Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bőrgyulladások, ekcémák, allergiák fórum

Bőrgyulladások, ekcémák, allergiák (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Bőrgyulladások, ekcémák, allergiák

1 2 3 4 5 6 7
2009. febr. 4. 11:50
A szteroidokról még annyit amelyek flurozottak(van egy pár)azok gyakran váltanak ki allergiát..De ugyanígy szenzibilálódhat a bőrünk a nem fluorozott szteroidokra is.
71. k.tünde78 (válaszként erre: 67. - Eb673dfdcb)
2009. febr. 4. 11:38

Aha!Tulajdonképp akkor ez ahhoz hasonló,mintha nem a bőrtipusomnak megfelelő kencét kennék magamra és ez okból fakadóan nem is azt a hatást érem el mint amit én szeretnék,mivel bőrömre nem az való,így nem is szereti.??

Bocs a hülye kérdésért,de ez a téma és minden vele kapcsolatos dolog nagyon érdekel.

Egyébként a párom arcára is olyan nehezen találtuk meg a megfelelő hidratálót ,évekig kisérleteztünk.Mindig jónak tüntek, aztán mégse vált be vagy kipörsent az arca-vagy kiszáradt,vagy fénylett és úgy érezte mint akin 1 kg zsír van(szárazbőrű).

Most ez a vízpótlós bevált.

2009. febr. 4. 11:37
egyébként kihámozzva mezdema hozzászólását, a méregtelenítés nagyon hasznos(egy pár napig kell kibírni), mert utána a bőr védekezőképessége is sokkal erősebb tud lenni, mint előtte...
2009. febr. 4. 11:30

Akne és egyéb szeborreás készítmények, pedig a kövekezőek(csak séróból):

-Ducray készítmények

-hajas fejbőrre Feederm samponok(Shering általi gyártás)

-Squa med


továbbiakban foltokra, szeplőkre és gyulladtabb bőrre.

bőrpírra: Ruboril

-hiperpigmentációra(szeplő):Unitone


A teljesség igénye nélkül...

68. eb673dfdcb (válaszként erre: 59. - D942ca69e3)
2009. febr. 4. 11:22

pipacska!

Elocom egy nagyon jó termékcsalád...Szinte minden bőrbetegségre ki lehet próbálni, de orvosnak látnia kéne, mert a pontos diagnózis a legjobb.A flucinar-t is jó krémnek tartom, de "verébre ágyuval nem azonnal kell lövöldözni"...Mosakodó krém kevésbé irritálja a bőrt és persze kerülni kell minden kiszátadással járó dolgot is a bőrnek..

67. eb673dfdcb (válaszként erre: 63. - K.tünde78)
2009. febr. 4. 11:17
Tünde..Tulajdonképp nem adekvát a bőrnek az adott krém...Nem "lépi" át azt a küszöböt ami valamilyen ingert váltana ki...
66. eb673dfdcb (válaszként erre: 64. - 90de0877e3)
2009. febr. 4. 11:07
Öööö..izé, hogy is volt ez a történet? Mintha egy kódolvasó lettem volna, úgy tűnt...:))
2009. febr. 4. 11:05
Bernuska, valaki aki hozzám közelálló, ideirogatott, hogy ismer(színészkedett) s kiderült..ez rosszul esett, mert nem vertem át még senkit életemben és furcsa amikor szórakoznak az emberrel...De vége mert elment a fórumról...:)) Ennyi
2009. febr. 4. 10:18

nekem acknem volt. mert volt. és elmentem egy orvoshoz aki nem volt orvos mert csak magyarázott és drága cuccokat akar eladni.

mondta hogy a belem miatt van ez. mert bent nincs rendben valami. aztán kerestem a méregtelenítőt és most kopkopkop, de nincs semmi baj.


remélem segítettem.

63. k.tünde78 (válaszként erre: 60. - Eb673dfdcb)
2009. febr. 4. 10:08

Nem is gondoltam volna ,hogy van olyan hogy a bőr,nem szeret eggyes krémeket stb....,én azt hittem,hogy ha valamire reakció keletkezik akkor az csak allergiás reakció lehet.Mindig tanul az ember,most is okosabb lettem.

Nagyon jó,hogy próbálsz mindannyiunk baján segíteni.Hála érte.

62. Bernuska (válaszként erre: 57. - Eb673dfdcb)
2009. febr. 3. 20:41
Nem mondod el, hogy mi történt?
2009. febr. 3. 16:56
Most mennem kell, de utánanézek az ekcémáknak még jobban:))..Szép estét nektek:)
2009. febr. 3. 16:54

Szia pipacska!

Megkérdezem, mit ajánlanának rá...elképzelhető, nem "szereti a bőre a Diprosalicot", de lehet más is, segítek, persze:)))

2009. febr. 3. 13:24
Erakozmeikus! Tudsz nekem segíteni?
2009. febr. 3. 07:41
Nem Offolom a témát, mert jó a társaság, de ezt meg kellett jegyeznem... amúgy is mennem kell sajna, szép napot Nektek, nekem nem "jól" indult, de nektek lehet jobb még! PÁ
2009. febr. 3. 07:12
Soha ne engedjétek a családtagotokat a gépetekhez....Zsiványkodthat...Tudja kinek szánom az üzimet.....Nem viccelek...Visszaéltél a bizalmammal...
2009. febr. 3. 04:44
Sziasztok! Az én férjemnek a feje ekcémás. Bőrgyógyász írt neki évekkel ezelőtt diprosolicot. Használ neki, egy-két nap alatt elmúlik az ekcéma, de újabban a jobb halántékánál mindig kijön egy tucatnyi pattanás.Diprosolic mellékhatás? Vagy az ekcéma velejárója? Ja, nem csak a halántékán, az egész fejbőrén előfordulnak a pattanások...nincs valami csodaszer ellene(ük)?
55. NetBoszi (válaszként erre: 26. - Eb673dfdcb)
2009. febr. 2. 23:07

Köszönöm a segítséget.

Marad a kineziológus hátha ő tud segíteni.

54. Bernuska (válaszként erre: 52. - Eb673dfdcb)
2009. febr. 2. 20:38

Hát, amikor rákérdeztél, éreztem, hogy fontos, de sajnos szóba sem jtt nekem ilyen vizsgálat.


Most új bőrgyógyászt keresek éppen...de sajnos nagyon nehéz a döntés, mert mindenki mást ajánl, és nincsenek objektív szempontjaim.

2009. febr. 2. 19:23
Örülök, hogy segítetek egymáson:)))..
52. eb673dfdcb (válaszként erre: 45. - Bernuska)
2009. febr. 2. 19:20
A váladékból történt mintavételből tudják megállapítani, hogy a granulocyták melyik fajtája nagyobb arányú a védekezés során...Sok mindent elárul :)
2009. febr. 2. 16:32
Köszönöm szépen a tanácsokat.Utána fogok érdeklődni,és ha használhatjuk kipróbálom őket.
50. Bernuska (válaszként erre: 49. - Kiscsaj16)
2009. febr. 2. 14:31

Látom, hogy debreceni vagy...ha gondolod, a hugommal tudok küldeni neked, és így megspórolhatod a postaköltséget.

Én már 2 tégellyel használtam el, kb. 5 hétre elég egy tégely. Ha rendesen kenem reggel-este, úgy látom, hogy jó, de mihelyst abbahagyom, vagy ritkábban kenem, előjönnek a kinyomhatatlan ragyák. A hegeknél hosszabb használat kell, így azzal kapcsolatban semmit sem tudok mondani, viszont volt egy ici-pici szemölcs az arcomon (alig észrevehető, de engem zavar), és az tapinthatóan is kisebb lett.

49. kiscsaj16 (válaszként erre: 48. - Bernuska)
2009. febr. 2. 14:05
köszi h válazoltál, te mióta használod ezt a krémet? a hegeket tényleg eltünteti vagy csak a pattanásokat mert már annak is örülnék, csak az a baj h nincs ki menjen Miskolcra, rendelni pedig nem nagyon szeretnék.
48. Bernuska (válaszként erre: 46. - Kiscsaj16)
2009. febr. 2. 11:05
Uhhh, talán még azt a Zineritet is használtam én is. Az Elicinát egy miskolci hölgy forgalmazza, így én szerencsés helyzetben vagyok, elmegyek érte, de postáz is, valamint van néhány gyógyszertár, ahol lehet kapni. www.elicina.hu oldalon meg tudod nézni. 5000 Ft.
47. Rozália (válaszként erre: 37. - Eb673dfdcb)
2009. febr. 2. 10:57
Hát igen! De valahogy olybá tűnik nekem a dolog, hogy csak a kísérletezgetés szintjén maradt meg az orvos. Ilyen krém, olyan krém, hiába mondom, hogy már használtam és nem segített. El tudod gondolni, milyen kellemetlen ez nekem? Maga a látvány. Nyár, jó idő...
46. kiscsaj16 (válaszként erre: 45. - Bernuska)
2009. febr. 2. 10:36
nekem is ez a problémám elég pattanásos, miteszeres az arcom és nagyon csúnya heges és piros foltos, már sokszor kimozdulni sincs kedvem annyira zavar. A gyógyszertárban a zinerytet ajánlottak ami eléggé kiszáritotta az arcomat és sokszor hámlik is tőle. a hegeket nem tünteti el, de mondjuk a piros foltokat halványitotta már 5 hete és 3 napja használom.Régen olvastam az Elicina csigaprotein krémről h jó hegekre és pattanásokra is én szeretnék venni de nem tudom h honnan szerezhetnék. Te honnan és mennyiért vásároltad?????? Kérlek segitsetek
45. Bernuska (válaszként erre: 39. - Eb673dfdcb)
2009. febr. 2. 10:17
A diane-t több, mint 2 évig szedtem, az isotrexint is elég sokáig használtam. Semmi eredmény nem volt. Szerintem a mostani csigakrém még mindig messzemenően jobb...csakhát felszíni kezelés. Nem lett kitenyésztve váladék...sőt nem is hallottam még ilyenről.
2009. febr. 2. 10:17
4 éves fiamnak atópiás dermatitisre és ekcémára a következő kenőcsöket írták fel: Hydrophyles mosdókenőcs, vagy glicerines mosdókenőcs; Burow-emolliens testápoló, ami rettentő zsíros, de nagyon jó; Advantan-carbamid vulnerra kenőcs, amivel csak az ekcémás felületet kell bekenni, és csak este lefekvés előtt lehet használni.
2009. febr. 2. 10:16
Nah most megyek...aztán jövök, később..:)
1 2 3 4 5 6 7

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook