Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Júliusban jött vissza a mensim, a fiam egy éves volt. Szerintetek mitől menstruálok kevesebbet, mint eddig? fórum

Júliusban jött vissza a mensim, a fiam egy éves volt. Szerintetek mitől menstruálok kevesebbet, mint eddig? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 2. 08:05
Sose volt rendszeres a mensim, ezert is kezdtem el gyogyszert szedni, de nem valt be az a fajta, ugyhogy abbahagyatta velem a dokim, hogy 2-3honap mulva kiprobalunk egy masikat. Rogton a kovetkezo honapban allapotos lettem! Elmult a tisztulas, es utana 1 evig nem jott meg, aztan oramu pontossaggal minden honapban, most is csak most a mennyiseg nem volt annyi.. Allapotos elvileg nem lehetek, mert vedekezunk Parommal. Felfazas vagy ilyesmi nem okoz ilyet? Mivel potoljam a vasat? A kapszulak nalam nem jonnek be! egyebbel?
2009. febr. 1. 23:09
Illetve nem okoz, csak okozhat.(vérszegénységet)
7. c95c921ae7 (válaszként erre: 2. - Ármin Márk Anyu)
2009. febr. 1. 23:08
Mindenkinek megváltozik szerintem a szülés után. A másik pedig, hogy a szülés és a hosszú szoptatás vashiányos vérszegénységet okoz, ettől is lehet. de egyébként nekem is így volt, a második gyerkőc után pedig visszaállt a régi rend. Az első után volt, hogy csak 2 nap volt, alig valami. Már épp ki akartam vizsgáltatni, mert babát terveztünk ismét, de akkor terhes lettem:-)
2009. febr. 1. 16:27
Nekem is van amikor csak 3 napig tart.
2009. febr. 1. 16:09

vagy "valaki"??? :) miatt...


szerintem keress fel egy nőgyógyászt, inkább ő nyugtasson meg, hogy semmi bajod sincs...

2009. febr. 1. 16:02
Nekem is 5nap, de az nagyon, most meg... ??? ok, nem baj mondjuk, csak nehogy "valami" miatt legyen.
2009. febr. 1. 16:00
Én minden második hónapban 3 nap alatt letudom, amúgy 5 napos szokott lenni! Én sem tudom mitől van!
2009. febr. 1. 15:59
Juliusba jott vissza a mensim, a Fiam akkor volt 1 eves, meg amugy szopizunk reggel este. Soha nem volt rendszeres nekem a szules elott, de azota napra pontosan megvan!!! Viszont omlik belolem a ver, de tenyleg! Most megjott es harmadannyira van meg, mint szokott. Mitol lehet?
2009. febr. 1. 15:57
Szerintetek mitol menstrualok kevesebbet, mint eddig?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook