Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valaki meg tudná nekem mondani, hogy mennyi idő amíg a fogamzásgátló abbahagyása után az kitisztul a szervezetből? (Novynette) fórum

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy mennyi idő amíg a fogamzásgátló abbahagyása után az kitisztul a szervezetből? (Novynette) (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 1. 13:43
en 1 honap utan a regi voltam ujra.
2013. szept. 1. 13:36
kb 3-5honap.
2012. febr. 28. 21:20

Sziasztok!

Nagyon régen nem írt ide senki, de én most megpróbálkozom, hogy feltegyem a kérdést :S

Én csak egy levéllel szedtem be, de a hányinger, mellfájás, hasfájáson kívűl még gombát is okozott :(

Abba is hagytam 21 szem után, de az émelygés és mellfájás+hasfájás nem igazán múlik :(..valakinek esetleg valami tapasztalata ???...mennyi idő után múlnak el a rossz tünetek? :( A puffadásról nem is beszélek :S

14. 72ce6a73d3 (válaszként erre: 7. - Pocy88)
2011. jún. 17. 19:35
Nekem kb most telik le a 2levél a Novynette-böl és észrevehető hogy híztam,hiába tornázok és teszek bármit a combomon sajnos észrevehető annyira,hogy már a csíkok is jelennek meg,de még csak kevés és kicsik,de azért zavaróak.Nincs más tippem a hízásra sajnos,mozgok is és rendesen eszem.Szerintetek menjek vissza a dokihoz?
2010. dec. 7. 12:00
Van vkinek tapasztalata a Milligest-tel kapcs-ban? Már 5 éve szedem, de már nem sokáig akarom szedni. Félek h utána nehezen fognak rendeződni a dolgok, mivel előtte is össze-vissza volt a ciklusom. Köszi előre is!
2009. máj. 22. 14:25
Hali az orvosok azt szokták mondani, hogy 3 hónap, én például másfél hónap után estem teherbe, izgultam is rendesen nehogy baja legyen a gyereknek. Azt mondta az orvos, mikor kérdeztem ezt, hogyha teherbe tudtam esni akkor már nem lesz semmi baj.
2009. ápr. 22. 18:18
3 hónap amíg kiürül a szervezetből.
2009. ápr. 22. 18:00
Én is épp emiatt álltam le 1 hónapja.A nődoki mondta,hogy ez tipikusan a fogamzásgátlótól van.El nem múló gombás fertőzés.Hol erősebben,hol gyengébben.Már hosszú évek óta kínlódok vele.Remélem megoldódik a probléma,bár eddig még semmi.Miután abbahagytam,végigcsináltam egy kúpos kúrát,aztán tényleg nem volt semmi.Kaptam még egy másik hüvelykúpot is,amit hetente egyszer kell alkalmazni,visszaállítja a hüvelyflórát.Azt is mondta a doki,hogy hetente egyszer használjak hüvelyzuhanyt.Sajnos nemsokkal később egy felfázás miatt kénytelen voltam antibiotikumot szedni,és túl késő volt mire elolvastam a mellékhatásokról szóló tájékoztatót,miszerint ritkán hüvelygombát okozhat.Hát persze,hogy visszaestem.De remélem el fog múlni!A remény hal meg utoljára.Már vagy 17 éve kínlódok ezzel,ideje lenne!Továbbra is figyelem ezt a fórumot,hátha megtudok valamit,ami nekem is hasznos és én is írok,ha valamit tapasztalok.Most éppen azon aggódom,hogy még nem jött meg(miután abbahagytam, az első mensim).Még csak 3 napja kellett volna,de aggódom.Olvasgattam másik fórumon,hogy van,akinek gyógyszerrel kell beindítani a mensijét a gyógyszer abbahygyása után,mert nem jön meg magától.Remélem nem így lesz nálam!
9. mel81 (válaszként erre: 7. - Pocy88)
2009. márc. 12. 11:00
Ha tudjátok kerüljétek el a hormontartalmú fogamzásgátlókat, mert nem igaz, hogy nincs káros mellékhatásuk. Lassan úgy állítják be, mintha az lenne jó a szervezetnek, ha szednénk (persze a gyógyszergyáraknak tényleg az a jó).
8. babyyy (válaszként erre: 7. - Pocy88)
2009. febr. 9. 08:33
Húha, akkor még jó, hogy nálam "csak" hüvelygombát okozott :S Szerintem egyike ez a legrosszabb fog.gátlóknak..habár lehet, h csak mi reagáltunk rosszul.
2009. febr. 7. 21:20

Sziasztok!

Én is ezt szedtem, kb. 9 hónapig. Ezalatt híztam kb. 10 kilót ami abnormális, tiszta narancsbőrös a mellem és a fenekem, illetve vörös striák vannak a fenekemen és a mellemen. Mikor megmutattam a dokinak, egyből mondta hogy hagyjuk abba. 3 hónap alatt ürül ki egyébként. Én nem is próbálkoztam más fogamzásgátlóval, mert bizalmatlan lettem.

6. babyyy (válaszként erre: 5. - Eperlevél)
2009. febr. 3. 10:18
Novynettet szedtél te is? Az a baj, h nekem el sem múlik..már annak is örülnék, ha legalább egy két hónapra elmúlna..de semmi...
2009. febr. 3. 10:14
Egyébként én is ezt szedtem, alatta jelentkezett a candidám, de már egy éve nem szedem és a gomba nem múlt el. Újra meg újra visszajön....
2009. febr. 3. 10:12
Én úgy tudom, hogy annyira alacsony hormontartalmúak, hogy pár nap alatt kiürülnek a szervezetből. Ezért van, hogy ha már 1 is kimarad teherbe eshetsz.
3. babyyy (válaszként erre: 2. - K.tünde78)
2009. febr. 3. 10:08
Nem mondta konkrétan, de semmi nem múlasztja el..már mindent megpróbáltam...most ezzel próbálkozik, mert ez ugye hajlamosít, gyengíti a hüvelyflórát ill a nyálkahártyát. Teljesen el vagyok keseredve..már nincs nap, h ne sírnék emiatt.
2. k.tünde78 (válaszként erre: 1. - Babyyy)
2009. febr. 3. 09:58

Álltalában 2-3 hónapot szoktak mondani.

És a dokid mondta,hogy a fyógyszertől van a gombád?

2009. febr. 3. 09:41

Sziasztok!


Valaki meg tudná nekem mondani, hogy mennyi idő amíg a fogamzásgátló abbahagyása után az kitisztul a szervezetből? Novynette-t szedtem, de még egy évig sem. Nem múló gombás fertőzésem és hüvelygyulladásom van, emiatt hagyom most abba. Kíváncsi lennék, hogy mennyi idő múlva várható a javulás, ha tényleg ettől van..olyan hsz-át is várom, aki esetleg hasonló cipőben járt és a fogigátló abbahagyása után rendbejött!Előre is köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook