Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyit keres ma egy kézbesítő? fórum

Mennyit keres ma egy kézbesítő? (tudásbázis kérdés)

17. nagyi57 (válaszként erre: 16. - Panasonic)
2009. febr. 4. 16:47
És szerinted így megéri??Több mint másfél éve folyamatosan a rendelőt látogatom,mind 2 lábam operálni kellene és a forgomról nem is beszéltem.Minden mást,még a takarítás is jobb,mert nyáron amikor 28 fok van a beton út felett 40,és télen pedig csontig ázik az ember.Akkor nem érzi,de idővel nagyon sok gondot okoz.Ha simán takarít az ember már akkor sincs kitéve az idő járásnak.Soha többet,de a családomból sem SENKIT!!!!
16. panasonic (válaszként erre: 11. - Nagyi57)
2009. febr. 4. 09:55

Igen én is ezt gondolom, és ráadásul sajnos már a postázás végett tört el ujja és a lábai is kivannak.

Arról nem is beszélve hogy hiába egészséges a mozgás de édesanyám mióta postázik közel 15 kg fogyott, megtört...

Tehetetlen vagyok hogy hogy tudnák segíteni neki.

15. panasonic (válaszként erre: 12. - Winny)
2009. febr. 4. 09:52

Köszönöm Winny!

Nagyon sajnálom édesanyámat,de ebben a világban már örül az ember ha munkahelye van és nagyon szeretnék neki valami jobb munkát keresni találni de ez most lehetetlen

2009. febr. 4. 07:04
Három év múlva lehet hogy már kézbesítőkre sem lesz szükség,és a kis postákat is sorra szüntetik meg!Belső munkakörben nagyon nehéz elhelyezkedni,szerintem többnyire létszámstopp van,és amúgy is már érettségi nélkül nem is veszik fel az embert..-bár nem tudom anyukádnak van e!De mindegy is!Nagyobb postán,városban,egy nagyobb körzetben biztosan többet kapna,de ilyen kicsi postán sajna ez van!:( Viszont van munkája azaz kapott!És ez a mai világban nagy szó!Én nem panaszkodom belső dolgozóként,8éves munkaviszonnyal,és a szakmám is ez,nekem megfelel a fizum,bár így az igazi hogy a családi is rájön,meg a Gyes is még augusztusig.A férjem viszont ,mint mondtam kézbesítő,és 72ezer a fizuja egy saját körzettel,ahol 10éve húzza kb.
13. Lexike
2009. febr. 3. 18:02
A férjem Budapesten 15 éves munkaviszonnyal legjobb esetben eddig 83000Ft-ot hozott haza. ÉN is postás vagyok ( jelenleg gyesen) de szerencsére jobban kerestem.
12. winny (válaszként erre: 7. - Panasonic)
2009. febr. 3. 17:35

Nagyszerű az édesanyád,hogy munkát vállalt és kapott is.

Minden tiszteletem az ővé:)

11. nagyi57 (válaszként erre: 10. - Panasonic)
2009. febr. 3. 15:56
ha vidéki postáról beszélsz,úgy készülj 2 év múlva,nem lesz semmihez kedve.Legrosszabb kórba kezdte, rettentő nehéz a tél is és a nyár is.Mire 2 évet le húz nem lesz olyan csontja ami nem fájna,én onnan jöttem most nyugdíjba novemberbe,de azóta is folyamatosan orvosi kezelésre járok alig birok menni.Nem beszélve arról,hogy rettentő nagy az anyagi felelősség is.Ha bejelentkezett volna a munkaügyi központba munkahely keresési támogatásként is többet kapott volna mint így.Sajnálom,hogy nincs más lehetősége,de ez gyílkos dolog nagyon
10. panasonic (válaszként erre: 8. - Nyta)
2009. febr. 3. 15:27

Sajnos ere nincs lehetőség mivel vidéken egy kis postán kézbesít.

Egyéb más feladat nincs mert a főnöke minden mást elvégez bent.

2009. febr. 3. 15:25
A postán a tesóm minimálbért kapott, autóval kézbesített csomagokat.
8. nyta (válaszként erre: 7. - Panasonic)
2009. febr. 3. 12:05

A postánál létezik a kézbesítés mellett háttérmunka is.azt nem próbálta meg,vagy nincs ilyen lehetőség?

mert nagyobb postákon van elég sok háttér-pozició.

sajnos dolgoztam postán,legutóbb főpénztárosi munkakörben,és még én is keveset kerestem.....

2009. febr. 3. 11:26

Csak azért kérdezem mert anyukám cége csődbe ment és mivel lassan 50 éves így nagyon nincs hova menni-e, örült hogy felvették. Így maradt a postai kézbesítés ami igen kemény munka.Nagyon sajnálom hogy utolsó éveit vagy ki tudja még mennyit ilyen helyen kiszolgáltatva (bár mindegyik munkahelyen ki vagyunk szolgáltatva)de ilyen munkát kell végeznie.

és hozzáteszem hogy jó ha 50 e -t megkapja (vidék).

Ahogy írtátok hóban, fagyban, melegbe, akár ónos esőben de nekik menni kell.

2009. febr. 3. 11:10
Sziasztok!A férjem postás,én pedig belső dolgozó vagyok!A kézbesítők fizetése nagyon változó,helytől,értékesítéstől,és munkaviszonytól is függ.Mindenesetre nem ismerek olyan kézbesítőt aki meg lenne elégedve,meg lenne fizetve rendesen,hiszen ahogy ti is mondtátok,hóban,fagyban,esőben...állandóan dolgozni kell,és nem elég a régi dolgait elvégeznie,de már az értékesítést is csinálni kell ami egy külön munkakör,meg kell tanulni,érteni kell hozzá....ráadásul nálunk már nincs nagyon újság kihordás,mert már egy másik cég hordja, a postának kevés maradt,a címezetlen kihordásáért pedig filléreket vagy semmit sem kapnak,pedig abból van a legtöbb...Szóval nem biztos hogy nagyon jó munka.Ha van egy jó,állandó körzete és hálás ügyfelei,akkor talán kicsit többet kereshet...
2009. febr. 3. 10:47
Ez nem a kérdéshez tartozik, de szeretvém leírni, hogy tiszteletem a postásoknak. Valóban ez a télen, nyáron, esőben stb nem kellemes és mindig mosolyog a mi postásunk. Kedvelem nagyon. Mindig megkínálom nyáron üditővel, télen kávéval, kakaóval, edig még csak egyszer fogadta el nyáron, de ettől még megkínálom és megis fogom. Van mikor nagyon belemerülök a teszveszezésbe, akkor előre bocsánatot kérek tőle :)
2009. febr. 3. 10:40
Faluban keveset,abból indulj ki,hogy jelenleg a minimál bérrel vesznek fel,és ebből adózol.65 ezerből,ha jó volt a hónapod,ajánlottál elég biztosítást,adtál el napi lapot,képeslapot,kaparós sorsjegyet,hibátlan volt minden leszámolást akkor már 50 ezret haza is viszel bőrig ázva,vagy agyon fagyva.
2009. febr. 3. 10:37
Ez nagyon függ attól,hogy hol dolgozik,hány órás. Egy városi sokkal többet,mint egy falusi. De valóban nem túl sokat.
2. e584b61b26 (válaszként erre: 1. - Panasonic)
2009. febr. 3. 10:33
Annyit tudok hogy egy postai kézbesítő nem olyan sokat hogy hosszútávon távon megérje neki télen lefagyni nyáron lefőni a motorról vagy kerékpárról,nem hiszem hogy 100 ezernél sokkal többet!:(( Sajnos
2009. febr. 3. 10:31

Sziasztok!

Valaki megtudja nekem mondani hogy a például a mai világban mennyit keres egy kézbesítő?

Köszönöm a válaszokat előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook