Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Foginygyulladásra mit lehet alkalmazni?Milyen "szer" hatásos? fórum

Foginygyulladásra mit lehet alkalmazni?Milyen "szer" hatásos? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2009. febr. 22. 00:21
kortyolgass öblögess hideg vízzel pl.
2009. febr. 22. 00:18
Nemrég volt iskola fogászat, nem mnodták hogy fogkő vagy bármi lenne..
16. suagi
2009. febr. 22. 00:16
Szerintem keresd fel a fogorvost, valszeg fogkő okozza, vagy vegyél paradontax, ill. lacalut fogkrémet.
2009. febr. 22. 00:13
Erősen vérzik a fogaim tövébe az innyem.Mit tegyek?
2009. febr. 3. 08:18

Én is most készülök kipróbálni, habár a kolloid már nagyon szépen helyrehozott és a torokfájásomat is mintha elfújták volna, 2x1 tk-t használtam belőle, zubogtattam a számban pár percig, majd lenyeltem.


A fogkrémről majd később tudok írni, ha ki szeretnéd próbálni.

De szerintem ha fogorvoshoz mész ő is biztos tud rá ajánlani valamit.


Sokáig nem szabad húzni, mert a fogak elvesztéséhez vezethet. Én folyamatosan azt álmodom, hogy kihullanak a fogaim. Nem tudja valaki mitől lehet? Tudatalatti félelem? (félek tőle..)

2009. febr. 3. 08:12

De a grapefruitmag is gyulladáscsökentő és fertőtlenítő.


Vagy most láttam egy fogkrémet a tvben, azt hiszem Paradontax a neve. Kifejezetten fogyinyvérzésre (foginygyulladásra) ajánlotta egy fogorvos.

2009. febr. 3. 08:10
Ezüstkolloidos öblögetés. Tuti hatás!!
2009. febr. 3. 07:18
Cserszömörcés szájviz!Fertötlenitő és gyulladáscsökkentő hatása van!
10. 73hu
2009. febr. 1. 20:50
Nekem elmex öblítőt adott a fogorvosom. Bevált:)
2009. febr. 1. 20:47
Folyamatosan, hosszabb ideig csak orvosi vagy fogorvosi felügyelet mellett lehet alkalmazni.
2009. febr. 1. 20:47

A Chlorhexamed oldat olyan gyorsan és megbízhatóan ható, széles spektrumú antibakteriális és gombaellenes hatással rendelkező szájöblítő, amely elsősorban a szájüreg és a torok bakteriális eredetű gyulladásainak kezelésére ajánlott.

A Chlorhexamed különlegessége, hogy a szájüregben tartósan kötődik a szájnyálkahártya és a fogak felszínéhez, ezáltal hatása hosszú ideig érvényesül.


A Chlorhexamed hatásos a ínygulladás, szájnyálkahártya gyulladása és a protézis alatti gyulladás gyógyításában, ugynakkor alkalmazható a torok – és garatgyulladás kiegészítő kezelésére is.


Olyan esetekben, amikor a fogmosás akadályozott – állcsonttörés, kézsérülés stb. - miatt a Chlorhexamed biztosítja a megfelelő szájhigiéniát és gátolja a kellemetlen szájszag kialakulását. Fogorvosi műtétek, beavatkozások előtt és után a bakteriális csíraszámot csökkentő hatásával segít a gyulladásos megbetegedések elkerülésében.

Folyamatosan,

7. bano
2009. febr. 1. 20:44

Corsodil gél,jobb,mint az öblögető oldat.

A fogorvosom ajánlásával. :))(De tényleg ő ajánlotta.)

2009. febr. 1. 20:44

Chlorhexamed szájvíz

sőt ez is nagyon jó, ezt orvos is ajánlotta nekem

5. 3afdbd21b7 (válaszként erre: 4. - Martian)
2009. febr. 1. 20:39
Én is ezt használom, nálam eddig ez vált be. Nem csak gyulladás esetén, hanem fogorvos után is használom. A citromosnak elég kellemes íze van.
2009. febr. 1. 20:36
Herbária Cserszömörcés szájvízet
2009. febr. 1. 20:35
Szia! Nekem is volt, az egyik fogorvos a LACALUT fogkrémet, és öblögetőt ajánlotta, nekem bevált. Dm-be, drogéria, patikában kapható. És persze minél jobban vérzik annál inkább dörzsölni fogkefével, nem pedig kimélni:)
2009. febr. 1. 20:35
Nekem azt mondta a fogorvos: napi 4x 4perc fogmosás, minden étkezés után, napközben semmi cukros ha mégis azonnal moss fogat. Félévente leszedetni a fogkövet. Csoda szer nincs.
2009. febr. 1. 20:30
Foginygyulladásra mit lehet alkalmazni?Milyen "szer" hatásos?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook