Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mivel ajándékoznál meg Valentin-napra egy pasit, akivel még nem jársz, de valami alakul köztetek? fórum

Mivel ajándékoznál meg Valentin-napra egy pasit, akivel még nem jársz, de valami alakul köztetek? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 25. 15:33
En , semmivel :)
2010. febr. 14. 09:27
Semmivel. Nem égetném magam...
2009. febr. 24. 12:00
Miért nem lehetne ajándékot adni valakinek akit szeretünk?Még akkor is ha nem lesz a mienk de legalább megpróbáltuk.Amúgy meg örült neki!
16. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 5. - Borcsika)
2009. febr. 6. 10:14

"de sokakat idegesít ez az Amerikából átvett "ünnep"


Inkább áterőszakolt szokás, mert amerikában se ünnep.

15. Krisztin20 (válaszként erre: 12. - Roncsika)
2009. febr. 1. 19:12
Azért ez egyáltalán nem igaz hogy semmi közöm hozzá....van, nagyon is sok....ugye, Alexandra, hogy ilyen esetben nem lehet azt mondani, hogy "még semmi közünk egymáshoz"?
14. Krisztin20 (válaszként erre: 10. - Alexandracska83)
2009. febr. 1. 19:11
Te karácsonyra adtál neki képeslapot? Örült neki? Mit mondott neked?
2009. febr. 1. 19:11
Szerintem egyáltalán nem ciki, mert tudom hogy örülne neki! Lehet hogy régen cikinek számitott, de szerintem ez egy jo út affelé, hogy összejöjjünk...
12. roncsika (válaszként erre: 8. - Margitnéni)
2009. febr. 1. 19:00
Én sem hiszem, h. adnék olyannak akihez gyakorlatilag semmi közöm. Majd ha Ő ad, akkor talán a következő névnapjára. : )
2009. febr. 1. 18:57

mondom, hogy a képeslap nyerő!!! alexandrának bejött, neked miért ne jönne be???


sok sikert!

2009. febr. 1. 18:55
Én is a képealapra szavazok.Én is hasonló helyzetbe voltam csak én karácsonykor.Mi sem jártunk de alakult valami.Sok sikert!!!!!!!!!
9. 318512f90e (válaszként erre: 6. - Krisztin20)
2009. febr. 1. 18:50
szerintem egy vicces valentinos képeslap nem rossz ötlet! nem nyálas...és mégis jelez valamit...
8. Margitnéni (válaszként erre: 1. - Krisztin20)
2009. febr. 1. 18:50

Olyan pasinak adnál ajándékot, akivel még nem is jársz, ráadásul Valentin napra! Ez szerintem nagyon ciki!

Egyébként sem szimpatikus dolog nekem az amerikaiak majmolása, mi magyarok vagyunk, és nálunk ilyenkor a Bálintokat volt szokás felköszönteni. Persze jó üzlet a sok piros szivecskés kütyü eladása, és van aki meg is veszi!

7. Krisztin20 (válaszként erre: 5. - Borcsika)
2009. febr. 1. 18:48
Szerintem ha tőlem kapna valamit, akkor örülne neki, mert tudom hogy ő is szeretne velem lenni, csak egyenlőre még mind a ketten félénkebbek vagyunk, és ez hátha közelebb hozna minket egymáshoz...amugy szerintem is hülyeség a Valentin nap, ez csak egy kivételes alkalom hogy foglalkoztat, talán mert pont mostanában szeretnék összejönni valakivel...
2009. febr. 1. 18:46
Én sem vagyok oda a Valentin napért, de ez alkalom lenne arra, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz. Csak akkor fogok neki adni valamit, ha tényleg kitalálok valmai jót, akármilyen nyálas dolgot semmiképpen sem fogok :))
2009. febr. 1. 18:45
Először tudd meg, hogy örülne-e egy valentin-napi ajándéknak. Lehet, hülyén hangzik - már miért ne örülne, de sokakat idegesít ez az Amerikából átvett "ünnep", mivel azt mondják, hogy a szeretetünket bármikor kifejezhetjük a másik iránt - nem kell erre egy külön nap. Pl. az én férjemet sem érdekli, engem sem, mi nem is ajándékozzuk meg egymást ilyenkor. (Viszont 2 hét múlva kap tőlem egy nagy ajándékot: a 3. gyermekünket! :-))
4. Burkuska (válaszként erre: 1. - Krisztin20)
2009. febr. 1. 18:45

Szia!

SEmmivel sem!

2009. febr. 1. 18:44

ez attól is függ, hogy milyen típusú pasi, mit szeret, mi a hobbija...valaki értékeli ha egy pici állatfigurás szobrot veszel aminek a kezébe van egy szívecske, de valakit meg nem hat meg.

de mondjuk egy aranyos képeslap???

2009. febr. 1. 18:42
Ha még nem jártok, akkor semmit... A felnőtt pasik amúgy sincsenek oda a Valentin napért.
2009. febr. 1. 18:40
Nem valami nyálas dologra gondolok, hanem ami egy kedves gesztus lenne egy felnőtt pasi felé.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook