Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki Kaposváron olyan kozmetikust, aki foglalkozik sminktetoválással? fórum

Tud valaki Kaposváron olyan kozmetikust, aki foglalkozik sminktetoválással? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 4. 14:30
Én is a Domus közelében lévőt akartam ajánlani. Ugyan soha nem voltam nála (nem is szándékozom), de ilyet csak ott láttam...
2009. febr. 4. 10:07

Asztalos Szilvia Kaposvár ( Domus mellett)

209130093

Nagyon szépen megcsinálja, és a legjobb tetoválótechnológiát alkalmazza. Írtam neked mailt.

5. mirtil83 (válaszként erre: 2. - Tündi7)
2009. febr. 4. 08:56
Szia.Igen egy kicsit a fájdalomtól én is félek de remélem hogy csináltatás után én is elmondhatom hogy megérte.Mert ugye ha esetleg elrontják nem mondhatom ezt.De remélem nem lesz így.
4. mirtil83 (válaszként erre: 3. - Timihugi)
2009. febr. 4. 08:49
Nagyon szépen köszönöm a kedvességed de sajna pécsre nem tudok lemenni ezért.Sajna nagyon sokat dolgozom és időm nem engedi.de örülök hogy találtál egy jó kozmetikust aki úgy csinálja meg hogy neked is tetszik.nagyon nehéz ilyet találni.Az én kozmetikusom is csinált tetoválást de sajna idejéből már nem futja pedig ő lenne a legjobb mert benne megbízom.Mert ugye nem mindeggy mit hordasz magadon éveken keresztül.
2009. febr. 2. 21:56
Szia! Én kaposvári voltam, de ott nem ismertem JÓ sminktetoválót. Viszont most Pécsen lakom, és pont egy hónapja csináltattam meg az alsó és felső szemhéjamat. Nagyon szép lett, cseppet sem bántam meg. Itt Pécsen szerintem a legjobbat találtam, ebben már többen is megerősítettek. Mind emberileg, mind szakmailag nagyon jó a kozmetikus csaj. Ha kell, többször is átbeszéli veled, mit szeretnél, addig meg sem csinálja, míg 100%-osan rá nem bólintasz. Igaz, az átlagnál szerintem drágább, de ezen nem szabad spórolni, hisz évekig hordani fogod. Szerintem Kaposvárról érdemes lejönni Pécsre, nem nagy távolság. Ja! A szemöldököm lesz a következő, de abban még nem találtam meg a legmegfelelőbb színt, még "próbálgatunk". Ha gondolod, priviben adok elérhetőséget a kozmetikus csajhoz.
2009. febr. 2. 21:31
Szioka én igaz kecskeméti vagyok.de nekem is van smink tetóválásom.a szemem és a szemöldököm.én nagyon szeretem.kicsit fáj de megéri!!pusz
2009. febr. 2. 21:26

Sziasztok.

Tud valaki kaposváron olyan kozmetikust aki foglalkozik sminktetoválással?És mi a véleményetek a sminktetoválásról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook