Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagy tomegu fogyas utani borfelesleg. Teged mennyire zavar? fórum

Nagy tomegu fogyas utani borfelesleg. Teged mennyire zavar? (tudásbázis kérdés)


22. botond75 (válaszként erre: 19. - 9ceac09903)
2010. márc. 28. 23:11
Jajj ezt hogy csináltad? Emlékszem régen fogytam 40 kilót.Most csak 20 van rajtam, de már fogalmam sincs, hogy is csináltam anno.
21. botond75 (válaszként erre: 20. - MAGDALENA CIGANKA)
2010. márc. 28. 23:08
Képzeld azt, hogy a hasad bőre a combodat veri. Ez mellett a kicsi mellek nem is zavartak. Egyébként nem hiszem, hogy a hasplasztikát fizeti a TB.
20. MAGDALENA CIGANKA (válaszként erre: 6. - Szusztuzs)
2010. márc. 25. 16:17
ezzel az erovel a szilikon melleket is fizethetne az egeszsegugy.soknak a kis mell okoz psziches problemakat
2010. febr. 6. 22:36

Én mindenkit csak bíztatnék, aki ezen gondolkodik!

Nekem 17 éve plasztikázták meg a hasamat és azóta 30 kilót jojóztam hol le, hol fel a súlyommal, ennek ellenére a hasam feszes!


Nem kell ítélkezni azok felett, akik ezen gondolkodnak, hisz nem tudhatjátok mit érez az a nő aki huszonévesen a lógó bőre miatt, még a saját férje előtt is szégyell levetkőzni. Napról-napra gátlásosabb lesz, önbizalma egyre jobban leépül, majd rámegy a házassága…


Én átéltem mindezt és nem kívánom senkinek sem!

18. LoLiNa
2007. okt. 21. 06:09
nem csinálok nagy tömegű fogyást, pont emiatt. lehet azt apránként is
17. erikpipi (válaszként erre: 13. - 5350f09a2e)
2007. okt. 20. 21:58

A kötöszövet nyúlást és szakadást, semmilyen torna nem hozza rendbe. Sem krém. Mivel a kötőszövet megnyúlik, vagy szétreped.


"Ha valakinek pedig az alakja a fontosabb a gyerekénél, az ne szüljön gyereket."

-Azért mert valaki szül 2 gyereket, még nem kell úgy kinéznie mint a saját nagyanyjának. ezért van a plasztika. NEm ciki elmenni és megcsináltatni, ha zavarja.A két dolog nem zárja ki egymást.

VAn 3 gyerekem, de az alakom is nagyon fontos a számomra. Lehet, hogy a férjem azt mondja, hogy neki ez is jó, de én azt akarom, hogy tetszen neki a látvány. És ezért mindenre képes vagyok.

16. frekvencica (válaszként erre: 12. - Rózsaszál1)
2007. ápr. 16. 10:18

Az én férjem is hasonlóan vélekedik :-) Nekem az első császár után normálisra visszament a hasam és a bőröm is, most még csak 6 hónap telt el a második óta, de már látom, hogy nem lesz ugyanolyan... Helyette van két gyönyörű gyermekem.

Hasplasztikára én gondolni sem merek. Egyrészt félek a műtéttől, másrészt, ha így is tetszem a férjemnek, fölösleges pénzkidobásnak tartom nem kevés kockázattal megspékelve.

15. dobos
2007. márc. 4. 19:06
Szülés után lefogytam,de a pocakom már nem a régi.
2007. febr. 22. 13:29
Biztos nagyon zavaró lehet ha az emberen "lötyög" a bőr fogyás után.Akinek erősebb a kötőszövete annak nem látszik,de azis lehet ,nem olyan hirtelen fogyott le. Szerintem ha valakinek lelki problémát okoz igen is forduljon sebészhez.Azért nézzen körül,biztos vannak referencia képei,paciensei a váróban!A lelki betegség amit okozhat ez a probléma az is igen komoly betegség lehet!Azt kezelni/depresszió/sokkal nehezebb!!
2007. febr. 22. 09:33
Sok-sok torna,sok-sok kitartással. Semmi értelme a plasztikázásnak, attól nem lesz jobb, csak drágább,és fájdalmasabb.Ha valakinek pedig az alakja a fontosabb a gyerekénél, az ne szüljön gyereket. Géneken is múlik, hogy ki milyen lesz szülés után, na meg a kitartáson és az akaraton is.Az meg hülyeség, hogy a lányos alakját szeretné valaki visszaszerezni. Mert egy szülés után a csípő formája is megváltozik, eleve asszonyosabb formát öltünk.Nekem is még nem az igazi a hasam, de nem is vágyom kocka hasra. Majd lassan okés lesz. Császár után amúgy is nehezebb helyre jönni,de nem kell tőle kétségbe esni. Ha pedig nem szülés utáni fogyásról van szó,akkor bizony-bizony kevés volt a mozgás, még most is megoldható!Sok szerencsét, nem kell elkeseredni.
2007. febr. 17. 16:06

Engem nagyon zavar, mert a szoptatás ideje alatt totál lement a felesleg, amit felszedtem, igaz nem nagy mennyiség, de most viszont löttyedt a pocim.

A férjem így is imád, Ő azt mondja - csak nézz a kiságyba - és meglátod, hogy melyik lett fontosabb az életedben - az alakod vagy aki benne kukucskál? - Azt hiszem és érzem igaza van, a lányom mindennél többet ér és ha valakinek nem tetszik a hasam, az ne nézzen rám:-)))

2007. febr. 17. 12:16
Nagyon zavarna.Edzésel lehet tökélesíteni,de kitartóan.Plasztikai műtét?Talán ha találnék egy megbízható klassz orvost,biztos belemennék.
2007. febr. 17. 10:45

Be ne vállaljátok a plasztikát!


Nekem több, mint 60 centis ronda U alakú vágás van a hasamon, a sebész pasi volt, nem járt matyóhímzés tanfolyamra, de szabás-varrás tanfolyamra sem.

CZikkyy megmutatnom bárkinek(uszoda, orvos..), mert a következő felkiáltások garantáltak a láttán: Te jó Isten! / Szegény!! / Ki volt ez a sintér? / stb... Ráadásul bevarrta a régi köldökömet, amit lehúzott az ágyékomig, s új köldökkel ajándékozott meg. (Nem kértem, +11 varrat.)

Hja, és a bőr belső feléről lehúzta a hájat, aminek a helye kb 3 hónapig úgy égett, fájt, mintha tüzet gyújtottak volna rajta.


Még mindig úgy gondolod, hogy klassz dolog a hasfalplasztika?

9. Szusztuzs (válaszként erre: 7. - 7130b15964)
2007. febr. 13. 19:13

Elfelejtettem neked "címezni" a mondandómat.


A tetoválást mindenki ÖNSZÁNTÁBÓL VARRATJA MAGÁRA,nem pedig egy lelki probléma következménye.

2007. febr. 13. 19:10

Talán nem olvastad el figyelmesen mit is írtam valójában!!!!Annak is ugyan olyan joga van MINDENHEZ, mint NEKED vagy MÁSNAK!!!

Persze, beszélhetünk ezzel az erővel az "éhező árvákról" is akár, mindenre lehet találni példát, hova kéne pénz.És igazságtalanság van a világon.

NEM LEHET ÍTÉLKEZNI SENKI FELETT. Mellesleg nem azt írtam, hogy mindent a szülőtől kellene várni, de nehogy már egy kis tizenévest küldj el dolgozni, azért mert elhízott lett és gyűjtsön a saját plasztikájára!!! Ez NEVETSÉGES!!Ha a te gyermeked lenne hasonló helyzetben nem hiszem, hogy ezt vallanád! Mindennek megvannak az ésszerű keretei.Mellesleg az elhízás BETEGSÉG, talán ez elkerülte a figyelmedet. És nem is kis tömeget érint!

7. 7130b15964 (válaszként erre: 6. - Szusztuzs)
2007. febr. 7. 23:03

Ennyi erővel a tetoválások eltávolítását is lehetne közpénzből finanszírozni...

Az meg sehol nincs megtiltva, hogy valaki saját maga elmenjen dolgozni és gyűjtsön pénzt a műtéteire (nem kell minden megoldást a szülőktől várni).


Annyi fogyatékos gyermek/felnőtt van, akinek minden nap egy küzdelem, mert nem vagyunk hajlandóak élhetővé tenni a környezetüket (lásd középületek akadálymentesítése). Te meg tényleg közpénzen akarod finanszírozni a plasztikázást?

6. Szusztuzs (válaszként erre: 5. - 7130b15964)
2007. febr. 7. 16:09

Igazad van, de az aki ilyen problémával küzd nem ezt vallja. Gondolj bele, ha egy problémás tini az ételben találja meg a "boldogságát" mert a társai kicsúfolják a " kínai " cipőjéért vagy bármilyen más "különbségért". Szépen meghízik, felnő, nagy akaraterővel leküzdi a feleslegét.

De ott lóg a hasán vagy máshol a bőre és ezáltal ISMÉTELTEN nem élhat teljes életet.Megint különbözik a többiektől, újra gátlásai lesznek, igaz, most már "soványan".De ugyan úgy nem megy el szórakozni, vagy csak egyszerűen egy stradra , mert fél levetkőzni.

Ugyanakkor az ő szülei is fizetik a tb-t.

Te mit mondanál neki?

Ja! És teszemazt a szülei a saját számláikat sem tudják kifizetni, nemhogy spórolni?!

5. 7130b15964 (válaszként erre: 4. - Juniperus)
2006. dec. 7. 18:19

Pedig ezt másképpen nem nagyon lehet...

Szerintem tartalékoljuk a közpénzt értelmesebb dolgokra, mint a sápítozás néhány kiló fogyása után (ami egyébként nem magától ugrott ránk).

Egy mandulaműtét, szívműtét, csípőprotézis stb. sokkal fontosabb, mint az, hogy kinek mennyire feszes a hasán a bőr. Erre két megoldás van, illetve három. Egy vigyázz magára, mert senki nem születik lótó hasbőrrel, kettő ha mégis elbénázza gyűjt rá pénzt és kifizeti a műtétet, három megszokja, hogy nem rugalmas a hasa, mert ennél sokkal nagyobb gondokkal is meg kell küzdeni másoknak a világon. :)

2006. nov. 4. 21:04

Hát, a pocimon, nagyon is. Igaz, volt egy császárom, és emiatt gázos az összkép, a vágás nélkül kevésbé volna az....talán a következő császárnál (valszeg az is az lesz, van oka, miért, nem hobbiból!) talán megcsináltatom, egy kis pluszért.

Máshol feszes. (-20kg.)

2006. okt. 15. 20:55
Most találkoztam egy csajszival, aki 1,5 év alatt több, mint 70 kilót fogyott. A bőre egyáltalán nem lóg, sőt normális. A titka, étrendváltoztatás és napi legalább egy óra különféle torna (pilates, aerobic stb.)
2006. okt. 15. 17:27
Én űgy tudom fogyás után egy év kell a regenereláshoz. Valamint nem hirtelen fogyás kell, mert akkor nincs ideje a börnek követni a fogyást.
2006. okt. 15. 01:03
Nagy tomegu fogyas utani borfelesleg. Teged mennyire zavar?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook