Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Massipunkt papucs - hol lehet kapni - mi a véleményetek? fórum

Massipunkt papucs - hol lehet kapni - mi a véleményetek? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 25. 00:31

Hi!

Veszprémben hol lehet kapni ilyen papucsot? Mert nem neten szeretném megrendelni :S


Köszi.

12. Grepike (válaszként erre: 11. - Grepike)
2009. júl. 18. 21:20
Jah, igen, és az édesapám is ezt használta, meg a férjemnek is van már!!!
2009. júl. 18. 21:13

sziasztok!

Én nagyon sokáig migrénes fejfájással küszködtem. 5-6 éves lehettem, mikor az első kivizsgáláson túlestem emiatt (vér, vizelet vizsgálat...koponya CT...stb)

Soha semmit nem találtak. Csak fájt a fejem és a gyógyszerek nem segítettek.

Néhány évvel ezelőtt rátaláltunk a Massipunk papucsra. Mondván: rontani nem ronthat, megvettük.

Az első két hét katasztrófa volt. Nagyon fájt a talpam, a hátam, a derekam... majdnem mindenem. A talpamon úgy éreztem, mintha az egész görcsökből állna.

Aztán egyszercsak elmúlt.

A fejfájásom is!!!! Azóta, mióta ezt használom, szinte soha nem fáj a fejem- de ha mégis, az azért van, mert nem volt rajtam a papucs huzamosabb ideig.

Én csak javasolni tudom mindenkinek!!!

10. koperta (válaszként erre: 9. - Gummy)
2009. febr. 19. 20:18
Örülök, hogy Neked, vagy Nektek bevált. Sajnos nekem nem, de lehet, hogy túl érzékeny a lábam. :)
9. Gummy (válaszként erre: 7. - Koperta)
2009. febr. 19. 19:33

Szerintem nagyon jó! Az első napokban alig bírtam hordani, a papucsban csak csoszogtam, a talpamat nem mertem úgy hajlítani, mint az átlagos papucsban, mert annyira nyomta.


De most már megszoktam, észre sem veszem, hogy vannak mindenféle "bütykök" a papucson :)

Ja, és a bokám sem fájt. Kb. két hónapja elkezdett fájni, azért is gondoltam erre a papucsra.


Még az tetszik benne, hogy annyira jó műanyagból van, nem úgy mint a kínai papucsaim, amiket féloldalra jártam, sztem attól is fájt a bokám.


Nekem nagyon bevált. Már a lányomnak is vettem. Ő is szereti.

2009. febr. 16. 14:39

A tesómnak van,ő már többet is "elszaggatott",neki bevált ő tudja hordani.Én kb. 20 percig bírom,tovább nem,mert úgy érzem,hogy szétmegy a lábam.Úgyhogy embere válogatja.

Nekem a Scholl vált be.

7. koperta (válaszként erre: 6. - Gummy)
2009. febr. 16. 14:30
Ha veszel, és viseled, légyszi írd már meg, hogy Neked bevált-e. Kíváncsi vagyok, hogy csak nekem volt olyan kényelmetlen, vagy másnak is.
2009. febr. 12. 19:15
Köszi, most már megvan
2009. febr. 9. 12:34
Szia! A Gyógyászati segédeszköznél és a Wellmednél kapható, 5600.- forint!
2009. febr. 8. 16:11
Én hordtam,ameddig tudtam... nagyon kikészült tőle a lábam.Lehet,hogy kis súlyúaknál nem okoz gondot,de én soha többé nem szeretnék ilyet a lábamra.
2009. febr. 8. 15:23
Most már csak a neten lehet rendelni, sajna, egyik gyógyboltban sem árulnak, állítólag nem tudnak beszerezni, pedig ők is szeretnének.
2009. febr. 1. 15:23
Valamilyen szóróanyagból rendeltem (mediplusz vagy valami ilyesmi) - már évekkel ezelőtt -, de sajnos az én lábamat iszonyúan feltörte, nagyon kényelmetlen volt, ezért nem sokáig használtam.
2009. febr. 1. 15:18

Massipunkt papucsot keresek, Veszprémben ha valaki tudja hol lehet kapni, szeretném ha megírná.

Használ valaki ilyet??


Egy kép a papucsról:

www.kepfeltoltes4u.extra.hu/kepek/09-02-01-03-02-05massipunkt-papucs.jpg

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook