Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bőrgyulladások, ekcémák, allergiák fórum

Bőrgyulladások, ekcémák, allergiák (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Bőrgyulladások, ekcémák, allergiák

1 2 3 4 5 6 7
2009. febr. 27. 16:37
A Diane 35 először bőrproblémákra volt kifejlesztve, de köztes hatásként fogamzásgátló hatása is volt ezért aztán fogamzásgátlóként hozzák forgalomba....A hatóanyaga az ösztrogén és egy antiandrogén hormon..Szóval támadhtajuk is ugyanannyira mint a MARVELONT, vagy a MINULETET, vagy Mercilont...De azt kell mondjam, bőrgyulladásra és aknéképződés ellen(persze kivizsgálás után) kiváló...Megszünteti a pubertánsból ránk" hagyományozott" tisztátalan bőrt:)
2009. febr. 27. 16:30
A Spirig gyógszergyár termékei a Excipial Lipolitio, húgysav tartalmú és igen jó állagú krém:) Próbáld ki:)...Szívese adok tanácsot a z üzletemben is, ha vevő vagy rá:))..Minden jót!
100. eb673dfdcb (válaszként erre: 97. - Ghytta)
2009. febr. 27. 16:24

Nos a gyógyszer amit kaptál a faggyúműködést csökkentő készítmények orális fajtája, igen "agresszív" a szer, bőrszárazságot és egyéb kellemetlen bőrproblémákat okoz.Nos nem valószínű, hogy javul ez sztender

szokott maradni, mint kellemetlen tünet...a DIANE 35 szerintem igen brutális együtt a Tetralysal kapszulával...De biztos tudja mit csinál a dokid:)))..Nos utánanézek és tájékoztatlak mi a jó ellene:)) Addig is kitartás:)

99. f64f0d9a69 (válaszként erre: 97. - Ghytta)
2009. febr. 27. 07:01

Ha allergiás vagy rá, azt a gyógyszert nem szabad beszedni! Az csak árthat!

Próbálj pl. az étrendeden változtatni.

Belülről fontosak a vitaminok, ásványi anyagok.

Kívülről a jó krémek.

Nem biztos, hogy a gyógyszer a legmegfelelőbb!!

A Diane 35- ről pedig van több topik, érdemes belekukkantani.

2009. febr. 26. 21:43
nekem is nagyon szárította a bőröm, de elviselhető volt....zsírosabb krémmel nem próbáltad?
97. Ghytta
2009. febr. 26. 17:58

Sziasztok! Lenne 1 kérdésem! 8 napja szedem a Tetralysal kapszulát + most kezdtem a Diane 35-t bőrproblémáim miatt. Nah most a Tetralysaltól olyan szintű bőrszáradtságom vagy h huh..és nem tudom mitől de olyan mintha valami irritálná az orrom és ezáltal könnyezik a szemem+ alig birom nyitva tartani, mert olyan mintha leragadna. Anyám elsőbb azt mondta allergia és be is szedtem arra a gyógyszert. Így már elviselhető... de vajon mennyire tesz ez jót a szervezetemnek? vagy 1 idő után elmúlnak ezek a tünetek? a betegtájékoztatóba azt írja...

Aki tud segítsen!

köszönöm előre is!

2009. febr. 11. 13:11
Skinorem krém receptes....Valakinek jó valakinek kevésbé használ.....De bőrgyógyászt is fontos megkérdezned:)))
95. kiscsaj16 (válaszként erre: 85. - Eb673dfdcb)
2009. febr. 9. 15:23
Te mit hallottál a Skinoren krémről? Nem tudod h csak bőrgyógyász vagy esetleg háziorvos is felirhatja??
94. kiscsaj16 (válaszként erre: 83. - Bernuska)
2009. febr. 9. 15:21
Nagyon szivesen, hát igen jó bőrgyógyászt elég nehéz találni, de én szurkolok neked :))
93. f64f0d9a69 (válaszként erre: 92. - Eb673dfdcb)
2009. febr. 9. 11:48

Nagyon szívesen!

Akkor ér a legtöbbet, ha hasznosítjátok is.

Szépülésetekre!!! :D

92. eb673dfdcb (válaszként erre: 91. - F64f0d9a69)
2009. febr. 9. 09:37
Köszike én írtam a P-vitamin ampullát, nagyon szuper módon magyaráztad meg, Köszönjük:))...
2009. febr. 8. 16:03

:))

A 89. azért került ide, mert én a 26-o s hozzászólást találtam magam előtt. Ott van, hogy a P vitamin ampulla ritka...

Ezért írtam be ide mi is az! :D

Hátha azért még jól jön!

2009. febr. 8. 15:47

P vitaminok nem csak kenhetők, hanem szedhetők. Így az egész szervezetre hatnak.

Sok vitaminkészítményben megtalálhatók, és van bioflavonoidos C vitamin is.

P vitaminok= bioflavonoidok szerintem így már ismerősebben hangzik.

Ide tartozik a rutin, a heszperidin, a kvercetin.

C vitaminnal együtt érfal erősítő a hatásuk.

Gyulladásgátlók még a cink, a B vitaminok és még sok más. Az orvosok ezeket nem mondják. Nekem sok éve egyszerűen befásliztatták volna a lábam mert megpattantak az erek. Szerencsére a kolléganőm már jártas volt ...

89. ledia
2009. febr. 8. 13:13

Sziasztok!


Kérlek benneteket, segítsetek! Nemrég olvastam a saját vér terápiáról, tudtok erről valamit? Az Ideál honlapján azt írták, ez az eljárás segíthet a bőr betegségeit gyógyítani. Tudtok róla valamit?


Köszi!

88. eb673dfdcb (válaszként erre: 79. - 865d93d8e8)
2009. febr. 6. 21:12
A kissejtes rákok a legalattomosabbak(abszolút nem hinném hogy az lenne neked).....Valamire allergizálhatsz...fehérnemű?testápoló? műszál allergia...??...Vagy épp van egy ún.száraz bőr szindrómád ami ekzémába váltott....
87. eb673dfdcb (válaszként erre: 86. - 865d93d8e8)
2009. febr. 6. 21:02
Nem most szoptatsz vagy szoptattál?...Ugye?...ÖÖÖÖ..hát a makacs ekcémák azok egy leromlott immunrendszerű emberen élvezettel újjulnak ki, illetve meg....Gondolkodom..Ezüst-nitrát?...Ősrégi ,de segyíteni szokott...
86. 865d93d8e8 (válaszként erre: 84. - Eb673dfdcb)
2009. febr. 6. 07:35

Nagyon köszönöm a gyors válaszodat.

A mellbimbóm nem húzódik be, és nem is vérzik.

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGEDET!

85. eb673dfdcb (válaszként erre: 82. - Kiscsaj16)
2009. febr. 6. 03:32
SKINOREM JÓ KRÉM VALÓBAN...:))
84. eb673dfdcb (válaszként erre: 79. - 865d93d8e8)
2009. febr. 6. 03:31
Szóval, most jutottam el olda, hogy írjak(hajnal van:))...Amit írsz nem feltétlen rosszindulatú daganat jele..Behúzódik a mellbimbód?..Az, illtve vérzés a bimbóból az igazi "rossz"jelek....De szerintem ez ekcéma lesz(doki jól mondta)...Nos a Pimafucortot valóban nem egészséges sokáig használni...Ennek is utánanézek:)))...SEGÍTEK
83. Bernuska (válaszként erre: 82. - Kiscsaj16)
2009. febr. 5. 20:17

köszi :)

Elég jónak tűnik...

Márciusban megpróbálok egy jó bőrgyógyászt találni... vagyis már találtam, csak többet, és akik ajánlották, mindenki arra esküszik, akit ő mondott.... nem tudom, mi alapján válasszak, hiszen már több bőrgyógyásznál is voltam, de egyik sem vált be... habár lehet, hogy azért nem, mert azok "csak" sztk-s rendelőben voltak, nem magánvizsgálatra mentem.

82. kiscsaj16 (válaszként erre: 81. - Bernuska)
2009. febr. 5. 18:06

A Skinoren krém az akne kezelésére szolgáló gyógyszerkészítmény, amelyet a beteg bőrfelületen kell alkalmazni. A krém megakadályozza azoknak a baktériumoknak a növekedését (Propionibacterium acnes), amelyek lényeges szerepet játszanak az akne kialakulásában. Csökkenti a bőrsejtek elszarusodását is, amely miatt a bőr pórusai eltömődnek és fekete és fehér mitesszerek képződnek.

A Skinoren krém a közönséges akne (pattanás, mitesszer) gyulladásos és nem gyulladásos formáinak, illetve ún. melasma (a bőr sötét elszíneződése) kezelésére szolgál.

Az a baj ezzel a krémmel h csak receptre kapható. Ha kiváncsi vagy valamire vele kapcsolatban ird be a googlebe.

81. Bernuska (válaszként erre: 80. - Kiscsaj16)
2009. febr. 5. 17:25
Azt nem ismerem... most utánanézni sincs időm...írsz róla valamit?
80. kiscsaj16 (válaszként erre: 50. - Bernuska)
2009. febr. 5. 14:58
Köszi h segiteni akarsz, de még gondolkodom rajta, kersgéltem 1 kicsit és több fórumban azt olvastam h hát nem éppen a leghatásosabb, meg megvárom mig kifogy a zinerytem még most vettem 1 hete. Voltam olyan oldalakon ahol szakértök segitenek pattanás, hegek stb ügyében és a skinoren krémet ajánlottak, te hallottal már róla vagy esetleg használtad is?
2009. febr. 5. 11:02

Szia!

Nagyon jó, hogy rátaláltam erre a fórumra. Nekem az a gondom, hogy kb. 1 éve mindkét mellemen a bimbóudvaron keletkezett egy viszkető, pirosas-barnás száraz folt. A bőrgyógyászom azt mondta, hogy ez egy felülfertőzött ekcéma. Pimafucort kenőcsöt kaptam, ami ugyan megnyugtatta, és el is halványodott (de nem múlott el) tőle a folt, de amikor abbahagytam a kenést, újra kezdődött minden. Már kétszer is ugyanezt a kenőcsöt kaptam, de csak addig jó, amíg használom. Tudsz valami tanácsot adni, mert úgy olvastam, hogy ezt a kenőcsöt sem lehet hosszútávon használni. Egyébként elküldtek mammográfiai vizsgálatra is, de negatív lett, és állítólag mindkét mellen nem alakulhat ki az az új fajta (sajnos nem jut eszembe a neve) mellrák, de nekem mindkét mellemen van egy ilyen folt. Ilyen apróbb foltok voltak már az alkaromon is, de azok kenőcs nélkül is el szoktak múlani.

Bocs, hogy ilyen hosszúra sikerült!

Segítségedet előre is köszönöm.

78. eb673dfdcb (válaszként erre: 76. - D942ca69e3)
2009. febr. 4. 20:52
ahogy Tünde írja, receptes mivel alacsony szteroid tartalmú:)...
2009. febr. 4. 19:06
kenőcs és csak vényre kapható
2009. febr. 4. 19:01

Köszönöm a tanácsot!

Az elocom konkrétan egy krém/kenőcs, vagy termékcsalád?

2009. febr. 4. 12:28
:))
74. k.tünde78 (válaszként erre: 73. - Eb673dfdcb)
2009. febr. 4. 12:19

Ezt én is hallottam már,dédim annak idején olyat mesélt,hogy reggel a lányok mikor kimentek pisilni ,tulajdonképp azzal is mosták meg az arcukat.állítólag nem igazán ismerték a pattanást,mert ez a módszer szépen rendben tartotta.

hu-ha,nem lenne a mai világban gusztusom hozzá.

73. eb673dfdcb (válaszként erre: 71. - K.tünde78)
2009. febr. 4. 12:13
Tujadonképpen így van ahogy írod Tünde..A párodnak hatásos hidratáló O/V típusú krém(olaj a vízben) nappali hidratálók és egyég hidratáló készítményekbe rakják...Ami nagyon jól hidratál az a Urea tartalmú krémek(húgysav:)))...Hát igen "anyáink" tudták hogy kell kezelni az ekcémát:)))..Konkrétan rápisiltek:)))
1 2 3 4 5 6 7

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook