Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Érdekelne, hogy másnak mi a véleménye a Magne B6 ivóoldatról? És mitől lehet jobb oldali "gombóc" érzésem? fórum

Érdekelne, hogy másnak mi a véleménye a Magne B6 ivóoldatról? És mitől lehet jobb oldali "gombóc" érzésem? (tudásbázis kérdés)


9. pussycatgirl (válaszként erre: 4. - 2c1d5b9264)
2009. febr. 3. 10:55
Nem tudom mennyire vagy oda a homeopátiás bogyókért de van köztük direkt stresszre való, a patikákban lehet kapni homeopátiás könyvet és abban sok mind jó dolog van kismamákra vonatkozólag is "mármint ha kismama vagy" de ha nem akkor is találsz erre szolgálót.
8. pussycatgirl (válaszként erre: 6. - Studio64)
2009. febr. 3. 10:39
21 hetes vagyok, az Elevitet én is szedem és csak másnaponta ahogy írtad. Plussz sok gyüm. zöldséget eszem, teljes kiörlésű kenyeret, krémtúrót, tehát igazából azt sem tudom mi tud lerakódni. Nem annyira a súlyom miatt aggódom hanem inkább amiatt mert elég visszeres a lábam és a túl sok súlygyarapodás még jobban ronthat a helyzeten, plussz egy kicsit tartok a terhességi cukorbetegségtől a hirtelen hízás miatt.
7. pussycatgirl (válaszként erre: 3. - Otis)
2009. febr. 3. 10:34
A védőnő a gombóc miatt javasolta, de gondolom sejtése sincs hogy mi okozhatja, mint ahogy a dokinak sem mert csak azt mondta hogy biztos ahogy nő a méhem.
6. Studio64 (válaszként erre: 1. - Pussycatgirl)
2009. febr. 3. 10:33

Ugye jól értem, hogy terhes vagy!?

Az első hónapokban kevesebbet hízol mint később, és általában szülés után az első hónapok hízása marad meg a többi szinte vizesedés...nekem ez bejött, persze nem feltétlen igaz mindenkire. Én elevitet szedtem az első 3 hóban és 6 kg-t híztam, ahogy abbahagytam normál lassúlt a hízás, de a végére csak összejött 20 kg, ami a szülést követő 3. hétre már csak 6 kg plusz volt, tehát mind víz volt. A terhes vitamint külön külön vutaminokkal helyettesítettem, de a magne b6 nem hiszem, hogy ilyen szintű hízást okoz. Hányadik hónapban vagy?


Alap helyzetben a magne b6-tól nekem tehesség előtt inkább csökkent az étvágyam, mert jó hatással volt az idegrendszeremre.

2009. febr. 3. 10:33
Én Magne B6 filmtablettát szedtem a terhességem alatt - majdnem végig -, de nem híztam tőle. A kismamavitamint viszont csak minden másnap szedtem, mert én attól éreztem úgy magam, hogy befalnám a hűtőszekrényt úgy, ahogy van... :-)))
2009. febr. 3. 10:32
én sima magneB6-at tablettát szedek, még csak pár napja, de azóta úgy zabálok mint a gép... de muszáj szednem mert nagyon stresszelek mostanában :(
3. otis
2009. febr. 3. 10:30

A magnézium is étvágynövelő.

Ennek ellenére és olyan rosszul vagyok, hogy 2 kilót fogytam, pedig 2x2 db Magne B6-ot szedek. Ha nincs tüneted, miért kell innod?

2009. febr. 3. 10:25
A B vitamin köztudottan étvágy növelő...
2009. febr. 3. 10:22

Sziasztok. Engem az érdekelne hogy másnak mi a véleménye a Magne B6 ivóoldatról. Én 2 hónapja iszom, az első hónapban a háziorvos javaslatára kezdtem szedni mert néha szédültem, napi eggyet, abban a hónapban híztam 3 kilót, a következő hónapban a védőnő javasolta a napi 2-tőt, most két hét telt el és már több mint 2 kilót magamra kaptam, azért aggaszt a dolog mert előtte csak havi 0,5-1 kg-híztam így a hirtelen súlygyarapodást érdekesnek találom, én arra gondoltam hogy az ivótól van mert nagyon nagy étvágyam lett. Van hasonló tapasztalata valakinek, és ha igen mit tettetek?Én az abbahagyáson gondolkodom mert igazából nincs olyan panaszom"szerintem" amire elvileg jó, görcs és társai.

A másik a gombóc effekt, amit úgy tudnék leírni mint amikor cisztája van az embernek mintha kis gombóc nőne a petefészke körül,ez általában akkor jelentkezik ha huzamosabb ideig ülök vagy ha nincs időm mosdóba elmenni. Voltam a dokimnál azt mondta semmilyen elváltozást nem lát.

Válaszotokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook