ciklus masodik feleben folmegy, de megsem esek teherbe. nem tudom miert. De nekem most elkezdett tompan fajni a bal oldali petefeszkem. Csak ez mar 2 napja tarta...es gyanmus, hogy ez kicsit hosszu.

2009. ápr. 10. 09:19

Én régebben amikor még kb 21 éves lehettem, mindig a 13-14-15-dik napom éreztem, hogy alul szurkál a hasam ill. fáj, ezt én el is mondtam a dokimnak és azt mondta, hogy az a peteérés. Nekem mindig 27-28 napra jön meg. Egyébként azóta igazából nem érzem ezt a hasszurkálást, elmúlhatott volna (na ez hülye kérdés) vagy mi lehet a baj szerinted wwwww ???

Én szedtem nem olyan régen xanaxot (nyugtatót mert nagyon kivoltam) az okozhat meddőséget szerinted?

40. f3454b066e (válaszként erre: 39. - Monita026)
2009. ápr. 9. 20:58
a menzim newkem is mindig rendesen megvolt. 35. napra jött meg mindig mégsem volt petreérésem!!a dokim szerint:Attól hogy van menzi attól még nem biztos hogy van peteérés is!De ha nincs menzi akkor tuti nincs peteésé sem.
2009. ápr. 9. 18:16

Sziasztok! Mi a párommal 9 hónapja próbálkozunk, nagyon szeretnénk már kisbabát. De sajnos nem akar összejönni. A mensim rendszeres, most voltam nőgyógyásznál, kérdeztem tőle, hogy teherbe eshetek-e, azt mondta ennek semmi akadálya. De akkor miért nem esek teherbe??? Nagyon szomorú vagyok! :( Ami azt illeti elég sokat idegeskedtem az eddigi életem során, meg mostanában is...

Ez is befolyásolhatja???? Egyszer nagyon kivoltam idegileg, ami azt illeti szednem is kellett nyugtatót is (xanax-ot) azt hiszem ez a neve, ez okozhat meddőséget?

2009. márc. 6. 14:58
Sziasztok! most találtam ezt a fóruomot, gondoltam írok. mi szeptember óta próbálkozunk a teherbeeséssel, ez a mostani a 7. próbálkozós ciklus... a mensim mindig rendszeres volt, soha nem maradt ki egy sem... fogalmam sincs miért nem sikerül teherbe esnem... de most úgy döntöttünk a férjemmel, hogy ha most sem jön össze, akkor elmegyünk néhány alapvizsgálatra, neki spermavizsgálat, nekem pedig hormon, remélem valami kiderül, mert már nagyon szeretnénk egy kisbabát! van valaki köztetek, akinek szintén rendszeres a ciklusa és mégsem sikerül?
2009. márc. 6. 10:08
Sziasztok!Én is nagyon uj vagyok itt!Nekem sincs még babám,de probálkozunk!Elmentem dokihoz,hormonvizsgálatot csinált,kiderült nem ugy müködik ahogy kell.Felirta a Bromocriptint-Prednisolonnal szedtem 1-honapig,aztán most hétfőn áttértünk a Prednisolon-Clostilbegytre,amit tegnap kezdtem el szedni,mert vasárnap megjött a mensim,és azt mondta a doki h az 5-.dik napo kezdejem el!Elméletileg hétfőtöl leszek fogamzoképes,és az lenne a kérdésem van-e valami tapasztalatotok erről a gyogyorol!És ha igen,kinek mennyi idő után jött össze a baba?Én nagy reményekkel kezdtem el szedni...hátha!:)
36. Nagy Moni (válaszként erre: 35. - F3454b066e)
2009. febr. 24. 19:20
Szia.nekem a nyálkahártya rendben van,peteérésem elvétve de van simán is...én is dokit váltok lassan.Csak most épp költözünk stb.Sajna megy az idő de most nem tudok ezzel foglalkozni.De az idén mindenképp szeretnék teherbe esni:))Drukkolok neked is nagyon:)))
35. f3454b066e (válaszként erre: 34. - Nagy Moni)
2009. febr. 21. 21:15

szia!



miis 2 éve probálkozunk!elég baj ez nekünk!én mostváltok orvost mivel az enyém szarik bele hogy mivan velem felsem veszi a telefont csak délelőtt de ha korán hivom leugassa a fejem és délután meg hétvégén felsem veszi!éngem 2 éve kezel csalk norcoluttal és clostival neked a méhnyálkahártyád rendben van?nekem azis vékony és peteérésem sincsen closti nélkül

2009. febr. 21. 10:40
Sziasztok.Most találtam meg ezt a fórumot,és érdekes dolgokat olvastam.Valaki írta hogy rendszertelen a ciklusa,de mivel még fiatal és nem akar gyereket nem foglalkozik vele....hát erről annyit hogy én is így gondolkoztam 20 évesen,most pedig 2 éve hiába akarunk babát.Pcos vagyok,elzáródott jobb oldallal,köszönhetően annak hogy nem mentem dokihoz időben.Túl vagyok már az első inszeminácion is,sikertelenül.Folyamatos gyógyszerszedés(clostibegyt.norculut)majd merional Injekcioval tudtak peteérést stimulálni nálam.Ezzel csak annyit akartam mondani,hogy nem szabad semmibe venni ha rendszertelen a ciklus stb.Mert megbosszulja magát sajnos.Most mindent megadnék 1 babáért és remélem a márciusi inszemmel össze is jön:)))))
2009. febr. 4. 22:03
nálad mi a probléma?miota probálkoztok?
32. Fabi (válaszként erre: 31. - F3454b066e)
2009. febr. 4. 19:50
Budaorson dolgozik es reflexologus, mar tobb helyen olvastam, hogy sokaknak segitett ilyen problemakon. Szerintem fel fogom keresni.Majd beszamolok rola.
31. f3454b066e (válaszként erre: 30. - Fabi)
2009. febr. 4. 17:05
ő hol dolgozik hová valosi?
30. Fabi
2009. febr. 4. 16:16
..es Szabo Szigfridrol hallottatok mar?
29. jsanett (válaszként erre: 28. - F3454b066e)
2009. febr. 4. 15:46
irtam neked privit! :)
2009. febr. 4. 15:36

köszi!!!!


Hát nemtudom mittegyek!!!!több mint 2 éve várjuk a csöppséget!már mindenkinek sikerült itt körülöttünk!Teljesen kivagyok!!!!muszály menni lépni!!!!Dokihoz járok de csak kezelget!!!!Már 10 honapja!

Nemmondom hogy van rá pénzünk de menni kell!

27. jsanett (válaszként erre: 26. - F3454b066e)
2009. febr. 4. 15:17
Sajnos en nem ismerem.
2009. febr. 4. 15:14
bocsi Szmatona gábor budapesti kaáli
2009. febr. 4. 15:14
szamona gáborrol mi a vélemyénetek?nála kapok időpontot márciusra
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook